Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Czy odpowiada Ci zjazd w proponowanej lokacji?

Tak
12
80%
Nie
3
20%
 
Total votes: 15

User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by Raflik »

Ryu:
Użyłeś Niggara?!? To należy do Ciebie
Image


Co do tematu:
mimo wszystko rosnąca inflacja sprawia, że placówki stają się droższe.
Z drugiej strony podobno średnia pensja wzrosła, so... >_>

Well.. wszyscy wydorośleliśmy, i czas zniżek się skończył. Za to doszedł czas zarobków, i myślę że skoro zjazd jest zarezerwowany na sierpień, każdy, nawet studencina powinien przez czerwiec i lipiec zarobić na pracach dorywczych nieco kasy, nie mówię tu o całej sumie, a jakiś 500-600 zł, która pokryje częściowo wydatki...
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by roevean »

Bah.... Radków. Powiem wam, dlaczego ta lokacja w tym roku będzie zarówno zła, jak i dobra.
Będzie to opowieśc o heroicznych czynach, wielkiej namiętności, miłości i zdradzie. Będzie to opowieśc o tym, co było ukryte i o tym, co okazało się byc prawdą. Będzie to opowieśc krótka, acz treściwa. Będzie...

Nie będzie z nami Faraa, więc to, co ukryte w zalewie, uzyska nad nami pewną przewagę. Lecz nie są nam straszne ani krakeny (tak, jest ich kilka, w końcu minęło już szmat czasu), czy plemię ludzi z bumerangami (odnotowano wiele tajemniczych zniknięc turystów, których ktoś potem widział, gdy puszczali latawce na polanach i cwiczyli rzut bumerangiem do celu), hordy wygłodniałych, sprinterskich zombie (zombie w końcu również ewoluują), czy też różnego pokroju mafie (które defacto wyrosły na tym, co po sobie pozostawiliśmy). Nie są nam straszne, bowiem tym razem wiemy, z czym i z kim możemy się spotkac i bogatsi o owe doświadczenia wyjdziemy z tych potyczek zwycięsko.
Ale czy naprawdę będzie to opowieśc godna miana San Radków - Powrót?
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by Noire »

Well, jak dla mnie Radków był chyba najfajniejszym miejscem zjazdowym bo a) zawierał wodę, b) zawierał znośne góry - czyli de facto dla każdego coś miłego XD.
Btw. Nie sądze, aby poszło aż 1k, 700-800zł to IMHO realna cena. Mi jednostkowo na zjazd schodziło nawet mniej - ok.500zl Radków (ale wtedy tez nie płaciłam zbyt dużo za dojazd), ok.400zł za osobe w Nowęcinie (za jeden tydzien co prawda ale tu dojazd był dosc drogi), nie pamiętam jak z Łebą, bo było na nieco innych warunkach ale wydałam ok. 250zł na dojazd i jedzenie. Nawet jeśli ceny znów pojdą w tym roku w górę to jeśli ktoś zarządza swoimi funduszami rozsądnie nie powinien przekroczyc kwoty 800zł. No nic,tyle z marudzenia dla zasady. W sumie jeśli zjazd będzie pod koniec sierpnia to mam jeszcze cały lipiec na pracę zarobkową (nie, nie mam wolnego czerwca - egzamin zawodowy XD)
Conquered, we conquer.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by c914 »

Ja zgadzam się z Roe w całej rozciągłości jego posta. Radków był, miał piękną historie i nie takim pozostanie. Trupów nieważne jak dobrze zachowanych nie potrzeba nam odkopywać.
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by USAGI »

Łezka się w oku kręci :< ale w tym ośrodku jest taniej p; no i jeszcze tam ne byliśmy. Choć to chyba ten ośrodek po drugiej stronie wody względem ośrodka w którym już byliśmy p;
W sumie to z trzech moich dotychczasowych wakacyjnych zjazdów, tam podobało mi się najbardziej jeżeli o okolicę chodzi (: No i nikt (poza strażą miejską co kazała zgasić ognisko) się tam nas o nic ne czepiał D: O ciszę, porządek i nadprogramowe spanie x]
a ta mgła w górach *_* prawie jak z Mononoke x_x
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Terpsychora
Posts: 43
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:36 pm

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by Terpsychora »

USAGI wrote:Łezka się w oku kręci :< ale w tym ośrodku jest taniej p; no i jeszcze tam ne byliśmy. Choć to chyba ten ośrodek po drugiej stronie wody względem ośrodka w którym już byliśmy p;
To ja też byłabym za Radkowem bo bliżej w zasadzie, woda jest bliżej i wypad do Czech kusi. Tylko ten ośrodek nr 2 to chyba lekko za mały bo to tylko 2 domki na 15 osób w sumie, chyba ze jeszcze wziąć te dwa pokoje, ale to pewnie gdzieś w domku właścicieli czy coś... A może jakaś miejscowość obok? <poszło szukać...>
Ready for the action now, danger boy?
Ready if I'm ready for you, danger boy?
Ready if I want it now, danger boy?
How dare you, dare you danger boy?
How dare you, danger boy?
I dare you, dare you, danger boy!
User avatar
Faroo
Posts: 130
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:58 pm

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by Faroo »

roevean wrote:Bah.... Radków. Powiem wam, dlaczego ta lokacja w tym roku będzie zarówno zła, jak i dobra.
Będzie to opowieśc o heroicznych czynach, wielkiej namiętności, miłości i zdradzie. Będzie to opowieśc o tym, co było ukryte i o tym, co okazało się byc prawdą. Będzie to opowieśc krótka, acz treściwa. Będzie...

Nie będzie z nami Faraa, więc to, co ukryte w zalewie, uzyska nad nami pewną przewagę. Lecz nie są nam straszne ani krakeny (tak, jest ich kilka, w końcu minęło już szmat czasu), czy plemię ludzi z bumerangami (odnotowano wiele tajemniczych zniknięc turystów, których ktoś potem widział, gdy puszczali latawce na polanach i cwiczyli rzut bumerangiem do celu), hordy wygłodniałych, sprinterskich zombie (zombie w końcu również ewoluują), czy też różnego pokroju mafie (które defacto wyrosły na tym, co po sobie pozostawiliśmy). Nie są nam straszne, bowiem tym razem wiemy, z czym i z kim możemy się spotkac i bogatsi o owe doświadczenia wyjdziemy z tych potyczek zwycięsko.
Ale czy naprawdę będzie to opowieśc godna miana San Radków - Powrót?
Niech krakeny nie spędzają Ci snu z powiek, drogi Diable, bowiem wielce prawdopodobne jest, że wojsko zaszczyci zjazd swą obecnością, i to dysponując nowymi, kick-assowymi skillami zaiste godnymi żołnierza Rozpoznania, takimi jak Spożywanie Alkoholi Wysokoprocentowych, Namawianie Ludzi do Oddawania Jedzenia czy nawet Zaraźliwe Lenistwo!

A Radków był fajnym miejscem, woda, kilka niewielkich wzgórz, wszystko na miejscu. Szkoda tylko, że teraz będę musiał jechać z Pomorza i znów daleko będę miał, ale damn it, zawsze miałem daleko i jakoś żyłem ;> Jako, że troszkę zmienił się mój status w Siłach Powietrznych najjaśniejszej :P to pewnie się pojawię. Raczej tydzień niż dwa.
User avatar
Drahomir
Posts: 66
Joined: Thu Feb 19, 2009 10:45 am

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by Drahomir »

A może kajaki>:)
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by roevean »

Z Tobą w środku każdy kajak poszedłby na dno... więc pewnie odpada.
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Zjazd MW 2009 - Lokacja 1 - Ankieta

Post by Saovine »

Khem...Nie było mnie w Radkowie dlatego w pewnym sensie jestem za tą lokacją.. P: .
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
Post Reply