Męskie fantazje

Poważne dyskusje nad sensem życia, polityką jak i wyborem nowej karty graficznej.

Moderator: Crow

User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Męskie fantazje

Post by Rosomak »

O tym fantazjuje każdy facet!

Po przeczytaniu tego artykułu stwierdzam, że chyba nie jestem facetem. Na 10 przedstawionych fantazji ja myślałem tylko o 4 (a dokładnie trzech i dwóch po poczęci).

Czy reszta panów zgadza się z tymi fantazjami, a może macie inne?
User avatar
Namakku
Posts: 331
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm

Re: Męskie fantazje

Post by Namakku »

WP Mat? Toż to taki e-Fakt, fajnie się czyta ale brać na poważnie? Nah :)
Św. Adolf Onanista - patron niespełnionych malarzy
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Męskie fantazje

Post by Rosomak »

Nie biorę na poważnie, ale ciekawi mnie opinia innych. A po za tym nudzę się w pracy i głupie pomysły wpadają do głowy. No i chciałem dać jakiś inny temat do rozmów, niż tylko polityka i nauka s-f.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Męskie fantazje

Post by Windukind »

Mam kolegę, który kiedyś pracował dla WP. Cenzurował im zdjęcia erotyczne i pisał właśnie te newsy (z głowy).
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Męskie fantazje

Post by USAGI »

lol dla pewności napisali,że sąsiadka ma być ładna i młoda xD hehe i żona przyjaciela też ma być ładna i młoda, zapomnieli o tych "deviantach" co wolą "zwykłe" kobiety albo ne do końca ładne C_c
;p
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Męskie fantazje

Post by Maczer »

Damn. Zanim przeczytałem artykuł to myślałem, że coś napiszę konstruktywnego ale w trakcie lektury też doszedłem do wniosku, że ktoś po prostu napisał sobie od tak wedle własnego uznania bez faktycznego zagłębiania się w temat. Upewnił mnie w tym przekonaniu brak azjatek i szkolnych mundurków, lol.

Zastanawiająca też jest kolejność. Z rozmow ze znajomymi dochodzę do wniosku, że taką 'ultimate' męską fantazją jest przygoda z przynajmniej dwiema partnerkami równocześnie =] Implikuje to równocześnie seks z osobą z którą nie jest się związanym. Czy to francuzka sprzątaczka, sąsiadka czy koleżanka z pracy zdaje się nie mieć specjalnie znaczenia więc przedstawianie którejkolwiek z tej opcji na wyższym szczeblu zdaje się być nietrafione.

Odnośnie tych 'deviantów' myślę, Usa, że masz rację w przypadku stałych związków. Temat jednak krąży wokół fantazji i w takim przypadku nawet najwięksi 'devianci' przedłożą ładną i młodą nad ciekawą i wieku w zbliżonym do własnego.
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Męskie fantazje

Post by Crow »

Dawać konia z rzędem! Mój wynik to też 3/10. To mniej więcej tyle samo, co tych propozycji, które nie tylko nie są moimi fantazjami, ale co więcej wzbudzają we mnie silne:
Image
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Męskie fantazje

Post by Rosomak »

Ja mam wrażenie, że autor pisząc ten artykuł inspiracje czerpał z amerykańskich pseudo komedii romantycznych.
które nie tylko nie są moimi fantazjami, ale co więcej wzbudzają we mnie silne: do not want
Taaa Szczególnie seks w windzie w polskich realiach (ach te stare, ciasne i nie kiedy brudne windy. Nic tak człowieka nie podnieca :p )

Znalezione gdzie indziej

I coś o paniach
Vertis
Posts: 33
Joined: Wed Aug 11, 2010 4:40 pm

Re: Męskie fantazje

Post by Vertis »

Jaka beka, zadzwoniłem specjalnie do kumpla, żeby się upewnić, i to jest jego artykuł. Lol XD

OK, panie i panowie - do rzeczy... zaznaczam, że niektóre fantazje się po prostu pojawiały w jakimś okresie życia, znikały, potem znów wypływały itp. Mam nadzieję, że nie ja jedyny traktuję to z przymrużeniem oka. ;)

1. Francuska pokojówka - check (inny strój i miejsce, ale podchodzi pod tą fantazję)
2. Będę Twoim sługą - nope
3. Blat kuchenny lub biuro w pracy - check
4. Seks z żoną przyjaciela (tą ładną i młodą) - do not want
5. Zbiorowo - check
6. Zrywanie odzieży - check
7. Niech będzie ostrzej! - nope
8. Seks z sąsiadką (tą ładną i młodą) - check
9. Seks w windzie - check
10. Seks ze znaną osobą - check

Hm... to mi daje 7/10. Don't judge me, I'm just a man. X7

P.S. Co do wind, to u mnie na wydziale jest czysta, przestronna winda z wielkim lustrem i przyciskiem STOP, który jakby mówił "I dare you!". XDD

Lol, I'm a freak I guess.
Vertis
Posts: 33
Joined: Wed Aug 11, 2010 4:40 pm

Re: Męskie fantazje

Post by Vertis »

Windukind wrote:Mam kolegę, który kiedyś pracował dla WP. Cenzurował im zdjęcia erotyczne i pisał właśnie te newsy (z głowy).
Windu, Loluś właśnie ten artykuł pisał. =) I nie daje ich ot tak z głowy, ale wyszukuje różne ciekawostki w czasopismach, sieci itp. Poza tym ta lista jest zbliżona do wielu innych, jakie zdarzyło mi się czytać.

@Macz: Ja wiem... nie koncentrowałem się na hierarchii akurat wcale, ale gdybym miał, to powiedziałbym, że szkolne mundurki i azjatki znalazłyby się obecnie dość nisko na mojej liście, jeśli w ogóle. Myślę, że taki drobny efekt kohorty Ci się wkrada, być może maybe perphaps? XD
Post Reply