Browser based game?

Miejsce na lekkie, spamerskie tematy, testy, linki i obrazki.

Moderator: GvS

Post Reply
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Browser based game?

Post by Crow »

Szukam jakiejś fajnej gry browser-based w którą można by zagrać w kilka osób z forum. Mybrute jest ładny i kolorowy, ale brakuje mu tak interakcji między graczami jak i konieczności stosowania jakiejkolwiek strategii. Gra musi być na zasadzie 'zaloguj się raz czy dwa razy dziennie', aby nie było powtórki z Traviana :D. Najlepiej by było, żeby była bezpłatna lub przynajmniej 'bonusy za kasę' nie były zbyt przepakowane (np. jak w Ogame, zanim wprowadzono oficerów). Sam jestem w stanie jakąś niewielką sumkę płacić co miesiąc, ale chciałbym, by mogło się przyłączyć możliwie dużo osób. Oczywiście dobrze by było by gra umożliwiała daleko posuniętą interakcję między graczami. Macie jakieś propozycje?

Jakiś czas temu próbowałem Cyber Nations ( http://www.cybernations.net/ ), które spełnia wszystkie powyższe kryteria. Mechanika nie była może rzucająca na kolana, ale byłem pod wrażeniem aktywności graczy na forum politycznym. Zaraz po założeniu konta dostałem przynajmniej 20 wiadomości zapraszających mnie do rozmaitych sojuszy i oferujących wsparcie w początkowej fazie rozgrywki. Jako minus należy wymienić, że gra jest już stara, więc cały świat jest zdominowany przez pewne sojusze i ciężko by przebić się do czołówki. Może ktoś chciałby spróbować?
User avatar
Faroo
Posts: 130
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:58 pm

Re: Browser based game?

Post by Faroo »

Cóż, jeśli chcecie spróbować czegoś innego od B-based strategii, to polecam Urban Dead, takie... rpg ;) Gra toczy się w ogarniętym zombie-apokalipsą mieście, można się wcielić zarówno w umarlaka, jak i człowieka. Po ogarnięciu podstawowych zasad, np. jak przetrwać wylogowanie, coby inni Cię nie zjedli, gra jest całkiem znośna. Jak ktoś będzie leniwy, to mógłbym oddać hasło i login na swoją postać, dość już wylewelowaną, z ekwipunkiem i dużą ilością wolnego expa na skille ;)
Post Reply