Killing Floor

Miejsce na lekkie, spamerskie tematy, testy, linki i obrazki.

Moderator: GvS

User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Killing Floor

Post by Psychoo »

Dla mnie każdy wieczór jest ok, powiedzmy od 18 do ostatniego zombiaka. Muszę jeszcze okiełznać krnąbrne Ventrilo - nie działa mi nadawanie i mogę wyłącznie słuchać waszgo radosnego pierdole... rozkazów dowódcy, ma się rozumieć.
User avatar
Faroo
Posts: 130
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:58 pm

Re: Killing Floor

Post by Faroo »

W tygodniu mogę się załapać na krótką grę, godzinka-dwie. Coś dłuższego to czwartek/piątek/sobota, dni bez zajęć ;)

BTW, jako, że na 1031 zyskamy ułatwienie w postaci perków, to proponuję coś tak szalonego, jak włączenie friendly fire. Kto pierwszy przypadkiem zabije cały squad jednym granatem ten dupa :P Co wy na to?
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Killing Floor

Post by Windukind »

Szukałem w ustawieniach, ale nie znalazłem nigdzie opcji włączenia friendlyfire. Z wymienionych dni wolne mam jeszcze, środę, piątek i sobotę. Jeśli coś się zmieni dam znać.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Killing Floor

Post by GvS »

http://kf-wiki.com/wiki/Help:Enabling_friendly_fire

Ja jestem dostepny co wieczór. Gra już spatchowana do 1.0.3.2 i perki działają.
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Killing Floor

Post by Taii »

Ja dziś mogę od 21 z godzinkę pograć jak coś. Łapać Was na vencie, czy ircu?
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Killing Floor

Post by Maczer »

Vote na środę choć dopytam jeszcze czy Crow rajdu nie ma (gra generuje niezłe lagi ;] ) ew piątek też ok. Do tego czasu powinienem zdążyć z patchowaniem.
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Killing Floor

Post by Crow »

Nie mamy rajdu w środę (część osób będzie robiło LFR ale ja niet).
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Killing Floor

Post by Windukind »

Moim zdaniem też środa byłaby najlepsza, od godziny 18.
Proponuję, abyśmy spróbowali przejść jedną mapę na standardzie (słabo, że nie mogliśmy tego zrobić przy tak prostej grze), może KF-Aperture?

Moim zdaniem najlepszą kombinacją drużyny byłyby pary:

Commando (crowd control/ ale też ma tyle wysoki damage, aby walczyć z silniejszymi mobami+ widzi niewidzialne stwory) + Sharpshooter (dla bardziej wytrzymalszych)
Jedna para na wejście. Postaramy się walczyć w dużych pomieszczeniach z ograniczą liczbą drzwi do dwóch.
Plus Medic do leczenia - będę i tak stał za waszymi plecami, aby ogarnąć sytuację, rozdzielać siły i ratować tych, którzy się potkną.

Pozostałe profesje są za mało efektywne i nie oferują nic, czego nie załatwi granat, których każdy ma kilka. Drzwi też nie trzeba spawać na dłużej.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Faroo
Posts: 130
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:58 pm

Re: Killing Floor

Post by Faroo »

Środa... Może będę, ale to zależy od tego, jak mi nauka pójdzie - w czwartek koło ze starocerkiewnosłowiańskiego, a ja nie mam czasu, żeby się pouczyć wcześniej.
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: Killing Floor

Post by roevean »

ja ja ja... eee środa? a czwartkuf towarzystwo nie uznaje azaliż?
we srede po 20 jak już coś jesu....
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
Post Reply