Propozycje 09

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Propozycje 09

Post by Distant »

Na razie mogę zadeklarować, że będziemy szukać daty z zakresu sierpień-wrzesień.
Spodziewajcie się w najbliższych dniach mojego nawiedzenia na prv/gadu/irc z pytaniami o wolny czas, dostępną kasę oraz interesujący nasregion kraju.
Gdy uzbieramy więcej informacji postaramy się przedstawić gotowy (skończony) zestaw propozycji zjazdowych.
Nothing is impossible
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Propozycje 09

Post by USAGI »

Yo!

Jako ,że czas leci nieubłaganie :< A na NK kolega wrzucił zdjęcia ładnej okolicy ze Stronia Śląskiego :D
To pogrzebałam trochę po sieci i coś tam się znalazło.
Tylko to jest zadupie Polski D: W tym roku miały być góry w dolnej okolicy map, jako,że ostatnio były górne okolice p;

"Do Stronia można dojechać również pociągiem (przesiadka zwykle w Kłodzku) i autobusem PKS (np. z Wrocławia)."
Do kłodzka z tego co patrzyłam to wszyscy z poza wRocka mieli by w nim przesiadkę na pociąg do Kłodzka.
No chyba ,że wszyscy wpakowali byśmy się w PKS do kłodzka. Ja tam pociągi wolę osobiście p;

Marianówka
Miejsca sporo, domyślam się ,że tu cały domek dostaniemy. Tylko ne dzwoniłam pytać o ceny, bo jak nikomu się ne spodoba to me na co x_X

Domki pod Jesionami
Dwa domki, niby po 10 miejsca w każdym ale pewnie dało by się tam więcej ludzi upakować [;

Dworek Galosa
Tu to chyba też cały budynek dla nas :D

Pokoje gościnne - Sylwia Owczarek
Tylko tu wynajęcie bezcenne /; i chyba za blisko innych domów :<

Ośrodek Menos
Tylko tu to chyba wszyscy za bardzo czuli by się jak na kolonii z podstawówki O:

Danielówka
Wszystko ładnie, tylko ne wiem czy ne było by problemu z dojazdem ;P Chyba ,że by wynająć busa z miasta czy coś... Albo się przejść, tylko by nam bagaże z dworca zabrali.

Wędrowniczek
Tak w sumie to ne wiem ile nas mniej więcej będzie, i na ile osób szukać _-_ Domyślam się ,że koło 20, więc jak miejscówka jest na 15-16 ro zawsze te 4-5 miejsc jakoś się wyczaruje :3

Dom Gościnny U MAJÓW
Tu chyba tez cały domek do wynajęcia.

Monte Neve
Kolejny bezcenny ośrodek /; Tu przynajmniej więcej miejsca, fajnie gdyby zebrało się nas na zapełnienie całego D:

Lesna Struga
Tylko tu też będzie chyba problem z dojazdem z miasta /;

Co Wy na to?
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Propozycje 09

Post by USAGI »

Coś tak kiepsko widzę zjazd w tym roku...
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Propozycje 09

Post by Crow »

Organizacja tegorocznego zjazdu jest w tej chwili na etapie tworzenia listy zainteresowanych. Im szybciej ludzie namyślą się, czy w ogóle mają w tym roku ochotę się z nami spotkać, tym szybciej będę mógł zabrać się za rezerwację miejscówki...
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Propozycje 09

Post by Crow »

Krótki update w temacie tegorocznego spotkania wakacyjnego. Ze względu na ograniczenia urlopowe u jednych a finansowe u innych tegoroczny zjazd będzie trwał około tygodnia. Termin zjazdu będzie zawierał się w przedziale 29.VIII - 6.IX. Dokładna ilość dni będzie zależna od tego, jak uda nam się wynająć lokację.

Do tej pory chęć udziału w zjeździe zgłosiło niecałe 20 osób. Tu w tym roku też pewna zmiana - nie będzie proszenia i błagania ludzi by łaskawie zdecydowali się na udział w zjeździe. Standardowo zaproszeni są wszyscy zainteresowani, ale jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w zjeździe to powinien sam się zainteresować sprawą i skontaktować się ze mną, lub napisać w tym temacie.

Tegoroczna planowana lokalizacja to 'góry'. Ponownie przejrzałem oferty zaproponowane przez Tercię, Usagi i Noi, zadzwoniłem do tych bardziej obiecujących, ale niestety żadna nie spełnia naszych oczekiwań. Przede wszystkim - w najciekawszych ofertach w domku obecni są właściciele, czego oczywiście chcielibyśmy uniknąć. Chcielibyśmy też w tym roku, żeby udało się wynająć jeden domek dla wszystkich.

Większość dnia dziś poświęciłem na szukanie odpowiedniej lokacji, ale na razie nic szczególnego nie wpadło mi w oko. Jeśli ktoś ma kolejne propozycje, to proszę o linki. Szukamy domku do wynajęcia, spełniającego następujące wymagania:

- Około 18-20 nominalnych miejsc (ale bez szczególnie dokładnej kontroli)
- Cały domek do naszej dyspozycji (nie współdzielony z gospodarzami / innymi gośćmi)
- Położony w pobliżu gór
- Termin 29.VIII - 6.IX, ew. bez któregoś z weekendów.
- Cena najlepiej nie większa niż 500 złt/dobę

ps. W przyszłym tygodniu jadę do Chin, więc chciałbym w tym tygodniu zamknąć kwestię miejsca zjazdu.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Propozycje 09

Post by USAGI »

Jeeej ^___^
A jednak Kami istnieją :D
Zamknąć do końca tygodnia? Ale dziś niedziela :<
No OK, rozumiem ,ze do następnej czyli 12 lipca p;
Yoszsz to trzeba sie jeszcze porozglądać po sieci za ofertami ^______^
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Propozycje 09

Post by Crow »

Z Twoich ofert jeszcze korci mnie ta Leśna Struga. Niby 14 miejsc formalnie, ale już w nie takich warunkach się mieściliśmy...

Btw. Potrzebuję kogoś, kogo numer będę mógł podać jako kontaktowy na te dwa tygodnie mojego pobytu w Chinach.

EDIT: Mam jaszcze pytanie na temat kosztów. Na ile cena rzędu 35 złt/dobę jest do zaakceptowania? Staram się oczywiście znaleźć coś taniej, ale dobrze wiedzieć, na ile nasz 25złt/dobę nie podlega negocjacjom...
User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Re: Propozycje 09

Post by Debart »

35/zl sounds good:)
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Propozycje 09

Post by Noire »

*głośny, gruźliczy kaszel* Jakby się dało to nie więcej niz 30zł/doba, z wiadomych powodów X_X
Conquered, we conquer.
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Propozycje 09

Post by Aria »

Aria zgłasza propozycje "Chlebowej Chaty". MW już testowało jej wytrzymałość i wygodność i było całkiem zadowolone (chyba) zresztą jest tam rzeka, gory, bary, 2 sklepy, ścieżka-pokryta-mgłą-koło-rzeki-która-by-była-świetna-na-larpa-o-silent-hillu-wymyślonego-przez-Korma, i nawet tanio.
Problem może być z miejscami bo do 20 osób.

http://www.chlebowachata.pl/index.php/kontakt

a radków byl be be? ja mam dobre wspomnienia=] szczególnie że to był mój pierwszy zjazd mw
Post Reply