Killing Floor

Miejsce na lekkie, spamerskie tematy, testy, linki i obrazki.

Moderator: GvS

User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: Killing Floor

Post by roevean »

Mój surprice imba net stwierdził, że za 30 minut będzie... to niefart, bo dupa...
jutro, tj. w piątek jestem tamanietutaj, cały weekend walcze z systemem przyrodniczym, więc w poniedziałek, ale chwilę, bo potem będę walczył z matmą (najbardziej realistyczny z MMorpegów....).
Tęsknię, kiedy max predkość była 256kB... zdałbym sesje i luzik, a tak kutwa... mam czym przynajmniej rozpraszać mysli...
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Killing Floor

Post by Maczer »

Mi piątek wypada raczej ale gdyby stało się inaczej to będę was łapał przez irca czy jakkolwiek się inaczej nie komunikujecie
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Killing Floor

Post by Windukind »

Obejrzałem kilka filmików z gameplay, gra wygląda na strasznego no skilla. Stoisz i strzelasz full auto.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Killing Floor

Post by GvS »

Chyba na easy modo. Spróbuj sam zagrać, według mnie jest trudniejsza niż L4D.
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Killing Floor

Post by Windukind »

L4D to przede wszystkim tryb PVP i to na dodatek jeden z najlepszych. Ale czemu nie, grę będę miał dzisiaj, ale ale grać mogę dopiero od jutra.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Faroo
Posts: 130
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:58 pm

Re: Killing Floor

Post by Faroo »

Za to w L4D każdy strzela ogniem pojedynczym w głowy zombiakom. I to z hit ratem 80% :P
A tak na serio, to stanie i strzelanie szybko skończyłoby się jedną z dwóch rzeczy: albo końcem amunicji, której zawsze za mało, albo oblezieniem ze wszystkich stron przez specimeny.

To co, trochę ludzi jest chętnych. Umawiamy się na jutro na jakąś konkretną godzinę?
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Killing Floor

Post by Maczer »

Jutro po 16-ej bardzo chętnie. Mam tylko problem z perkami bo po zresetowaniu ich rosną mi tylko podczas pierwszej mapy a później ani o jotę... nawet na singlu więc to nie problem z white listą o której wszędzie piszą :<
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Killing Floor

Post by Psychoo »

Ok, w takim razie po 16.oo będę przy kompie. Co do perków to ta gra jest mocno dziwna - pamiętam że u Farka perki podskoczyły jeden raz i później za cholerę nie chciały się levelować, a dla odmiany u mnie nie levelują się wcale. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Mamy jakiś system wzajemnego rozpraszania czyt. komunikacji głosowej?
User avatar
Faroo
Posts: 130
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:58 pm

Re: Killing Floor

Post by Faroo »

Lichu mówił coś o serwerze ventrillo. Wrzucę ten program w download.
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Killing Floor

Post by GvS »

A necromancer is just a really late healer.
Post Reply