Arena

Miejsce na lekkie, spamerskie tematy, testy, linki i obrazki.

Moderator: GvS

User avatar
Szarodziej
Posts: 212
Joined: Mon Jan 12, 2009 5:15 pm
Location: Koniec

Re: Arena

Post by Szarodziej »

Ja też nie dostaję expa, ale się nie przejmuję xD

Jakbym miał jakikolwiek wpływ na przebieg walki to bym się może bardziej tym przejmował. Wygrywam, chociaż nie tak często jak przegrywam (bo mi beznadziejnie wszystko losowali).
Gości z pałą, czy morning-starem można pokonac tylko dzięki fatalnej AI jaką mają ludkowie względem doboru i wykorzystania broni, jak i wyboru celów.
True. Gość wyciąga maczugę i już wiem, że przegrałem.

Czy tylko ja dostaję takie skiepane umiejętności? Niby Sieć się przydaje (unieruchomiłem miśka jednej klientce i nie miała później szans), ale reszta ssie na całej linii...
...Tańczcie marionetki, tańczcie!!!!!

Zrób zły uczynek. Wejdź na wiki polskiego nWoDu.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Arena

Post by Crow »

Nie masz co narzekać chyba. Siatka jest bardzo dobra, choć ponownie zawodzi tu AI (zużyj trzy ataki, żeby zabić peta, rzuć siatkę na przeciwnika i od razu ją rozwal), ale przynajmniej nie atakuje celu pod siatką, jeśli może atakować inny. Miecz też jest bardzo dobry, bo często paruje się ciosy, a piesek o ile nie tak mocny jak niedźwiedź, dobrze sprawdza się tankując kilka ataków...

Jeszcze jeden poziom i Distant będzie mógł zakładać klan :D
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Arena

Post by Crow »

Disu założył klan Multiworld. Tych z Was, którym codzienne klikanie nadal sprawia przyjemność, zachęcam do aplikowania: http://mybrute.com/team/7661
User avatar
ARek
Posts: 216
Joined: Sun Jan 04, 2009 8:22 pm

Re: Arena

Post by ARek »

Count me in, nick Helianoroth
Screw you guys, I'm going home!
User avatar
Szarodziej
Posts: 212
Joined: Mon Jan 12, 2009 5:15 pm
Location: Koniec

Re: Arena

Post by Szarodziej »

Nah, mnie też.
...Tańczcie marionetki, tańczcie!!!!!

Zrób zły uczynek. Wejdź na wiki polskiego nWoDu.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Arena

Post by Crow »

Arek, jak chcesz dołączyć do klanu to musisz zaaplikować tutaj: http://mybrute.com/team/7661
Post Reply