Operatorzy GSM

Poważne dyskusje nad sensem życia, polityką jak i wyborem nowej karty graficznej.

Moderator: Crow

User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Operatorzy GSM

Post by Saovine »

Ja obecnie mam, jeśli wierzyć własnym oczom, 120 darmowych smsów po zalogowaniu na orange oO mam tu jakieś smsy z doładowań (czego w ogóle nie pamiętam >D)

kłołt:
bezpłatne : 30
z doładowań: 80
ankłołt

O, jest jeszcze 5 darmowych MMSów _O_

Do tego dochodzi program profit. Punkty można wymieniać m.in. na dodatkowe smsy.

kłołt:
Za połączenia z Twojego telefonu otrzymujesz punkty - profity, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody dla siebie lub Twoich bliskich:

* doładowania konta telefonu na kartę
* dodatkowe pakiety usług
* dodatkowe minuty
* gadżety programu
* akcesoria do telefonów
* zakupy w sklepie internetowym orange.pl

ankłołt

To ciekawe, bo mnie też jakoś do tej pory play raczej odrzucał. Zastanawiałam się, 'where teh fck is this hidden catch', ale się doszukać nie mogę. Orange ma fajne, subtelne spoty reklamowe. Jakby jeszcze zasięg był równie fajny...

Co do telefonu: jak się naprawdę chce, to można znaleźć, a ryzyko istnieje zawsze.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Re: Operatorzy GSM

Post by Debart »

Crow wrote:
Mam niestety pewne opory przed kupowaniem telefonu na Allegro, szczególnie w jakimś sklepie wysyłkowym. Obawiam się, że jakiekolwiek reklamacje w takim wypadku będą bardzo utrudnione.
Zależy Crow jaki chcesz telefon. Ja kupowałem swoją Nokię 2 lata temu w Hiszpanii to bardzo mile się zaskoczyłem gdy się popsuła. Bez problemu znalazłem autoryzowany serwis Nokii (koło dworca głównego), gdzie dodatkowo okazało się, że mój telefon ma nie rok, jak byłem przekonany, ale 2 lata gwarancji. Awaria była dość konktretna (padł soft i głośnik), więc telefon musiał się wybrać do Wawy, ale nie dość że nie zapłaciłem ani grosza, to jeszcze dostałem telefon zastępczy niewiele gorszy od tego, który się popsuł.

Mało tego! Wystarczył paragon jako gwarancja. Więc akurat z serwisowaniem Nokii nie ma problemu.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Operatorzy GSM

Post by Xellas »

Orange na kartę od niepamiętnych czasów, z zasięgiem nigdy nie miałam problemu (łącznie z tym, że w czasie wycieczki po górach jako jedyna miałam zasięg i nie licząc gubienia go na terenach Czarnego, ale tam jest drugi Trójkąt Bermudzki.).
Spam - tak jest, ale nie tak często znowu. Oferta na kartę też ma tę zaletę, że co jakiś czas robią bonusowe doładowania, płacisz za 50zł dostajesz ileś% gratis, ale kruczek do wykorzystania w sieci.

Ja również proponuję rozejrzeć się w ofercie play, znajomi, którzy mają sobie chwalą.

Moja ukochana Motorola była z Allegro i gdyby nie wypadek to nadal bym przy niej była, nie chcąc widzieć, żadnych innych superaśnych telefonów.
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Drahomir
Posts: 66
Joined: Thu Feb 19, 2009 10:45 am

kŁOPOT

Post by Drahomir »

TAK, TO ZALEŻY DO CZEGO POTRZEBNY JEST TELEFON

Jeśli do dzwonienia, polecam Mbank mobile. 45 groszy do wszystkich sieci, i bez zobowiązań. A do 5 wygranych numerów po 10 groszy. Sam mam wodafon, emigracja. Ale jest w Polsce 11 sieci wirtualnych operatorów komórek, trzeba poszukać. Ale jak będzie mi się chciało to pooglądam co jest obecnie. mam wrażenie ze operatorzy fizyczni chcą oddać pole dla wirtualnych a sami zająć sie hurtem.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Operatorzy GSM

Post by Crow »

Czy któryś z klientów Play korzysta również z ich bezprzewodowego dostępu do internetu? Jak wygląda sprawa stabilności/zasięgu/pingów? Jak ta kwestia wygląda w innych sieciach?
Post Reply