Tak trochę, by przemyślec...

Miejsce na lekkie, spamerskie tematy, testy, linki i obrazki.

Moderator: GvS

User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by Distant »

Napisałem długiego posta ale go skasowałem. tl;dr

W wersji mniejszej.

Dziękuje za tyle opinii pokrewnych mojej. Macie w większości rację. MW zmieniło się i raczej nie będzie już takie jak kiedyś. Cieszmy się z tego, że nadal stanowimy mniejszą czy większą grupę przyjaciół. Przy tych nielicznych urazach, ignorach (^_-) i utarczkach to cud, że dalej mieścimy się razem w tak małej przestrzeni. Mam nadzieje, że nawet niektóre z tych utarczek da się zaleczyć i zażegnać z czasem. :P

Taka była intencja zmiany forum. Przystosować naszą przestrzeń do aktualnych potrzeb. Te potrzeby są znacznie mniejsze. Stare forum notowało prawie zerową aktywność. Nawet offtopic leżał. A to właśnie z offtopu rodziły się najwspanialsze pomysły. Teraz mamy pewne niewinne zabawy, drobne dyskusje. Być może, właśnie w tych działaniach kogoś trafi piorun i opracuje nowy porywający content. =]
Zmiana serverów irca również wyszła nam na dobre. Na #blue_haven zagląda trochę więcej ciekawskich z #exile. Jest więcej ruchu i dyskusji. Patrząc na moje logi przerwanych połączeń, DaIRC > Polnet zdecydowanie. Nawet TP SA nie blokuje DaIRCa stale. Jestem zadowolony z tego posunięcia.

Również sam od dawna nie mam weny do pisania. Nie należy się zmuszać, bo wyjdzie z tego gniot. Widocznie nadszedł koniec wątków fabularnych. Jeśli wena komuś powróci na pewno znajdzie swoje ujście, w którymś z działów. Tak między innymi powstał legendarny temat o broni w offtopie na forum Wszechbiblii. Jeśli rozpali się takowa iskra to moderacja zadba by tą iskrę rozdmuchać w wielką falę ognia :D.
Nothing is impossible
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by roevean »

To wypadkowa tych wszystkich Waszych powyższych stwierdzeń. Podsumowanie, lub jak kto woli, sedno. Jesteśmy całością, ale ogólnie pozostajemy nadal jednostkami, które, mimo że się różnią, mają prawie to samo do powiedzenia. Które nadal w jakimś stopniu chcą powrotu starych czasów, ale jednocześnie chcą tego na własnych warunkach.
Tak więc:
Image
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
Terpsychora
Posts: 43
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:36 pm

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by Terpsychora »

Jak widać Roe, marne Twoje wysiłki. Cytując słowa znanej poznańskiej grupy hip hopowej nikt Cię nie lubi, nikt Cie nie szanuje, nikt Cię nie kocha, nikt Cie nie chce q: Przez długi czas nikt Ci nawet plakatu nie skomentuje. Zrozum wreszcie, że nie przebijesz popularności Skojarzeń, więc przestań wreszcie za wszelką cenę próbować wybić się wykopując problemy, które większość od siebie woli odsunąć i przestań wałkować stale jeden temat. Pesymisto q:

Każdy racjonalnie myślący człowiek przyzna mi rację, że ten temat jest bez sensu bo nie pojawił się i nie pojawi się żaden argument, który cokolwiek zmieni, ty też tego nie zmienisz. Jeśli już ro będzie tak: było źle i w zasadzie jest lepiej, jest dobrze ale w zasadzie źle, gdybanie, rąk załamywanie, pochwał pisanie, minusów omijanie, słów wielkich wznoszenie, w dupę włażenie, niezmienności podtrzymanie, rozwoju hamowanie, grupek zacieśnianie, horyzontów zawężanie, w domu zamykanie, nudy pomnażanie, lenistwa celebrowanie...

Generalnie obrazeczek całkiem ładny ale za ciemny i nic nie widać q: Podoba mi się konwencja plakatu filmowego.

Taka mała rada: Mojżeszem nie będziesz więc jak się nudzisz to może kup sobie bułkę tartą i ułóż rogalika, przynajmniej zrobisz coś pożytecznego.
Ready for the action now, danger boy?
Ready if I'm ready for you, danger boy?
Ready if I want it now, danger boy?
How dare you, dare you danger boy?
How dare you, danger boy?
I dare you, dare you, danger boy!
User avatar
Norrdec
Posts: 258
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:02 pm

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by Norrdec »

^- troll albo ktoś złą nogą wstał dziś :P

A nie wszystko trzeba komentować na forum ;P
< korm> O JEZU PANIE KURCZAKU NIECH PAN TEDY NIE WYCHODZI Q_Q
< korm> TAK UCZY JEZUS
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by Saovine »

Bo oni chyba sami nie wiedzą, czego chcą i wymagają tego od innych Oo Zamiast robić plakaty od razu wystarczy rzec, że MW to lenie patentowane z patentem na lenia na patencie. Nie trzeba od razu robić plakatów.
Last edited by Saovine on Mon Mar 30, 2009 11:45 am, edited 1 time in total.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by USAGI »

noo ulotki do rozdawania na mieście w zupełności by wystarczyły /;
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Namakku
Posts: 331
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by Namakku »

A Roe odpowie wam "Jebcie sie, robie to bo lubie" XD
Św. Adolf Onanista - patron niespełnionych malarzy
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by Aria »

tego nie trzeba jeść. Ryu chciał poczuć sie pożyteczny ;<
Jeżeli reszta nie gustuje w rogalach, bądź chce być oryginalna to ja polecam trociny i układamy drzewo zamiast pisać na tym durnym forum i tracić czas =D.

W ogóle nie wiem o co te cale marudzenie. Forum jest i niech jest. Niech jest tablicą informacyjną albo pękiem offtopu a jak ktoś poczuje silną potrzebę otworzenia questa to jest na to miejsce. Bo nie wiem o co chodzi? ma nie być forum? nie można robić plakatów? czy co? Wolałabym żeby było i forum i plakaty kiedy odczuje potrzebę patrzenia na jedno i drugie (a teraz właśnie odczułam takową).
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by Crow »

Moderatorzy są czujni, ale stosują się do polityki minimalnej moderacji. Ja cały czas czekam na jakieś konkluzje związane z tezami stawianymi przez Roego i Tercię.
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Tak trochę, by przemyślec...

Post by Distant »

Zaznaczam, jeśli ktoś ma pomysł, który chce zrealizować za pomocą forum to jestem otwarty na propozycje. Aktualnie swoją szansę ma Windu. Każdy wie gdzie mnie szukać. Przedyskutuje z Crowem i Lichem każdą propozycję.

-----

Dobrze, skoro dysponujesz pomysłami Roe, z chęcią je usłyszę. Trochę niepokoi mnie twój brak woli współpracy i wrogie nastawienie, ale jestem cierpliwy i nastawiony pozytywnie do wszelkiej inicjatywy. Posprzątałem też rogaliki,które istotnie były niepotrzebnym spamem.
Mam nadzieje, że jesteś zadowolony :)
Nothing is impossible
Post Reply