Sylwester 2017/18

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2017/18

Post by Noire »

Jeśli będziecie robić rezerwację telefonicznie lub mailowo (a nie przez żaden automatyczny system), to dajcie proszę znać, że jest jeszcze dwójka osób, które przyjadą na dwa noclegi - może wtedy obsługa hotelu łatwiej to przełknie, bo na pewno nie będą zachwyceni noclegową "dziurą" w Sylwestra.
Myśle ze nie bedzie kłopotu, bo na pewno znajda sie jakies randomy na sama impreze Sylwestrowa i jest im wszystko jedno. Ja wam to klepne, nie musicie dzwonić.


1. Noire
2. Mazoku
3. Sat
4. Crow
5. Dzika
6. Gvs
7. Czosnek
8. Monia
9. Psychoo (dwie noce)
10. Morgana (dwie noce)

Czekam na:

Maczera, Ryjka, Caibra, Xellas


Jak nie dostane jednoznacznej odpowiedzi do ok 12 w poniedziałek to nie bede rezerwować miejsc niezdecydowanym.

---

Znalazłam jeszcze to :D
Alkohol
Butelka wina (0,7 l) lub wódki (0,5 l) na parę

Jedzenie ktore nie zmiescilo sie na PDFie:
Zimny bufet

Pasztet królewski z orzechami i filetowanymi pomarańczami oraz konfiturą z jarzębiny
Deski z wędzonym na ranczu mięsiwem
Szczupak na postumencie z rakami
Bliny z pieczonym łososiem
Tatar ze śledzia
Sałatka z burakiem i bundzem owczym
Galantyna z królika na owocach leśnych
Plastry polędwicy wołowej z musem wiśniowym
Sałatka brokułowa z kurczakiem
Smalec z piklami
Kącik fit wege

Bufet słodki
Szarlotka, sernik, ciasto czekoladowe z gruszką, beza z owocami i bitą śmietaną

Deserki
Mus cytrynowy
Pannacotta
Mus czekoladowy z koniakiem

Patery owoców

Napoje gorące na bufecie
Kawa, herbata
cukier biały i brązowy, mleko


Napoje zimne
Soki, woda z cytrusami, Cola, Fanta, Sprite

Alkohol
Butelka wina (0,7 l) lub wódki (0,5 l) na parę

Możliwość zakupu dodatkowego alkoholu w barze.
Last edited by Noire on Sun Nov 19, 2017 10:26 pm, edited 1 time in total.
Conquered, we conquer.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2017/18

Post by Satsuki »

Jaram się na mugolskiego sylwestra jeszcze bardziej.

Też nie rozumiem skąd ten strach przed ludźmi. Zaanektujemy sobie jakiś stół na imprezie właściwej i wcale nie będziemy zwracać uwagi na randomów...
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2017/18

Post by Rosomak »

Po przemyśleniu na spokojnie - jadę. Dopiszcie mnie do listy. Jedno pytanie tylko w jakich dniach wyjazd?
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Sylwester 2017/18

Post by Raflik »

Wydaje mi się że ta "alergiczna reakcja" to nie jest pokłosie zarazków Taja, który od początku stwierdził "randomom - niet" ale dowalenie przez właścicieli ośrodka obowiązkowej "wejściówki na galę" w cenie porównywalnej z całkowitymi kosztami noclegowymi poprzednich sylwestrów.

o ile mnie pamięć nie myli, najdroższym sylwestrem był szczyrk, gdzie za 6 dni trzeba było dać 360 zł.
Szczerze, jakbym nie musiał terminować nowego młodego "Siewcy Chaosu (i WRZASKU", co wyszło przy okazji), to nie wiem czy bym nie zrezygnował, lub skopiował pomysł Psychaa z sylwestrem bez sylwestra.

Jasne, wszystkie fajne, budżetowe lokalizacje zostały pozajmowane (choć swoją drogą uważam to za idiotyzm rezerwować sobie lokacje sylwestrową przed wrześniem), no ale wiedziałem prawie od początku roku, że tego sylwestra zmuszony będę odpuścić więc nie przyłożyłem ręki do poszukiwań. Życzę wszystkim dobrej zabawy i możliwe że wpadniemy w odwiedziny 30 o ile pogoda i "Siewca Chaosu (i WRZASKU)" pozwoli. (bo zakładam że odwiedziny w tym ośrodku są dozwolone lol)
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester 2017/18

Post by Chimeria »

Ale dodajmy, że jest to kwestia szukania lokum na ostatnią chwilę, bo znowu nikomu poza bazowymi organizatorami się nie chciało, a ci byli w tym roku wypruci Japonią (a ja miałam inne rzeczy na głowie ;P), więc i tak wielkie propsy dla Nojki, która się nie poddała i coś znalazła.
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2017/18

Post by Noire »

Mail klepnięty, jeśli ktoś się zdecyduje, że jednak chce jechać to ja już nic z tym fantem nie zrobię i proszę kontaktować się z hotelem we własnym zakresie.
E-mail: kontakt@wierzboweranczo.pl
Telefon: 691-475-000 Anna Tokarska (:D), Pn - Pt w godzinach 8 - 16

Jedno pytanie tylko w jakich dniach wyjazd?
29.12 - 02.01
Jesteś uwzględniony.
Wydaje mi się że ta "alergiczna reakcja" to nie jest pokłosie zarazków Taja, który od początku stwierdził "randomom - niet" ale dowalenie przez właścicieli ośrodka obowiązkowej "wejściówki na galę" w cenie porównywalnej z całkowitymi kosztami noclegowymi poprzednich sylwestrów.
Jeśli chodzi o powody które dostałam to rozkłada mi sie mniej więcej pół na pół.
Gala jest obowiązkowa o tyle, ze trzeba za nią płacić, nie trzeba być na całej (można się pojawiać na samo jedzenie, nażreć i uciec do pokoju :D).

I w sumię się nie dziwie, że hotel ma takie ustalenie bo na pewno znajdzie chetnych na nocleg+gala. Po co zarabic tego dnia 90zł na osobie jak ma gwarancje, że pula miejsc za 330zł na pewno się sprzeda :D

Impreza będzie pewnie jak wielkie wesele (kwotowo tez się zgadza, bo weselny "talerzyk" to około 200-250zł bez noclegu, oczywiście rejon Polski tez ma znaczenie).
Mamy tutaj też 90zł nocleg, ale z kolei śniadanie, room service i inne udogodnienia są w cenie (nie trzeba zmywać i sprzatac, yay :D)
Telewizor z płaskim ekranem
Sejf
Szafa
Łazienka z wanną
Suszarka do włosów
Zestaw kosmetyków
Kapcie
Ręczniki
Zestaw do parzenia kawy lub herbaty
Dla mnie też nie jest to idealne rozwiązanie i wolałabym domek, ale naprawdę nic już nie ma.
Ja szukałam przykladowo wolnych miejscowek przez AirBNB, które miały zaznaczone w kalendarzu wolny ten termin i potem szukalam ich strony WWW, zeby zadzwonic poza serwisem.
W 90% przypadkow okazywalo sie, że tak naprawde to juz sa zajeci tylko zapomnieli zaznaczyc to na portalu. W Przyborowie była nadzieja, bo przed nami była grupa, która bardzo marudziła i niemal odmówili. Niestety jak usłyszeli, że są inni chętni to natychmiast się potwierdzili, że będą tam na 100%.

Jako ciekawostkę powiem, że Pani od Przyborowa powiedziała mi "Jak coś to domek nr 2 jest wolny na Sylwestra za rok, ale Domek nr 1 już nie bo jest zaklepany." :D

Inne atrakcje:
OFERTA DODATKOWA w cenie:
- oprowadzenie po stajni z opowieściami, ciekawostkami z życia naszych podopiecznych, karmienie
owieczek, wizyta u kucyków – prosimy o potwierdzenie,
- plac zabaw dla dzieci (drewniany domek, huśtawka, zjeżdżalnia, drewniane mini wozy z dyszlem)

OFERTA DODATKOWA płatna:
- przejażdżka wozem z końmi - wóz zabiera ok. 8 osób na 15-20 min wycieczkę, następnie wraca
i zmienia grupę – koszt 1h / 350 zł. DO POTWIERDZENIA MIN. 3 DNI PRZED POBYTEM,
- możliwość wynajęcia roweru / koszt 50 zł / 1 doba
- ognisko / 35 zł – 1os. lub 25 zł - dziecko:
- kiełbaska, pieczywo, ketchup, grzaniec (dla dorosłych)

Atrakcje w okolicy
• termy Mszczonów, lodowisko.
• kompleks pałacowo-ogrodowy w Radziejowicach składający się z pałacu,
neogotyckiego zamku, dworu modrzewiowego, domku szwajcarskiego, dawnej
kuźni dworskiej oraz kilkudziesięciohektarowego parku ze stawami.
• XIX wieczna zabudowa fabryczna w Żyrardowie
Stare budynki fabryczne tworzą teraz lofty, apartamenty, galerie, handlowe i pasaże.
Unikalna zabudowa na skalę europejską „ miasta ogrodu”- zaprojektowanego z
chirurgiczną precyzją.
• Muzeum Lwowa i Kresów w Kuklówce Radziejowickiej
Conquered, we conquer.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2017/18

Post by Rosomak »

Quote:
Jedno pytanie tylko w jakich dniach wyjazd?


29.12 - 02.01
Jesteś uwzględniony.

Super.

Czy Ty i Darek jedziecie samochodem? Jak tak, to da radę zabrać się z Wami?

Jako ciekawostkę powiem, że Pani od Przyborowa powiedziała mi "Jak coś to domek nr 2 jest wolny na Sylwestra za rok, ale Domek nr 1 już nie bo jest zaklepany." :D
Ten co pierwotnie chcieliśmy wynająć? To możne już teraz zarezerwować? :D
Mamy tutaj też 90zł nocleg, ale z kolei śniadanie, room service i inne udogodnienia są w cenie (nie trzeba zmywać i sprzatac, yay :D)
Telewizor z płaskim ekranem
Sejf
Szafa
Łazienka z wanną
Suszarka do włosów
Zestaw kosmetyków
Kapcie
Ręczniki
Zestaw do parzenia kawy lub herbaty
Dobrze wiedzieć. A mają Wi-Fi?
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2017/18

Post by Noire »

Rosomak wrote:
Quote:

Super.

Czy Ty i Darek jedziecie samochodem? Jak tak, to da radę zabrać się z Wami?
(...)

Dobrze wiedzieć. A mają Wi-Fi?
Możesz z nami jechać.

Jak coś to wtedy będzie jeszcze jedno miejsce wolne w aucie.

Na ich stronie nie jest to jasno napisane, ale wg rozpiski na AirBNB jest internet z WiFi w obiekcie.
Conquered, we conquer.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2017/18

Post by Rosomak »

Noire wrote:
Możesz z nami jechać.

Jak coś to wtedy będzie jeszcze jedno miejsce wolne w aucie.

Na ich stronie nie jest to jasno napisane, ale wg rozpiski na AirBNB jest internet z WiFi w obiekcie.
Fajnie.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2017/18

Post by Satsuki »

No właśnie, może zarezerwujmybod razu na za rok lol. Chyba, że może chcemy w przyszłym rozważyć Szczyrk?
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply