Sylwester 2017/18

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2017/18

Post by Noire »

Niestety nie udało się z Przyborowem (grupa, która była przed nami i kręciła nosem ostatecznie zdecydowała się jednak skorzystać z noclegu). Dostałam dziś odpowiedź z Wierzbowa (po wysłaniu zapytania ofertowego w poniedziałek i miliardzie followupów na maila i rozmowie telefonicznej). Wygląda to tak:

3x nocleg za 90zł/dzień = 270zł
1x nocleg w Sylwestra = 330zł (w cenie jest gala noworoczna i pełen katering)

Czyli cały pobyt wychodzi 600zł/osoba

Możliwość wykupienia obiadów i kolacji (w cenie za ok 30zł/posiłek)

Możemy korzystać z sali biesiadnej do spotkań grupowych, a pokoje znajdują sie niedaleko siebie.

Udało się wynegocjować 21 miejsc. Mam 3 dni na odpowiedź więc proszę o potwierdzenie osób zainteresowanych, ktore wyrazily chęć na pobyt w Wierzbowie.

Image
Conquered, we conquer.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Sylwester 2017/18

Post by c914 »

Gala sylwestrowa w pakiecie - dopłacanie do czego w czym nie chcielibysmy uczestniczyć - niestety my spasujemy.
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Sylwester 2017/18

Post by GvS »

Potwierdzamy że nadal jesteśmy chętni. I tak pewnie zamkniemy się w pokojach i będziemy grać w planszówki, więc randomy i jakieś gale mi nie przeszkadzają.
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Sylwester 2017/18

Post by Saovine »

Nu, a czy jest tam jakaś strefa kuchenna dla osób, które by chciały żywić się same? Pytam profilaktycznie czy jest po prostu wybór. Czy korzystanie z posiłków ustalamy na miejscu czy potrzebujesz potwierdzenia wcześniej?
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Sylwester 2017/18

Post by Taii »

Tak jak mówiłem przed opcją przyborowa (czy jak się to zwało ;) ) my odpadamy z random party :(
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2017/18

Post by Rosomak »

Jak za galę, na której nie mam zamiaru być, trzeba płacić to w tym roku sobie daruję sylwestra.
Czosnek
Posts: 49
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:05 pm

Post by Czosnek »

będę będę
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2017/18

Post by Satsuki »

Musimy zrobić jakąś oficjalną listę kto jedzie do Randomow. Na razie mam:
1. Noire
2. Mazoku
3. Sat
4. Crow
5. Dzika (?)
6. Gvs (?)
7. Czosnek
8. Maczer (?)
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Sylwester 2017/18

Post by Psychoo »

To ja poproszę sylwka bez sylwka. Przyjazd w piątek, biba od piątkowego popołudnia do wczesnej niedzieli (do końca doby hotelowej, lub chwilę dłużej -zależnie czy obsługa hotelu będzie się czepiać) i wyjazd przed właściwym sylwestrem. Z technicznego punktu widzenia - dwa noclegi. Rezerwację klepniemy zaraz po tym, jak potwierdzi się główna grupa MW, żeby w razie czego wcisnąć bajeczkę że jesteśmy częścią grupy, ale z przyczyn takich-śmakich nie możemy zostać na samym sylwku. Proszę więc o PMkę z informacją kiedy MW będzie miało załatwioną rezerwację żeby móc w miarę szybko tam zadzwonić. Jeśli będziecie robić rezerwację telefonicznie lub mailowo (a nie przez żaden automatyczny system), to dajcie proszę znać, że jest jeszcze dwójka osób, które przyjadą na dwa noclegi - może wtedy obsługa hotelu łatwiej to przełknie, bo na pewno nie będą zachwyceni noclegową "dziurą" w Sylwestra.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Sylwester 2017/18

Post by Crow »

Mnie troszkę zaskakuje alergiczna reakcja na 'randomów'. Przez większość zjazdu najprawdopodobniej ich nawet nie będzie i pojawią się jedynie na wieczór sylwestrowy. W pozostałe dni mamy dostęp do sali bankietowej na planszówki. Na samą noc 31ego przynajmniej nie będziemy musieli sami szykować posiłków, a same pokoje widać na zdjęciach, że są obszerne i w razie konieczności odcięcia się od ludzi można tam robić alternatywne party.
Post Reply