Sylwester 2017/18

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester 2017/18

Post by Chimeria »

Saovine wrote:A propos Chibika: zastanawialiśmy się, gdzie Wy Chi będziecie spędzać święta i czy może udałoby się znaleźć tym razem miejsce blisko Waszej lokacji, żebyście wpadli chociaż z doskoku, jak my do Bobrów.
Szczerze - nie wiemy. Jest dużo zmiennych, dlatego nie chciałabym ustawiać lokalizacji pod naszą wątpliwą wizytę. I bez tego szukanie domku jest trudne. Toruń dla nas trochę za daleko, zwłaszcza w zimie i dokładanych na ziemię materacach - to jeszcze nie ten etap dla mnie i młodego.;] Najwyżej Raflik wpadnie z wizytą.

Zajrzałam na to airbnb i z tymi materacami wyszło mi 18 slotów, no ale jeśli właściciel nie zgłosi zastrzeżeń, to pewnie da się jeszcze dopchać.

Cena zaś jest naprawdę spoko, gl!
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2017/18

Post by Noire »

Nie organizowałam zjazdow MW tak czesto jak Chi, ale jedno moge powiedziec z pewnoscia: zawsze jest wyscig do łozek, nawet jesli na forum jest lista. Jednym z glownych powodow poprzestania organizacji zjazdow w Kani byla ograniczona liczba miejsc na lozkach i nerwy zwiazane z ich zaklepywaniem.

Dodatkowe miejsca w pokojach na eventy znikna pod potencjalne miejsca do spania wiec na to bym nie liczyla. Ponadto pokoje gdzie beda malichy rowniez odpadna. Ludzie tez chodza spac w roznych godzinach wiec spokojnie moge sobie wyobrazic sytuacje kiedy ktos bedzie chcial dalej grac w gre a druga osoba odpoczac i pojawi sie kwas.

Dla mnie niestety ten domek odpada - zjazdowe domki musza miec minimum 20 miejsc do spania i odrebny pokoj socjalny zebysmy sie nie pozarli tam.

Jestem bardzo wdzieczna ze zagladasz w oferty, mam nadzieje ze nie masz mi za zle moje marudzenie.
Conquered, we conquer.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Sylwester 2017/2018 w Budapeszcie

Post by Crow »

Na zeszłorocznym Sylwetrze pojawiło się 29 osób. Zapakowanie się do 6 osobowego mieszkania mogłoby być nieco trudne ^^.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwester 2017/2018 w Budapeszcie

Post by USAGI »

Poza ilością osób, Ada z tego co widać jest w trakcie ogarniania miejscówki, więc już raczej bardziej w tym topicu:

http://forum.multiworld.pl/viewtopic.ph ... 8&start=20

dobrze byłoby o tym napisać jako propozycję : )
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester 2017/18

Post by Chimeria »

Zmergowałam topiki o propozycji sylwka w Budapeszcie i o samym sylwku, ale coś się pochrzaniło i post Marianny wylądował w środku dyskusji o domku Ady o-O Przeklejam więc jego treść na bieżąco:
Cześć,
co sądzicie o wyjeździe do Budapesztu na sylwestra. Dla 6 os patrzyliśmy mieszkanie i wychodzi 200 PLN / 6 os / noc.

Jest też z Wawy bezposredni pociąg (10h) lub jak kto woli samolot (my nie możemy bo Bemczysław).

Bilet PKP nas kosztował ok 350PLN / os w jedną stronę do Wiednia, więc do Budapesztu może być nieco drożej, ale niekoniecznie.


Marianna
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2017/18

Post by Satsuki »

Jak jesteśmy przywiązani do dobrej lokalizacji? Widzę dwa 15osobowe domki na kaszubach, do ktorych można dorezerwować jeszcze 6 albo 2osobowy apartament na terenie ośrodka. Nie dzwoniłam bo to kaszuby...

Tak jak Budapeszt w Sylwestra byłby super opcja tak spanie na 6osób jest zdecydowanie zbyt małe. Ile jest w ogóle zainteresowanych w tym roku?
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2017/18

Post by Satsuki »

Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2017/18

Post by Satsuki »

Domek, który znalazłam jest już od miliona lat zarezerwowany i jeśli nikt poza mną się nie zainteresuje organizacją to tegoroczny sylwester może się najzwyczajniej w świecie nie odbyć z braku noclegów.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Sylwester 2017/18

Post by Raflik »

Image
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2017/18

Post by Satsuki »

Właśnie mi zaproponowano, żebyśmy zrobili sobie sylwestra wcześniej, np na święta bo wtedy mają jeszcze wolne.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply