Summer Summit MW 2016

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

28.VIII - 3.IX, Półwysep Lipa Y/N

Poll ended at Mon Jun 06, 2016 4:44 pm

Yes
10
77%
No
3
23%
 
Total votes: 13

User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Mazoku »

Chimeria wrote:Edit - Maz, dojazd z Kościerzyny do 3city jest całkiem spoko, gorzej że do tej Kościerzyny ludki będą potrzebowali podwózki.
To prawda. To popularna trasa, jedzie się ok. półtorej godziny prosto do Gdyni Głównej. Ja deklaruję, że mogę zrobić kółko do Kościerzyny, jeśli będzie taka potrzeba.
Your favourite fearless hero.
User avatar
AdA
Posts: 152
Joined: Mon Sep 14, 2009 6:36 pm
Location: 3city

Re: Summer Summit MW 2016

Post by AdA »

My na pewno podrzucamy Kenji'ego do Koscierzyny w sobote rano (3 wrzesnia), mozemy zabrac jeszcze 2 osoby.
A girl has no name. No nickname.
Bogini ziaren i wypieków.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Satsuki »

AdA wrote:Korzystając z okazji chciałabym uprzedzić, że tak jak na zjazd jedziemy z Gdyni z załadunkiem w postaci Kapitana, Mata i Ryjka (ewentualnie innymi pasażerami jeśli będą jakieś roszady), to Norr i ja wyjeżdżamy ze zjazdu w sobotę 3. września rano i jedziemy na ślub Evi do Olsztyna (najprawdopodobniej z noclegiem). Tak więc uprasza się pasażerów o znalezienie sobie środka transportu na powrót.
Over and out.
EDIT by Chi:

Zjazd odbędzie się w terminie 28.VIII - 3.IX na Półwyspie Lipa.


Mapka.
Mamy domki C4, C5, C6,.

Osoby które zgłosiły się na czas (by mieć wyrko):

1. Ada (Nordkowa)
2. Chimeria
3. Crow
4. kpt.Kenji
5. Magda Czempjon
6. Mat
7. Mazoku
8. Noire
9. Norrdec
10. Raflik
11. Satsuki
12. Vertis
13. Xellas

14. Cyfer (kilka dni)

Dodatkowo:
15. Ryjek
16. Taii
17. Lichu
18. Dzika
19. Yolo Maczer
20. Yolo Bart 3 dni
21. Yolo Ania 3 dni

Jeden domek zdajemy dzień wcześniej, mamy dwójkę chętnych do namiotu.


Wygląda jakby Ada wracała w sobotę, tak jak wszyscy pozostali?

Co do śniadań to nie rozumiem tego waszego hype. Jest 14, ja sniadania ciagle nie zjadlam i nie mam z tego powodu depresji życiowej, traumy ani innego końca świata.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
AdA
Posts: 152
Joined: Mon Sep 14, 2009 6:36 pm
Location: 3city

Re: Summer Summit MW 2016

Post by AdA »

Ada wraca w sobotę, owszem, natomiast nie jedzie do Gdyni, a do Olsztyna (z przystankiem w Kościerzynie).
A girl has no name. No nickname.
Bogini ziaren i wypieków.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Satsuki »

to nie ogarniam tej paniki ;D
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Mazoku »

Satsuki wrote:to nie ogarniam tej paniki ;D
Spoko bait. Taki na 3+ ;)
Your favourite fearless hero.
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Raflik »

Mamy tez pilke do siatkowki, niestety jest kompletnym flakiem. Dam znac czy udalo nam sie ja napompowac.
To dobrze, w takim razie nie musimy tachać w pociągu naszej (która również jest flakiem) tylko wziąć samą pompkę do piłek.

Co do śniadań: Chyba komuś w doopie sie poprzewracało żeby za 20 zł oferować wędlinę, ogórek, serek i pomidorek. Za tą kwotę wykarmię śniadaniowo cały mój sułtanat (w postaci Mnię, Żony i Szwagry), więc jestem bardzo sceptycznie nastawiony w kwestii śniadań.

Wyjazd do pobliskich Wdzydz Kiszewskich winien być zorganizowany nie raz, zwłaszcza że stoi tam aż 7 apetycznie wyglądających do przejęcia Gymów w PokemonGO. Dalej dalej, swarm MW na Wdzydze!
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Crow »

Domki mają nominalną pojemność 6 osób. Oznacza to, że oprócz 31.VIII mamy komplet. Gvs, Dzika i ich +1 mają osobny domek, pozostałych osób jest w tej chwili równo 18. Ostatniego dnia mamy tylko 12 miejsc. 2 osoby z pierwszej 13 zobowiązały się przenieść do namiotu, co znaczy że jest jeszcze 1 miejsce dla Cyfera (i jego +1 jeśli się zmieszczą).
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Summer Summit MW 2016

Post by KptKenji »

Co do śniadań: Chyba komuś w doopie sie poprzewracało żeby za 20 zł oferować wędlinę, ogórek, serek i pomidorek. Za tą kwotę wykarmię śniadaniowo cały mój sułtanat (w postaci Mnię, Żony i Szwagry), więc jestem bardzo sceptycznie nastawiony w kwestii śniadań.
Podejme sie niewdziecznej pracy wezyra w zamian za Twoje tamagoyaki.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
AdA
Posts: 152
Joined: Mon Sep 14, 2009 6:36 pm
Location: 3city

Re: Summer Summit MW 2016

Post by AdA »

Wszystkich kawopijców uspokajam, że spakowałam już: dripper, filtry, kawiarkę francuską, spieniacz do mleka, 0,5 kg kawy w ziarnach, młynek i nawet ekskluzywną kawę czekoladową Godiva (oczywiście z Belgii):
http://www.godiva.com/chocolate-truffle ... 75071.html

Chętnie zostanę zjazdowym baristą pod warunkiem, że reszta zorganizuje stały dostęp do mleka.
A girl has no name. No nickname.
Bogini ziaren i wypieków.
Post Reply