Sprzęt do larpa.

Poważne dyskusje nad sensem życia, polityką jak i wyborem nowej karty graficznej.

Moderator: Crow

User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Sprzęt do larpa.

Post by Windukind »

Crow racja walnąłem firmy. Obecnie na rynku są bronie duńskiej firmy Iron Fortress
http://www.larpwholesale.com/index_site ... rside=1000.

Ich sprzęt można dostać w Bardzie
http://www.bard.pl/281,PokazProdukty.htm
za mniej więcej 160 zł, przy czym jest to broń robiona z kauczuku i kevlaru. Czyli znacznie wytrzymalszy i kosztowniejszy materiałów (będę musiał pogadać z fabryką o tym).

Bronie wyglądają może słabo bo wybierałem to co pasowało pod orków, widzę, że trzeba było wziąć jakieś miecze elfów lub nieumarłych, czy może paladynów. Niestety dzisiaj musiałem odwiedzić jeszcze inne targi, a strona firmy nie ma jeszcze zdjęć nowego sprzętu, więc mogę zamieścić jeszcze tylko to:

miecz3
Image

maska ghula
Image

hełm
Image


Jutro wracam do Pekinu, przetestujemy z Maczem wytrzymałość broni. Poza tym cena poniżej setki wciąż może być dla mnie satysfakcjonująca, a jakby dolar spadł to już w ogóle : ).
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Sprzęt do larpa.

Post by Windukind »

Wczoraj wieczorem mielismy potyczke z Maczem.

Miecz vs topor i noz.

Uwazam, ze bylo zarabiscie, walczy sie dziesiec razy lepiej i ciekawiej niz butelka (wiem, ze to oczywiste, ale wciaz majac topor w garsci czlowiek czuje sie inaczej niz trzymajac zastepczy rekwizyt, na prawde cieszy). Co wiecej mimo ze wiele ciosow nie bylo markowanych, uderzenia nie bola. Topor i noz zdaly test, miecz niestety poszedl, ale odpoczatku bylo widac, ze brakuje materialu przy rekojesci, lub ostrze jest zbyt ciezkie, trzeba bedzie o tym pogadac z fabryka. Jak wroce to kupie sprzet z Barda aby miec porownianie. Moze uda sie tez zamowic probki z fabryki i kto wie moze na wakacje bedziemy mieli jakas wielka bitwe. Trzymajcie kciuki.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply