Teoria Wzrostu - Komentarze

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Crow Twój patos jest irytujący, zdaje się, ze osobiście napisałam, że nawet inspektor Xavier nie podejrzewa PL. Aczkolwiek zepsute, a zatrute mięso to chyba różne wątki, pozostawiam to do rozwiązania, trochę zastój się zrobił i nie wygląda, na to, żeby ktoś miał lepsze pomysły.
Więc również nie wydaje mi się, żeby takie uwagi były potrzebne.
Crow wrote:Ciesze sie, ze odchodzimy od faila w jaki zostal zamieniony watek Borygomosa. Wielkie wybuchy, smoki bijące z AoE całe gangi i napalm zamiast krwi to wszystko od czego chcieliśmy w tym queście ucieć...
Ciesze się, że te inne wątki się posuwają i napędzają questa.
Maczer wrote:Rozumiem, że to kawałek poświęcony Kuce nie o Ven Dettcie? ^^;
Kuka został przypieczony i zjedzony, a co do Ven, to się zobaczy, kiedy ją ostatnio wspominano żyła, jak długo to się obaczy, mam podły nastrój więc i pomysły są wredniejsze. Byłoby miło gdybyśmy skończyli laga, ale nikt nie pisze.

Jeśli jestem zbyt zjadliwa to nawet przepraszam, hard time mam ostatnio, próbuję jakoś odskoczyć od tego=='
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Maczer »

Akurat w te dni łączę się z Tobą w bólu :/ Mam nadzieję, że tak jak do tej pory będziemy się kąsać i hejtować tylko na forum a nie w realu
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Może się czepiam - tak, wiem, że nie 'może' - ale restauracji już nie posiadaliście, to prywatne obiekty randomów. Nie wspominaliście o wykupywaniu nowych restauracji -> za co?
Więc jakim sposobem je przekształcacie?

I ten, smoczek przeleciał po Shen Hou, na Maczera zrzuciła resztę kondygnacji, na której stał - szczerze mówiąc spodziewałam się raczej, że skoro odskoczył w poście Caia, to już go tam nie będzie nawet. Jeśli chodzi o bestie to zwyczajnie nie zwróciła na niego uwagi wcześniej, tyle się działo, a to tylko zwierzaczek no i kierowało nią coś innego, aż do momentu kiedy o tym piszę. Bo nie wiedziałam czy będziesz chciał nas poszpiegować, zwiać czy pogadać.

Reszta spoko, tego się spodziewałam, jest jedno "ale", ale odpowiem w poście co myślę na ten temat. Czekam czy ShenHou ustosunkuje.
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Sorka ale proszę jeszcze o kolejkę bo jestem poza domem dopisałam co nieco ale z telefonu pisze, a posta wolę nie wrzucać tak.
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
ShenHou
Posts: 5
Joined: Thu Mar 21, 2013 8:11 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by ShenHou »

Mój post pojawi się jutro i będzie dwuczęściowy. Pierwsza część ustosunkuje się do reakcji na bezpretensjonalne potraktowanie cesarza przemocą a druga przeskoczy do wydarzeń późniejszych.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Up.
----
ShenHou wrote:Mój post pojawi się jutro i będzie dwuczęściowy. Pierwsza część ustosunkuje się do reakcji na bezpretensjonalne potraktowanie cesarza przemocą a druga przeskoczy do wydarzeń późniejszych.
Zaraz przemocą...ot zahaczenie tylko przypadkiem.

---

Maczer, to nic osobistego pamiętaj. Po prostu Twoja odpowiedź się prosiła o to...
Wiedz, że ja naprawdę bardzo nie lubię bawić się w ekonomię, ale sam rozumiesz, że to nie może działać tylko w jedną stronę i tylko na plus dla PL. Jeśli już koniecznie musimy iść w ekonomię to w dwie strony.

Jeśli odczujecie, że jednak przegięłam to możemy paktować. Zwłaszcza jeśli chodzi o restauracje i samochody, ale no cóż tak jak wspomniałam wyżej to nie była własność PL i tak to wychodzi teraz w sumie.

Tak wiem, skończyć laga, skończę, skończę<odgania wrony>
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Windukind »

Hahaha. Zastanawialem sie czemu Maczer tak byl zirytowany w niedziele rano po imprezie, a teraz widze.
Wybornego miesa nikt nie je, dostawcy oszukuja, samochodow nie nikt nie wypozycza, rowery kradna, dlugi sprzedajesz po oprocentowaniu 3 gorszym niz kredyt w banku, zamiast standardowej franczyzny przemeblowujesz bez wiedzy wlascicieli restauracje, szkolenia finansowe nic nie daja, ubran promowanych przez gwiazdy nikt nie kupuje, fabryka oszukuje ludzi, ktorzy ja uratowali, zmordenizowali i podpisali kontrakty,mimo wczesniejsze gorki finansowej i sukcesow ludzie nie chca ci ufac, dajesz im prace., ale oskarzaja o wykupywanie miasta.. Jestes w takiej dupie Macz, ze pozostaje Ci tylko rozpocząć karierę komedianta i opowiadać historię prowadzenia biznesu : DDD
Last edited by Windukind on Mon May 27, 2013 6:24 pm, edited 1 time in total.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Maczer »

Mam nadzieję, że nie dojdziemy do sytuacji gdzie trzeba opisać każdą zarobioną i wydaną jednostkę pieniędzy. Stąd tylko krok do wyliczania kto ile zjadł w czasie questa a to może odbić się na niektórych mocno nieszczęśliwie.
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Caerth »

Windukind wrote:Hahaha. Zastanawialem sie czemu Maczer tak byl zirytowany w niedziele rano po imprezie, a teraz widze.
Wybornego miesa nikt nie je, dostawcy oszukuja, samochodow nie nikt nie wypozycza, rowery kradna, dlugi sprzedajesz po oprocentowaniu 3 gorszym niz kredyt w banku, zamiast standardowej franczyzny przemeblowujesz bez wiedzy wlascicieli restauracje, szkolenia finansowe nic nie daja, ubran promowanych przez gwiazdy nikt nie kupuje, fabryka oszukuje ludzi, ktorzy ja uratowali, zmordenizowali i podpisali kontrakty,mimo wczesniejsze gorki finansowej i sukcesow ludzie nie chca ci ufac, dajesz im prace., ale oskarzaja o wykupywanie miasta.. Jestes w takiej dupie Macz, ze pozostaje Ci tylko rozpocząć karierę komedianta i opowiadać historię prowadzenia biznesu : DDD


Tak z doskoku - skąd w Khartum infrastruktura związana z przemysłem samochodowym? I mean, drogi sam opisałem, ale skąd na bogów, zapasy paliwa, rafinerie i całe pozostałe dobrodziejstwo inwentarza?
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Windukind »

Hm.... jakby Ci to powiedzieć. Pisanie fabularne polega na wymyślaniu rzeczy. Co wymyślisz to ma miejsce.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply