Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by Crow »

Intro:

Zjazd letni użytkowników forum Multiworld w roku 2011 odbył się w Rabce-Zdrój, w ‘domku w górach’ (http://www.domekrabka.cba.pl/ ). Przez zjazd przewinęło się 29 osób, a doba pobytu na zjeździe kosztowała 20 zł.

Uczestnicy:

1. Ada
2. AlexBB
3. Aria
4. Bokler
5. Ch4os
6. Chimeria
7. Crow
8. Debart
9. Distant
10. Faroo
11. GvS
12. Korm
13. Maczer
14. Mat
15.Mazoku
16. Moonred
17. Morgana
18. Noire
19. Norrdec
20. Psychoo
21. Raflik
22. Renler
23. Roevean
24. Saovine
25. Satsuki
26. Usagi
27. Vertis
28. Windukind
29. Ziza

Zwycięzcy eventów i zdobywcy nagród:

Turniej strzelecki: Satsuki
Kalambury: Maczer, GvS, Sao, AlexBB, Moonred
Turniej Melty Blood: GvS
Poker side: Mazoku
Turniej Szermierczy: GvS
Tabu: Aria, Ziza, Korm, Maczer, GvS, Crow
Larp Insomia: Aria
Poker Main: GvS
4chan drinking game: Psychoo (nagroda specjalna za dostarczanie w trakcie gry tostów)
Najwięcej achivmentów eventowych bez nagrody: Maczer
Nagroda bonusowa: Usagi

Turniej Strzelecki

Turniej strzelecki został zorganizowany przez Psychoo, Faroo i Morganę. Turniej składał się z trzech konkurencji:
  • Strzelanie z wiatrówki do tarczy (5 strzałów)
  • Strzelanie z rewolweru do stojących puszek (5 puszek, 6 strzałów)
  • Strzelanie do kiwaka (6 strzałów w 10 sekund) .
Początek stawki: (Nick: suma (wiatrówka / puszki / kiwak) )
1. Satsuki: 96 (31 / 15 / 50)
2. Morgana: 74 (19 / 15 / 40)
3. Maczer: 72 (32 / 20 / 20)
4. Faroo: 61 (26 / 20 / 15)
4. Psychoo: 61 (26 / 15 / 20)
6. Renler: 59 (39 / 10 / 10)
7. Aria: 56 (26 / 20 / 10)
8. GvS: 55 (0 / 25 / 30)

Pozostali uczestnicy nie przekroczyli progu 50 punktów.

Turniej szermierczy

Na sponsorowany przez EvilCorp turniej szermierczy przybyli wojownicy z najodleglejszych krain. Oto lista uczestników:
  • Jagoda Krzyworęka z Zachołdzia (aka Aria, później zwana Jagodą Krzywoustą)
  • Ancient Fag (aka Sat)
  • Kościobreaker (aka Vertis)
  • Berserker (aka GvS)
  • Bulwazaur (aka Chimeria)
  • Lodowe Ostrze (aka Raflik)
  • Rozpierdalacz 9000 (aka Ziza)
  • Lord Whatshisface (aka Lord Mazoku)
  • Głodomorra (aka Usagi)
  • Renus Pimpus (aka Renler)
  • Prince Charming (aka Maczer)
  • Blaszany Mordulec (aka Ch4os)
  • Krwiopijczy Motylek (aka Morgana)
  • Black Furbolg (aka Bokler)
  • Hidden Carrot Crouching Rabbit (aka Norrdec)
  • Zamykacz Pokekuli (aka Crow)
  • Śmiercionośny Zabójca-Assasyn 13 (aka Windu)
  • Heinz Łagodny (aka Psychoo)
Ćwierćfinały:

Prince Charming vs Zabójca-Assasyn 13
Zamykacz Pokekuli vs Rozpierdalacz 9000
Krwiopijczy Motylek vs Lodowe Ostrze
Berzerker vs Kościobreaker

Półfinały:

Rozpierdalacz 9000 vs Prince Charming
Krwiopijczy Motylek vs Berzerker

Finał:

Rozpierdalacz 9000 vs Berzerker


Larp Insomia

Tegoroczny larp przeniósł nas w krainę dziecięcych marzeń i strachów, gdzie władające wierszykami, hasłami i zawołaniami dzieci odławiały sny we śnie nawiedzanym przez senne koszmary.

Zwycięzcą larpa została grupa Żywiołaków w której skład wchodziły dzieci: Aria, Sao i Roe oraz Powiewająca Firanka (Crow) i Płonący Goryl (Ch4os). Aria została MvP eventu, oddając w ostatniej rundzie 23 sny.

Na drugim miejscu uplasowała się grupa Zwierzyniec z dzieciakami: Satsuki, Renlerem i Psychoo oraz Królem Szczurów (Maczer, później Sao) i Pierogami z Ludzkim Mięsem (Maczer)

Melty Blood
Melty Blood było na zjeździe dostępne tak w wersji konsolowej jak na PC. Oprócz rozmaitych side-questów na przechodzenie Arcade czy Bossrush, odbył się też turniej. Zwycięzcą został GvS, drugie miejsce zajął Crow a trzecie Raflik. Pełne wyniki turnieju dostępne tu: http://dl.dropbox.com/u/7959254/czap2e12pv1.xls

PS. I tak klawiatura > arcade stick.

Poker

Tradycyjnie już na zjeździe nie mogło zabraknąć eventów pokerowych. Pomniejszy event wygrał Mazoku, z Windukindem na drugim miejscu. Main event po epickiej walce finałowej trójki: GvS, Mazoku, Morgana wygrał Licz. Mazoku zajął miejsce drugie.

Gorce

Podczas zjazdu zdobyliśmy imponującą liczbę czterech szczytów. Pierwszy midboss (Krzywoń) został pokonany nawet nie zauważyliśmy kiedy, w czasie wyprawy na Piątkową Górę (714 m.n.p.m.). Największym osiągnięciem zjazdu była wyprawa na Luboń Wielki (1022 m.n.p.m.). Podejście na Luboń było bardzo Godziwe, choć gdyby nie batoniki nie wszyscy dalibyśmy radę osiągnąć szczyt. Po bardzo pouczającej grupowej lekturze Claudii okazało się, że zejście z Lubonia było dużo bardziej hardo modo i prowadziło przez strome skałki i wejścia do jaskiń. W reszcie, pod koniec zjazdu, chcieliśmy zdobyć dodatkowy loot na Rabconie, więc wspięliśmy się na Maciejową (815 m.n.p.m.). Po zwiedzeniu Yaoi roomu wróciliśmy jednak spiesznie do domku.

Mundane tasks

Ale to nie koniec! Oprócz górskich podbojów na zjeździe było jeszcze kilka powszechnie akceptowalnych przez społeczeństwo eventów. Zwiedziliśmy między innymi zaskakująco spory i zadbany skansen kolejowy, odbyliśmy najzwyklejszą pod słońcem wyprawę nad rzekę (wraz z zestawem do badmintona i pentanki. Nie daliśmy jednak zamknąć się w szarą codzienność plażowicza i aktywności zostały poszerzone o puszczanie kaczek telefonem komórkowym), czy odwiedziliśmy lokalny Festiwal Pieroga. Jak widać nie zawsze ktoś nas musi wziąć za sektę czy za postaci z Harrego Pottera…

Planszówki

Niepodzielną królową tegorocznych gier planszowych i karcianych była gra Resistance – przyczyna licznych dram, kłótni, troli i zajadłych dyskusji. Oprócz tego zjazd umiliły nam rozgrywki w Arkham Horror, Carcassonne, Talizman (obecny obok klasycznej Magii i Miecz), Grę o Tron i nieśmiertelnych chyba Osadników z Catanu. Z radością również witam nieśmiałe znaki życia dawane przez Magickowców.

Filmowo i Animowo

Na tegorocznym zjeździe odbyły się prezentacje filmów fabularnych – Nemesis (najlepszego filmu S-F od czasu Terminatora 2), Atak Ludzi Grzybów (Matango . Dobrze pasowało do naszej miejscówki), Japoński film z gatunku ‘slices of life’ All around us (Gururi no koto) oraz polecanego przez Mazoku Kickass-like Super.

Z projekcji animowanych mieliśmy przyjemność obejrzeć hentai ze smakiem Rance: Guardian of the Desert, najbardziej manly anime Fist of the North Star, Księcia Trolli Level E, osadzone w Multiuniwersum wyścigi Redline oraz początek serii Bakemonogatari.

Arty zjazdowe

Tegoroczny art zjazdowy został przygotowany przez Satsuki: http://satsuki-herro.deviantart.com/#/d49mogv
Dodatkowo na nagrodach wykorzystane zostało zdjęcie figurek przygotowanych przez Chimerię: http://chimeria.deviantart.com/gallery/#/d3a2gmg

Quoty i memy
  • Grzyby!
  • Ciupagi z Trójmiasta
  • Sat chce batonika
  • Ta droga jest godziwa
  • Agent Tomek jest Agentem!
  • Cicho! To ważna scena!
  • Ice-cream with lawyer (dostępne w lokalnej karczmie)
  • Karmiący Moon (wtf?)
  • Ona grzebie mu w woreczku
  • Mieszkańcy wózka z Biedronki (Usa i Faroo)
  • Czy macie może pajdę chleba ze smalcem? - Bart
  • Grzybuś, czyli smutna historia niebieskiego słonia...
(tradycyjnie wypełnienie tego działu pozostawiam Wam ;p)
Na osłodę życia rozmowa telefoniczna z facetem, który miał odebrać od nas klucze do domku:
(granie na czekanie: "Szefuniu, poczekać chwilę, szefuniuuuu...")
- Halo?
- Dzwonię w sprawie oddania klucza do domku w Rabce.
- A...
- Prosiliśmy, żeby przyjechać o 1o.oo, ponieważ zależy nam na jak najszybszym wyjeździe.
- Będę o 1o.15, dobrze?
- Wątpię, jest 1o.40.
- Nie-mo-żli-we.
- Tak wskazuje mój zegarek i zegarki jeszcze kilku osób.
- To będę za chwilę.
- Ile wynosi chwila?
- Około 15 minut.
Przyjechał, wygląda jak kawałek nieszczęścia. Zaczęło się tłumaczenie:
"Bo ja zaspałem. To znaczy byłem w dyskotece. No i byłem do czwartej. Ale potem, no potem kumpel, bo oni chcieli się bić. I to było potem. Kumpel poszedł się bić. No i jak tak kumpla samego? Więc poszedłem, o szóstej się skończyło. Przyszedłem do domu, spać czy nie? No to położyłem się na godzinkę. I budzika nie słyszałem. A rodzice mieli mnie budzić...".
Zdjęcia
Wszystkie zdjęcia zjazdowe dostępne są na Multiświatowym Chomiku.
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by Saovine »

Z animacji pominięty został Redline oO

Jeśli chodzi o quotes & memes, to co grupa to inne quote'y. Niestety, pokój numer cztery może się poszczycić w większości niecenzuralnymi memami, więc lepiej ich nie przytaczać, bo gwiazdek nie starczy. Co jednak ważne w tej sytuacji: niektórzy z naszego pokoju wyprzeklinali się za wszystkie czasy (np. ja ;P). i **uj.

W sumie jednak wypadało by coś wymienić, więc wymienię karmiącego Moona (dzielnie zastępował korma w robieniu nam tostów). Dorzucę jeszcze "ona mu grzebie w woreczku'", czyli niewinna gra w scrabble, jak też "Usa, do roboty!", czyli zaganianie Usy do roboty ;P Usa i Farek znani są też jako mieszkańcy wózka z biedronki (zmianowi).

Do memów ogólnych dorzucę za to Barta vel wielbiciela pajd ze smalcem vel zakochanego kundla (pajda to wiadomo - komiczna sytuacja w karczmie, no a podczas projekcji Redline'a nie mógł się oderwać od komórki i słodkich esów z Angie x) ). Do tego dodam MW Sanepid w postaci Vertisa z jego 'ewwww' na prawie każdy centymetr kwadratowy w domku ^^. Na koniec: Grzybuś, czyli smutna historia niebieskiego słonia, który być może był tylko brudny, ale uznano go za trędowatego. Został porzucony w krainie snów przez Korma (i chyba tyle go widzieli).

Jeśli chodzi o larpa Insomnia, to chciałam publicznie przeprosić Arię za crappy drużynę i pogratulować jej zwycięstwa w świetle braku sensownego party ;<

Na razie tyle.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by Satsuki »

Grzybus zostal odnaleziony w kaluzy i jakis taki czysty sie po tym wydawal ;D

O Redline juz Crowowi mowilam, ale widac nie sluchal ;<
Do quotow zjazdowych dodalabym tez "cicho! to wazna scena" =]
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Re: Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by Debart »

Saovine wrote:Do memów ogólnych dorzucę za to Barta vel wielbiciela pajd ze smalcem vel zakochanego kundla (pajda to wiadomo - komiczna sytuacja w karczmie, no a podczas projekcji Redline'a nie mógł się oderwać od komórki i słodkich esów z Angie x) ).
Ja naprawdę chciałem jedynie zamówić kanapkę ze smalcem... Nic więcej:(
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by USAGI »

Przeglądałam na szybko, ale ne ma nic o evencie z kręceniem invitki na Bakę D:
Guma, rozkładające się ciała i te sprawy [;
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Lockwood
Posts: 22
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:57 pm

Re: Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by Lockwood »

A ja chciałem ładnie podziękować za karteluchę. (Chyba rozpoznałem pismo Usy :))

Wyrażam skruchę moim niesamowicie ciężkim do wytłumaczenia olaniem zjazdu i obiecuję poprawę.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by USAGI »

Ty te poprawę Locki obiecujesz od około dwóch lat ;<<<<
A teraz miałeś mega blisko :<! Niechaj Cię ta kartka zmotywuje bardziej hO! p;

Do mniejszych eventów jeszcze:

+ Pimp maj wózek z Biedry,
+ Ten tam Kęs czy jak mu tam - chodzenia na obiady do budy z zapiekankami [;
+ Poranne budzenie a'la kolędnicy D: (filmiki są ;) )

i gezzz ja mam nicka USAGI a ne Usagi :<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Tak jak Ch4os jest Ch4os a ne Chaos albo GvS jest GvS a ne Gvs czy REn to REn a ne Ren (lol ,ale to głupio wygląda tak z małym e oO) lub CHAOSaE i inne tego typu c914-2711 [; to ne jest taki przypadek ,że wszędzie podpisuję się drukowanymi i wspominam o tym po raz któryś tam :<
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by roevean »

w przypadku Locka... topic locked. Point.
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by Aria »

Nie martw sie Sao, Roe, jak sie później okazało chodzenie w pojedynkę było dobrą taktyką, która pozwoliła nam wygrać. Potwory myślały że jestem jedną z nich i mnie zostawiały a dzieciaki przede mną uciekały i zostawiały mi łup :D

dziękuje wam za wybitny zjazd!
User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Zjazd letni 2011 - Rabka-Zdrój - Topic Statystyczny

Post by Psychoo »

Do kolekcji stuffu związanego ze Zjazdem można dorzucić Trolla Pokoju Numer 4:

Image

Co do pominiętych eventów nadprogramowych to na pewno metal-disco-night w kuchni w po 4Chan Drinking Game, a z haseł: "-Krasnal? Ale jaki krasnal?"
Post Reply