LARP Tenebris

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Post Reply
User avatar
Terpsychora
Posts: 43
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:36 pm

LARP Tenebris

Post by Terpsychora »

Pragnę Wam przedstawić autorskiego LARPa, którego współorganizuje. Zapraszam wszystkich serdecznie do Poznania!
Chciałam tez bardzo podzekowac Distantowi za kodowanie strony!

Image

Mamy zaszczyt zaprosić Was na pierwszą odsłonę LARPa Tenebris. Gra odbędzie się w dniach 8-10 lipca 2011 roku na terenie nieczynnej żwirowni w Owińskach w gm. Czerwonak pod Poznaniem. Fabuła toczyć się będzie w autorskim świecie, którego realia przywodzą na myśl późne średniowiecze. Podobnie jak mechanika rozgrywki, został on wykreowany przez grupę zakochanych w LARPach miłośników fantastyki.

Gracze będą mieli możliwość odkrywania tajemnic przesyconego magią kontynentu Tebronu na wiele różnych sposobów. Pierwsza ze ścieżek pozwoli im poznawać świat oczami ludzkich przybyszów, którzy przypłynęli na Nowy Kontynent pod żaglami Federacji Karnae, w poszukiwaniu niezliczonych bogactw, nieśmiertelnej sławy, potężnej magii i źródeł wiary. Będą mogli też obrać drogę rdzennych mieszkańców Tebronu, takich jak kanoniczne dla gatunku fantasy postacie elfów i krasnoludów. Do dyspozycji graczy zostanie również oddane dzikie plemię Amurytów, potomków ludzkich rozbitków, których kapryśne wiatry przygnały na Tebron wiele stuleci wcześniej.

Po zasady gry, mechanikę, historię świata oraz mnóstwo równie przydatnych informacji i wskazówek zapraszamy na:
Oficjalną stronę LARPa Tenebris

Stowarzyszenie Tenebris gwarantuje, że prężny team organizatorów dołoży wszelkich starań, aby LARP spełnił Wasze najśmielsze oczekiwania.

Do zobaczenia na Tebronie!!!
Ready for the action now, danger boy?
Ready if I'm ready for you, danger boy?
Ready if I want it now, danger boy?
How dare you, dare you danger boy?
How dare you, danger boy?
I dare you, dare you, danger boy!
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: LARP Tenebris

Post by Windukind »

Woh macie stare żwirowisko? To zwykle są zarąbiste miejsca, trochę górek i dołków, plus jakiś stawik. I jeśli będzie tam te 200 osób, to zapowiada się zarąbiście.

Przyznam się, że jak zacząłem ostatnio jeździć na Larpy to zrozumiałem jak bardzo mi ich brakuje. Prawie ponad dwa lata przerwy, ale kurka latanie po lasach i salach, intryg i akcja to jest to.

Co de facto oznacza, że się pojawię. Postaram się zebrać jeszcze grupę przynajmniej trzech osób. I pewnie wstąpimy do federacji Karnae, bo wszyscy wiemy jak słabo wyglądają elfy i krasnoludy na larpach : P.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Terpsychora
Posts: 43
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:36 pm

Re: LARP Tenebris

Post by Terpsychora »

Hej,
jesteśmy na etapie promocji. Niedawno ruszyła nasza strona na FB i byłabym OGROMNIE, PRZEOGROMNIE wdzięczna gdybyście ją polubili, pomoże to nam w rozprzestrzenieniu się po FB i dotarciu do ludzi, którzy fantastyka się interesują, a także przełamie to innych do polubienia stronki. Oto profil: http://www.facebook.com/tenebris.larp
Może macie znajomych/braci/siostry interesujących się fantastyką, larpami lub grą aktorską albo kogoś kto chciałby pofotografować zgraję elfów w ich naturalnym środowisk polecicie im nasza stronę www.tenebris.larp.pl lub FB. Serdecznie zapraszamy wszystkich!
Dla zainteresowanych grą jest najświeższe info; na forum -> pojawiła się Specyfikacja Frakcji i Tabela Zależności Międzyfrakcyjnej.

Pozdrawiam,
Terpsychora!
Ready for the action now, danger boy?
Ready if I'm ready for you, danger boy?
Ready if I want it now, danger boy?
How dare you, dare you danger boy?
How dare you, danger boy?
I dare you, dare you, danger boy!
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: LARP Tenebris

Post by Windukind »

Do zrobienia, tylko najpierw wrzucimy nowe konto na facebooku.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Terpsychora
Posts: 43
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:36 pm

Re: LARP Tenebris

Post by Terpsychora »

No to się cieszę i czekam z niecierpliwością. Ale liczyłam też na innych członków MW :<
Ready for the action now, danger boy?
Ready if I'm ready for you, danger boy?
Ready if I want it now, danger boy?
How dare you, dare you danger boy?
How dare you, danger boy?
I dare you, dare you, danger boy!
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: LARP Tenebris

Post by roevean »

Uwielbiam kopy i pastę.

Mam brata, który nie za bardzo interesuje się fantastyką czy larpami, ale grę aktorską opanował perfekcyjnie (potrafi kucać, wstawać, a nawet poruszać się do przodu) oraz jednocześnie oprócz tego, co wcześniej, to obsługuje zarówno aparat fotograficzny, jak i kamerę.

Tylko... ma pytanie.

Jakie to jest naturalne środowisko elfów? (bo w świetle naszego świata to tego nawet ja nie ogarniam)
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
Post Reply