Multiworld.pl

Nothing is impossible here...
It is currently Sun Sep 19, 2021 5:48 am

All times are UTC
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: Mon Feb 06, 2017 8:07 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm
Posts: 793
Intro

Rok 2017 zdecydowaliśmy się powitać w Dolinie Bobrów, miejscówce już raz przez nas odwiedzonej, lecz obecnie zupełnie odrestaurowanej. Zjazd sylwestrowy trwał 28.XII do 2.I.2017. Koszt wynajmu domku dopisze Crow, bo ja nie pamiętam ile wyniósł. :) Pomimo naszych obaw właściciele nas nie rozpoznali, a po przypomnieniu, że już tu byliśmy traktowali nas nawet życzliwiej. Zakładam, że tylko dzięki temu przymrużyli oczy na te nieposegregowane śmieci. :D
Co więcej chyba nawet nic nie zniszczyliśmy.
Na zjazd dojechało z mniejszymi lub większymi przygodami 29 osób (woohoo).


Uczestnicy

01. Satsuki
02. Noire
03. Vertis
04. Chimeria
05. Raflik
06. Czempjon
07. Crow
08. AdA
09. Norrdec
10. Mazoku
11. Ryu
12. Saovine + Lagertha
13. REnler
14. Czosnek
15. Ch4os
16. Magda Ch4osa
17. Cyf
18. Marianna Cyfa
19. Mat
20. Brujah
21. Bart
22. Ania
23. Psychoo
24. Morgana
25. Ania Decybelka
26. Psychopałka
27. Taii
28. Caibre
29. Xellas


Gala noworoczna

W tym roku zdecydowaliśmy się wcielić w rolę pogan, Słowian bądź wikingów i odprawić rytuały naszych pradziadów. Łowiliśmy runiczne kamienie w garnkowym jeziorze, panny rzucały trzewikami, by poznać swoją miłosną przyszłość, przekazywaliśmy za pomocą samego oddechu karty, przeciągaliśmy linę przyjaźni zacieśniając więzi, budowaliśmy świątynie z ludzkich ciał i odbyliśmy próbę sił w przeciąganiu świętego kija. Zrezygnowaliśmy tym razem z palenia wielkiego stosu. Wszystko pod przewodnictwem eterycznego Świtezia. Przy okazji próbowaliśmy uratować przyszłość pod banderą doktora Kto, który tak się pośpieszył ze swoim eventem, że scancellował event przedstawiania postaci. :P (bastard!)

Kostiumy, mimo corocznego narzekania, były zaskakująco kreatywne! A przedstawiały:
Random Slavic Girl - Satsuki
Other Slavic Gurl - Noire
Cirilla - Chimeria
Krzywobrody Wiking - Raflik
rosyjska księżniczka (nie pamiętam imienia, do uzupełnienia ;)) - Czempjon
Świteź - Crow
Cleo - AdA
Światowid - Norrdec
Lokalny Seba aka Gopnik - Mazoku
Tru Pagan - Ryu
Leszy - REnler
Barbarian Marian - Cyf
Barbarianna - Marianna Cyfa
Lokalny Seba aka Gopnik - Mat
Po prostu był sobą - Brujah
dr Kto - Bart
Rusałka - Ania Decybelka
Rusałka - Psychopałka
Tru Wiking - Xellas

Największe uznanie w sekcji damskiej zdobyły:
miejsce 3: Cirilla za gorset, miejsce 2: Barbarianna za ciałko i futerko ;3, oraz niekwestionowany number 1: Wiking Xellas, której przebranie wsparł pluszowy kucyk śmierci.

W kategorii panów:
3 miejsce: do uzupełnienia :P, 2 miejsce: Norrdeck, 1 miejsce: REnler (no bo kto?)


Image

Eventy

Auto Czosnka
To zdecydowanie był gwóźdź i największa przygoda, a zarazem beka zjazdu. Podły GPS Czosnka, sprowadził go nocą z prawilnej utwardzanej drogi prosto w szczere pole. Ale cmon, trochę miękkiej ziemi przecież nie powstrzyma Czosnka od dotarcia na zjazd! Gaz do dechy i ... Czosnek dotarł do domku na piechotę, jakieś trzy godziny później (ok 2 w nocy?), dzierżąc w ręku komórkę, śpiwór i zamówione przez kolegów PIWO. Biedne auto poddało się prawom natury i aż po podwozie zakopało się w polu. Następnego dnia Czosnek w towarzystwie Bru, Ch4osa i Caibra pojechali ocenić sytuację i po nagrywaniu śmiesznych filmików oraz robieniu selfików przy zakopanych kołach zawyrokowali: "traktor". Srebrny lakier SUVa Czosnka pięknie błyszczał w słońcu, przez co efektownie wkomponowywał się w krajobraz pola, na którym był zakopany.
W samego sylwestra, czyli po dwóch dniach udało się zapytać sąsiada o traktor, który ostatecznie wyciągnął auto z tarapatów (tu mogą się szerzej wypowiedzieć naoczni świadkowie). W "Dniu Traktora" część teamu "ratunkowego" w postaci Caibre'a i Ch4osa wylądowała MX-5ką w rowie z nadmiaru entuzjazmu w chęci do pomocy.For The Rescue!
Jeśli myślicie, że z podobnym zaangażowaniem spotkały się dwie panie w słusznym wieku, które przydreptały późnym wieczorem do naszego domku, szukając pomocy, bo ich auto zjechało z trasy i nie mogły go wypchnąć, to się mylicie. W dwie minuty wszyscy Panowie (poza Vertisem ;D) łapnęli kurtki i rzucili się na pomoc, jedni idąc na piechotę, inni wskakując w swoje auta. Problem na szczęście okazał się nie aż tak poważny i po 10-15 minutach wszyscy byli z powrotem - bardzo dumni i wzbogaceni o 20zł, które zostało przekazane na nagrodową składkę forumową. ^_^

Event Muzyczny by Ada
Tym razem królowały piosenki lat 80 i tym razem event naprawdę trwał 2.5-3 h ;) Zmierzyły się trzy drużyny: Barta, Vertisa i Magdy Czempjona. Teamy nawet szły dość równo w punktacji, by ostatecznie przyznać laur zwycięstwa drużynie Barta (który też zgarnął kubek). Nie pamiętam tu szczegółów, więc będę wdzięczna za dopowiedzenie. Gz!

Event Animu by Raflik
Podobnie jak w zeszłym roku odbył się event animu, choć spotkał się początkowo z dużo mniejszą aprobatą i w związku z brakiem uczestników rozpoczął się z opóźnieniem. Do walki stanęły trzy drużyny: Sztywny Pal Azji (team Caibre), Big Dick (team Vertis) i Team Pieseł (team Noire).
Na szczęście w trakcie zabawy, muzyka poruszyła odpowiednie wspomnienia forumowiczów, którzy nakręcili się do zgadywania tytułów. Swędziały ich mózgi od przypominania sobie oczywistych serii, poznawali nowe pozycje i wyrzucali sobie między drużynami "what a shame, PRZECIEŻ TO WIDZIAŁAŚ/ŁEŚ!".
System przekazywania punktów działał bardzo dobrze i drużyny szły łeb w łeb, a ostatecznie wygrał team Caibra, który rozdzielił pomiędzy siebie nagrody w postaci lizaka Boba Budowniczego (Cai), saszetek m&m's, Metaxy (Bru) i forumowego Kubka (Mat). Gz!

Looping Louie
Jak co roku odbył się też event z szalonym samolocikiem i piciem na tempo. Niestety w tym roku było mniej chętnych i kolejka z alkoholem szła bardzo szybko, a doświadczeni poprzednimi odsłonami Louiego, gracze szybciej mówili "pas".
Ostatecznie kubek zgarnął Ch4os. :D Gz!

Mini Event Pokerowy by Mazoku
Pierwsze miejsce zajęła AdA, ale, jako że miała już kubek, przekazała go miejscu 2. - Ch4osowi, który, jako że miał już kubek, oddał go, jeśli dobrze pamiętam, Bru na podstawie wcześniejszej umowy (ze metaxę). Pozostałe miejsca w kolejności zajęli: Vertis, Noire, Mazoku, Satsuki.Ilustrację na kubek nagrodowy przygotowała Satsuki!

Image

Pamiętne kwestie:
- dać sobie buzi, bo karta spadła
- Skrót przez środek pola, auto w polu i wszystkie możliwe wariacje ze słowami "auto" i "pole" :P
- politycy w Niemczech w latach 30
- kobiety się o zdanie nie pyta


Topic dyskusyjny: viewtopic.php?f=4&t=709

Jeśli coś przekręciłam, niedopisałam, whatever, to będę wdzięczna za korekty!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group