Multiworld.pl

Nothing is impossible here...
It is currently Thu Sep 23, 2021 12:41 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Zostań dawcą szpiku
PostPosted: Mon Feb 17, 2014 7:14 pm 

Strona DKMS

Drogi Dawco,

Zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą o pomoc. Zarejestrowałeś się jako potencjalny dawca szpiku w bazie dawców Fundacji DKMS Polska. Proszę Cię o pomoc w rozpropagowaniu informacji o akcji "Pomóż Jackowi i Innym", która odbędzie się w:

Gdyni - 23 lutego 2014 roku w Centrum Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2, w godzinach 10.00 - 20.00.
Nazywam się Jacek Pietrzykowski. Mieszkam w Gdyni. Przez całe życie moją wielką pasją jest piłka nożna, a ukochanym klubem - Arka Gdynia. Miałem szczęście grać w Arce w czasie jej największych sukcesów. W 1979 roku wraz z kolegami z drużyny zdobyliśmy Puchar Polski. W listopadzie 2013 zdiagnozowano u mnie anemię aplastyczną. Od tego czasu przebywam w szpitalu i wkrótce bęđę potrzebował przeszczepienia szpiku. Może to Ty będziesz moim „bliźniakiem genetycznym"? Tak bardzo chciałbym znowu usiąść na trybunie stadionu, aby kibicować mojej „Arce".

Chcemy z informacją o akcji dotrzeć do jak największej liczby osób dlatego prosimy Cię o pomoc.
MOŻESZ NAM POMÓC POPRZEZ:

Wysłanie tej wiadomości do swoich znajomych, rodziny;
Wysłanie sms-a z infomacją, że jest akcja do rodziny i znajomych;
Powiedzienie im o możliwosci rejestacji;
Zaproszenie do wzięcia udziału w wydarzeniu na facebooku lub zamieszczenie plakatu, który znajduje się w załączeniu, www.facebook.com/events/286411934839902 ... r=upcoming
Wysłanie mailingu do swoich kolegów w pracy bądź szkole.
Każda pomoc i każda nowa osoba jest na wagę złota, gdyż zwiększa szanse na życie dla potrzebujących pacjentów.
Z góry dziękuję Ci za pomoc.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC