Multiworld.pl

Nothing is impossible here...
It is currently Sun Sep 19, 2021 4:29 am

All times are UTC
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: Sun Jan 04, 2015 11:20 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am
Posts: 2554
Intro

Rok 2015 powitaliśmy na terenie Kanii Polskiej, w czasie zjazdu trwającego od 29.XII do 2.I. Do panteonu świętujących dołączyło 21 osób. Za wynajem naszej tradycyjnej lokacji zapłaciliśmy 2500 zł.

Uczestnicy
1) Agnetha
2) Brujah
3) Caibre
4) Ch4os
5) Chimeria
6) Crow
7) Cyfer
8) Czosnek
9) Maczer
10) Magda (Ch4os + 1)
11) Mat
12) Mazoku
13) Morgana
14) Psychoo
15) Raflik
16) REnler
17) Ryuzoku
18) Saovine
19) Satsuki
20) USAGI
21) Xellas


Gala noworoczna

Początek roku 2015 upłynął pod hasłem Boskiego Sylwestra. Przedstawiciele mniej i bardziej egzotycznych panteonów stanęli przed koniecznością zmierzenia się z wyzwaniami weryfikującymi ich boskie kwalifikacje.

W teście przebiegłości, polegającym na tagowaniu pozostałych uczestników spotkania, wygrała Xellas/Skarabeusz. W teście przenikliwości, polegającym na odgadnięciu zasad gry w Słoneczko większość bóstw poległa. Test przejść udało się jedynie lordowi Mazoku, Usagi i Maczerowi, ale poza moim zakresem kompetencji jest stwierdzenie, kto po prostu znał zabawę zawczasu.

Dużo bardziej spektakularnym testem, była weryfikacja Boskiej Prezencji. Pośród męskiej części Multiświatowego panteonu na kolana wszystkich rzucił REnler, wcielając się w Horusa. Honorowe drugie miejsce, jako jedyny z pozostałych uczestników który uzyskał więcej niż 1 głos, zajął Mazoku – Kaonashi, Bóg bez twarzy.
Na trzecim miejscu nieco bardziej wyrównanej konkurencji damskiej znalazła się Persefona-Magda. Z jednogłosową przewagą na miejscu drugim – Saovine jako R’hllor. Ponad połowę wszystkich serc zdobyła jednak Xellas jako Egipski bóg Skarabeusz.

Ostatnim, lecz nie mniej istotny test manifestacji został przygotowany przez Raflika i był konkurencją drużynową. Po długich zmaganiach z nieznaczną przewagą zwyciężyła drużyna ‘Ja Mogę’ w składzie Mat, Brujah, Satsuki, Xellas, Chimeria, Crow. Po epickiej walce ostatniego dnia drużynową nagrodą w tej konkurencji zaopiekowała się Chimeria.


Best event ever

Niesamowicie miła niespodzianka spotkała w tym roku organizatorów wyjazdu – Chimerię oraz piszącego te słowa. Anonimowemu inicjatorowi inicjatywy kalendarzowej, bądź też całej grupie, jeszcze raz dziękujemy. Było to szalenie przyjemne.


Konkurs serialowy

Trzy etapowy konkurs serialowy przygotowała dla nas w tym roku USAGI. Po stosunkowo prostych pierwszych pytaniach konkurencja nabrała tempa i w ostatecznym rozrachunku na placu boju pozostała jedynie drużyna w składzie Maczer, Saovine, Czosnek, REnler, Xellas, Satsuki i zapożyczony Mat. Ten pierwszy został MVP drużyny po trzeciej, indywidualnej rundzie.


Looping Louie Drinking Game

Tegoroczna edycja MW Drinking game nie odbyła się, lecz w jej miejsce wkroczyła druga edycja Looping Louie Drinking Game. Ubiegłorocznemu finaliście – Ch4osowi – udało się w tym roku ponownie stanąć na podium, choć tym razem na trzecim miejscu. Przy akompaniamencie wiwatów i zachwytów publiczności, drugie miejsce zajęła niepozorna Usagi. W ostatecznej rozgrywce nie udało się jej jednak zmóc naszego tegorocznego zwycięzcy – Brujaha.


Planszówki

Skompilowana przez Mazoku racjonalna ilość planszówek przedstawiała się następująco:

- Spartakus + dodatek (dzięki uprzejmości Barta)
- Tzolk'in
- Maskarada
- K2
- Świat Dysku: Ankh-Morpork
- Seasons
- Coup
- Resistance
- Gosu
- Plato 3000


Projekcje

Na zielonym ekranie pośród teledysków i krótkometrażowych animacji pojawiły się również:

- Kobieta
- The Gamers: Hands of Fate
- Scott Pilgrim vs The World
- Maleficient
- Priest
- Paperman - Full Animated Short Film
- HEART (animacja)
- Shaolin Soccer
- Czarny kot, biały kot.


Eventy kuchenne

Na fali ubiegłorocznego sukcesu, w tym roku pojawiły się aż trzy ‘zupy społecznościowe’ – Cebulowa wg. Michela Moran, rosół z nieposolonym makaronem a’la Ryuzoku oraz serowa w/g tajnego przepisu rodu Połońskich. Służbę przy stanowisku do robienia naleśników dzielnie pełnił Caibre.


Arty zjazdowe

Grafiki na tegoroczne nagrody kubkowe przygotowała Saovine. Za wkład w dodanie koloru do naszego wyjazdu bardzo dziękujemy.

Image
Image


Zdjęcia

Większe kolekcje zdjęć w tym roku zostały przygotowane przez Ch4osa, USAGI, Caibre’a, Maczera, Agnethę, Czosnka i Satsuki.

Topic dyskusyjny: viewtopic.php?f=4&t=655


Top
 Profile  
 
PostPosted: Mon Jan 05, 2015 12:35 am 
Offline
User avatar

Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Posts: 1852
Location: Aaxen
Image
Image
Image

_________________
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group