Ekipa trójmiejska - eventy

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by Satsuki »

niezbyt chetna jestem na muzeum marynarki wojennej i zwiedzanie daru pomorza, wolalabym ten szas poswiecic na przejazd do Gdanska i zobaczenie tamtych atrakcji.

W Gdansku chetnie obejrzalabym pokaz filmow jednominutowych zakłady fotograficzne, mysle, ze pare osob byloby zainteresowanych pokazami tancow brzucha (?) i walka na miecze. Pokazy szlifowania bursztynu to dla mnie must be a skoro juz bede w okolicy to nie daruje sobie jesli nie przejde sie do Zielonej Bramy na "akt w sztuce".
Na atrakcje wspoltworzone/tworzone przez asp gdansk nie ide bo jestem na nich obrazona. Jesli zamierzacie spedzic cala noc w eksperymencie to nie bede wam towarzyszyc. Za straszne marnotrastwo uwazam skupienie sie na samej Gdynii.

ps. w Sopocie ma byc jakas wystawa lamp zabytkowych, jesli zrobia ekspozycje na swiezym powietrzu to bedzie to musialo wygladac niesamowicie.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by Xellas »

Ja chce do Experymentu bo uwielbiam oglądać takie sztuczki:)
Reszta w zasadzie jest mi obojętna, szczerze to Muzeum marynarki wojennej też bym sobie odpuściła bo mnie to nie interere, to samo z Darem Pomorza byłam tam już tyle razy, (wiem, że to jedyna atrakcja turystyczna Gdyni;p ale ile można) i jest zimno, a nad wodą bardziej>.> I nie wiem jak w Gdyni, ale u mnie w tej chwili pada:(

Te lampy w Sopocie mnie zainteresowały nie zwróciłam na to uwagi wcześniej:3

Po to dałam wam linka do planu atrakcji, żeby sobie powybierać:)
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by Satsuki »

pytanie ile chcesz w tym eksperymencie spedzic....

co do pogody: w Gdynii brzydko i pewnie niedlugo zacznie padac ;/ Ale jeszcze prawie 3 godziny zostaly na to, zeby sie rozpogodzilo :D

Xell: to, ze dalas linka do wybierania nie znaczy, ze reszcie chcialo sie fatygowac do Gdanska. Osobiscie nie rozumiem czemu we wstepnych planach zdecydowali sie na sama Gdynie skoro w Gdansku jest tak duzo ciekawych atrakcji... -.-''

ps. Xell dalej chcesz zobaczyc rys Noiki? Bo nie wiem czy sie pakowac w plecak D:
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Faroo
Posts: 130
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:58 pm

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by Faroo »

God damn it! Dlaczego akurat wtedy musiałem się wybrać na przepustkę do domu? Chętnie bym z wami połaził po muzeach, a tutaj jak zwykle, spóźniony zapłon wojska... Muszę częściej zaglądać na MW.
User avatar
AdA
Posts: 152
Joined: Mon Sep 14, 2009 6:36 pm
Location: 3city

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by AdA »

Są chętni na jutrzejsze spotkanie w JC? :)
A girl has no name. No nickname.
Bogini ziaren i wypieków.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by Windukind »

Tak jak zawsze, Norrdec powinien być na liście mailingowej,tamtędy puszczamy info.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by Debart »

Ja będę na pewno, więc do zobaczenia!:)
User avatar
Norrdec
Posts: 258
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:02 pm

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by Norrdec »

Lista mailowa łapie mnie co 3-4 tygodnie ;D
< korm> O JEZU PANIE KURCZAKU NIECH PAN TEDY NIE WYCHODZI Q_Q
< korm> TAK UCZY JEZUS
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by Crow »

'by default' spotkania się odbywają, więc lista nie jest rozsyłana. Maile wysyłamy dopiero, gdy coś się zmienia/ktoś nie zamierza się stawić.

Tak więc zainteresowanych, także przejezdnych, zapraszamy - wtorki, 19:30, klub Jazz Caffe, Gdynia.
User avatar
Raven
Posts: 70
Joined: Thu Jan 08, 2009 12:38 pm

Re: Ekipa trójmiejska - eventy

Post by Raven »

Generalnie, jak ktoś chce być na liście mailingowej, a czuje, że nie jest, to maila do mnie:
Post Reply