Sylwester 2022/23

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by KptKenji »

Witam wszystkich Sylwestrowiczów.

Tak jak co roku chciałbym przygotować jakiś grupowy event z elementem konkurencji.

Na którą z tych opcji byłoby więcej chęci:

1) Tradycyjny event dyskusyjny
2) Event w formacie pub quiz - tak jak na evencie letnim
3) Jakiś format hybrydowy - część pytań ABCD część pytań otwarta pod dyskusję

Pozdrawiam.

Kenji.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by Chimeria »

KptKenji wrote:Witam wszystkich Sylwestrowiczów.

Tak jak co roku chciałbym przygotować jakiś grupowy event z elementem konkurencji.

Na którą z tych opcji byłoby więcej chęci:

1) Tradycyjny event dyskusyjny
2) Event w formacie pub quiz - tak jak na evencie letnim
3) Jakiś format hybrydowy - część pytań ABCD część pytań otwarta pod dyskusję

Pozdrawiam.

Kenji.
Imo idź w event dyskusyjny/hybrydowy, bo myśmy z Raflikiem trochę zaszaleli w tym roku i przygotowaliśmy dwa eventy na galę sylwestrową (kalambury oraz event muzyczny), a także jeden event pub quizowy.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Sylwester 2022/23

Post by c914 »

Ostatecznie podliczenie kosztów i podsumowanie osób jest gotowe.

Gugiełek zaktualizowany - Kochanie pieniążki ślijcie forumowicze.

I jeszcze niech każdy w dzień przyjazdu na przy sobie 50 zł na kaucje (w sumie 1000 zł do zwrotu w dniu wyjazdu)
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by KptKenji »

Ogłoszenie parafialne:

Na Sylwestrze pojawi się z nami pies tzn. Burek, który będzie z nami dojeżdżał do głównego domku.

W związku z tym proszę o nie zaopatrywanie się w fajerwerki, żeby tegoż Burka niepotrzebnie nie stresować eksplozjami.

Dziękuję za zrozumienie.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by Psychoo »

Chimeria wrote: ... dwa eventy na galę sylwestrową (kalambury oraz event muzyczny)...
Bierzecie swoje jakieś nagłośnienie czy na miejscu coś jest? Bo w razie czego mogę zabrać moje 2.1 barachło. Ma już swoje lata ale nadal ma kopa i gra przyzwoicie.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by Chimeria »

@Psychoo - dla nas nie trzeba, mamy własny sprzęt, choć z pewnością nie ma kopa :D może komuś innemu się przyda lub na imprezę sylwestrową?
User avatar
Seymour
Posts: 25
Joined: Wed Aug 28, 2013 8:45 pm
Location: White Purgatory

Re: Sylwester 2022/23

Post by Seymour »

Chimeria wrote:@Psychoo - dla nas nie trzeba, mamy własny sprzęt, choć z pewnością nie ma kopa :D może komuś innemu się przyda lub na imprezę sylwestrową?
Ja w razie czego zabieram swój głośnik na sylwestra. Ten sam, co na zjeździe letnim. Można się sparować z nim poprzez Bluetootha.
Image
User avatar
Yoru
Posts: 11
Joined: Sun Aug 23, 2020 9:01 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by Yoru »

KptKenji wrote: Na Sylwestrze pojawi się z nami pies tzn. Burek, który będzie z nami dojeżdżał do głównego domku.
W razie czego zwracam uwagę, że w głównym domku są przynajmniej 3 osoby, o których mi wiadomo, że są uczulone na psy. Mam nadzieję, że wizyty Burka odbędą w sposób, który zapewni komfort alergikom, bez narażania ich na psie alergeny (+ coś mi się kojarzy, że jeden z uczestników psów się po prostu boi).
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Sylwester 2022/23

Post by c914 »

Z eventów w tym roku będzie też 2 edycja turnieju MTG Commander - będziemy mieli aż 6 talii do wyboru więc miejsce dla każdego chętnego się znajdzie.
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwester 2022/23

Post by USAGI »

Yoru wrote:W razie czego zwracam uwagę, że w głównym domku są przynajmniej 3 osoby, o których mi wiadomo, że są uczulone na psy. Mam nadzieję, że wizyty Burka odbędą w sposób, który zapewni komfort alergikom, bez narażania ich na psie alergeny (+ coś mi się kojarzy, że jeden z uczestników psów się po prostu boi).
O, a kto jeszcze poza Matem jest uczulony i kto się psów boi?
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
Post Reply