Sylwester 2022/23

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Norrdec
Posts: 258
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:02 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by Norrdec »

Satsuki wrote: Nie mam pojęcia gdzie znalazłeś Nordec ten punkt o zakazie ludzi ale jeśli bierze się dom na wyłączność to pewnie da się coś ugadać.
Na samym dole strony przy "Pozostałe zasady"
< korm> O JEZU PANIE KURCZAKU NIECH PAN TEDY NIE WYCHODZI Q_Q
< korm> TAK UCZY JEZUS
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2022/23

Post by Noire »

Mnie Ptasie Siedlisko mniej się podoba, bo jest przewaga pokoi wieloosobowych nad dwuosobowymi (tak w zasadzie jest tylko jeden) + dostawka do kazdego pokoju brzmi juz jednak bardziej jak kołchoz jesli domek jest pierwotnie przeznaczony na 18 osob. Mysle tez, ze osobny domek gdzie jest bobo (jak teraz) tez brzmi lepiej i potencjalnie wygeneruje mniej spin (np o hałas). Jest też tylko jedna kuchnia, w tym co mamy klepnięte są dwie. I wydaje mi się tez, ze Ptasie Siedlisko jest ponad budżet Morgi i Psycha.
Conquered, we conquer.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Sylwester 2022/23

Post by c914 »

Trzy uwagi:
- Domek dalej byłby tylko dla 18 osób z zielonej listy - pod warunki dobrego bytowania dla takiej grupy był szukany.
- Teraz ta 18 osoba (soooryy Maczer byłeś pierwszy a zostałeś ostatni do dziobania :( ) miałaby łóżko gdzieś w pokoju a nie pokątnie na kanapie w salonie.
- Ma jeden plus - dużą część wspólną

Budżet Psycha i Morg jeszcze by się spinał - info potwierdzone.
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by Chimeria »

Te pokoje, nawet jeśli wieloosobowe, a nie dwójki, wyglądają na dużo bardziej przestrzenne i humanitarne niż upchnięta pod oknem/w salonie kanapa. Całość wygląda na większą z miejscem na powietrze i oddech, więc mi się bardziej podoba ta nowa miejscówka tbh. Niemniej martwi mnie część wspólna o której mówi Cyf, jest 18 osób lokalnie plus 9 dojazdowiczów, będziemy chcieli spędzić czas razem, jak nie na planszówkach to zrobić jakiś event, nie mówiąc już o samym sylwestrze, wydaje mi się to nierealne do zrealizowania na parterze kaszubskiego domku, którzy jest przeznaczony na 10 osób :/ A w Siedlisku są duże stoły i sala w której można równocześnie grać i zjeść obiad nie wyrzucając nikogo na schody z talerzem w ręku.

Ja bym chętnie zamieniła obecne domki na Siedlisko (nawet licząc się z sąsiadowaniem z bobo dwójką), ale gdyby to miał być finansowy deal breaker np dla Morg i Psycha, no to nie :x Ale też szczerze mówiąc nie wiem czy mamy na to czas biorąc pod uwagę fakt, że mamy asap zapłacić za Sunatgo, a Siedlisko nie odpowiada na pytania szybko. :/


Ani nie wspominam o tym, że są tam kury, nie pokazuję tego Raflikowi ;) Nie jest to też jakoś super istotne, ale te serwowane śniadania wyglądają super, zwłaszcza że są w cenie noclegu, a nie extra płatne (a i może będzie stały dowóz papieru toaletowego).
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by Rosomak »

User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2022/23

Post by Noire »

Chimeria wrote:ale te serwowane śniadania wyglądają super, zwłaszcza że są w cenie noclegu, a nie extra płatne (a i może będzie stały dowóz papieru toaletowego).
A to spoko, darmowe sniadanie bardzo na propsie :D
Tylko w sumie pytanie czy ten domek będzie wtedy z obecną obsługą (jak ten w Kale) i jesli tak, to jak długo, zeby nie bylo kłopotu z tymi nadprogramowymi gośćmi.

No i ja na wszelki wypadek dopytałabym gdzie znajduje się ta dwójka (czy jakoś w miarę ustronnie, czy w miejscu potencjalnie hałasogennym), bo z bobo w jednym domku będzie ciężej. Jak tak wolno odpowiadają na maile to najlepiej jest chyba do nich zadzwonic.


Edit:

Ok, przewertowałam komentarze i wygląda na to ze właściciele są obecni cały czas, także to tez trzeba wziąc pod uwagę.
Conquered, we conquer.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwester 2022/23

Post by USAGI »

@ cisza nocna
Niektóre domki co obczajaliśmy wcześniej Cyfu, miały ciszę nocną od 22, co wynikało z ich bycia eco i full contact z naturą oraz bycia w strefie spokoju i zen. Tam właśnie owe karaluchy były zen, więc jeżeli tutaj też jest cisza nocna, to sarenki doniosą właścicielom o DDRze po "ciszy nocnej" i będzie pozamiatane. Cisza nocna w sylwestra nie brzmi jak zabawa, tym bardziej dobra :( Bardziej takie geriatric party :P

@ party hard w nocy
Popieram Norda i jadę z nim na "jednym wózku" (non geriatric) ;P.

@ miejscówka Mata
Super miejsce :D Tylko niestety na mazurach, a tam czasoprzestrzeń się zagina i z wRo jedzie się tam 8h minimum.... :(
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Sylwester 2022/23

Post by c914 »

Dostałem odp odnośnie sniadań:

Dzień dobry,

Tak jak pisaliśmy oferta bez wyżywienia.
W przypadku wynajęcia całego siedliska nie przygotowujemy śniadania ponieważ oddajemy gościom również naszą kuchnie i jadalnie do dyspozycji.

Można dodatkowo zamówić chleb, jaja i inne lokalne produkty (sery, wędliny).
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by Chimeria »

Aff, szkoda! Czyli śniadania tylko jak jest mix gości? Leniwe buły i oszuści ffs :E

@Mat - na wschodniej stronie trafiłam na masę super domków, ale właśnie dla ściany zachodniej oraz dla młodych rodziców jest to zbyt długa trasa :/
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2022/23

Post by Rosomak »

Przyznaję, że dojazdu z Wrocławia nie policzyłem.
Post Reply