Multiworld All-Inclusive 6-13.VI.2022 Thassos, Grecja

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Multiworld All-Inclusive 6-13.VI.2022 Thassos, Grecja

Post by Crow »

Termin:
6-13.VI.2022

Miejsce:
Hotel Thassos Grand Resort, Thassos, Grecja. Oferta biura Itaka.

Image

Uczestnicy:

1) Aria
2) Ziza
3) Dark
4) Chime
5) Raflik
6) J
7) Sat
8) Crow
9) Cyfer
10) Kajka
11) Dzika
12) GvS
13) Mat
14) Usagi


Na chwilę obecną w naszym terminie w hotelu są jeszcze przynajmniej 4 wolne pokoje. Jeśli są kolejni chętni, rezerwujcie po prostu indiwidualnie.

Rozliczenie:

Ostateczne kwoty za całe wakacje (do zapłaty do 15.05) to:
- Osoba dorosła: 4579.00 PLN
- Dziecko: 1629.00 PLN
Od tej kwoty, oczywiście, będzie odjęta zaliczka. Finalne kwoty będą potwierdzone i wpłacane (prawdopodobnie) już na konta indywidualne, więc na razie interesują nas tylko zaliczki.

Zaliczka (za pierwsze 14 osób z listy) wynosi 11,642.00 PLN
Oznacza to, że na jedną osobę dorosłą wynosi ona: 915.85 PLN
A na dziecko (tylko już urodzone): 325.90 PLN

LOTY (stan na 05.05.2022):
- Warszawa - Kavala 2022-06-06 06:50 - 10:00 Smartwings(TVP 7404). Zbiórka 2 godz. przed wylotem, odprawa bagażowa bez biletu w check-in.
- Katowice - Kavala 2022-06-06 07:15 - 10:25 Smartwings(TVP 7446). Zbiórka 2 godz. przed wylotem, odprawa bagażowa bez biletu w check-in.

- Kavala - Warszawa 2022-06-13 10:50 - 12:00 Smartwings(TVP 7405). Zbiórka 2 godz. przed wylotem, odprawa bagażowa bez biletu w check-in.
- Kavala - Katowice 2022-06-13 17:50 - 19:00 Smartwings(TVP 7447). Zbiórka 2 godz. przed wylotem, odprawa bagażowa bez biletu w check-in.
BAGAŻ GŁÓWNY:
Waga: 23 kg
Wymiary: długość 1 boku maks. 150 cm, suma trzech wymiarów maks. 250 cm

BAGAŻ PODRĘCZNY:
Waga: 8 kg
Wymiary: 56 x 45 x 25 cm

Zaliczkę należy przelać do Zizy. Dotyczy to osób które zgłosiły się do tej pory, kolejni rozliczają się z biurem podróży indywidualnie. Numer konta do zwrotów zaliczki (PLN): 09 1140 2004 0000 3902 7496 7891



Oryginalny OP:
Pamiętacie końcówkę Barotraumy? Dopłynęliśmy do R’lyeh i znaleźliśmy tam … dziecko. Gra okazała się prorocza i spodziewamy się teraz z Sat małej/ego CrowSatka. Będziemy mówić, że nie przyniósł go/jej Bocian, tylko Multiworld na łodzi Chaotyków.

Oczywiście wywraca to do góry nogami nasze wszelkie plany zjazdowe. Jednocześnie – chcemy skorzystać z ostatnich miesięcy wolności. Stąd propozycja, w myśl przewijającego się na zjazdach letnim i Sylwestrowym pomysłu ‘zróbmy zjazd MW all-inclusive’ – zorganizujmy taki wyjazd jeszcze w Czerwcu.

Termin:

Po szybkiej ankiecie na IEM i na Discordzie, możliwy jest w zasadzie jeden tydzień: 6-12.VI.2022.

Lokalizacja:

Na razie kilka do wyboru, przygotowane przez Cyfera, Arię i Chimerię.

Włochy – Kalabria - LINK

Cypr - LINK

Grecja – Thassos - LINK

Włochy – Sycylia - LINK

Bułgaria - LINK

O wyborze hotelu nieco dalej, ale powinno to dać przegląd na jakiego typu oferty patrzymy.

Organizacja

Organizacja wyglądałaby podobnie do zjazdu na Maderze – wybieramy hotel/ofertę, ale każdy korzysta z niej we własnym zakresie. Dla osób które zdecydują się szybko, Cyfer zobowiązał się podpytać biuro podróży o grupowe możliwości organizacyjne.

Czyli zjazd MW?

Mam nadzieję, że uda się z tego wyjazdu zrobić oficjalny zjazd MW 2022. Jednocześnie, pomiędzy krótkim terminem na decyzję, sytuacją pandemiczną oraz na Ukrainie, ciężko mi przewidzieć, ile osób będzie zainteresowanych taką formułą. Niestety, jeśli ten wyjazd nie zostanie zjazdem letnim MW, ja z Sat będziemy musieli się z organizacji takowego wypisać (prośba o przejęcie pałeczki).

Co dalej

Prosimy o możliwie szybką (najlepiej chociaż wstępnie w ten weekend) deklarację, kto taką formą zjazdu jest zainteresowany. Na liście hoteli mamy swoich faworytów, ale jednym z głównych kryteriów doboru byłaby ilość wolnych miejsc wystarczająca by zainteresowanych ugościć.
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Multiworld All-Inclusive 2022 ??

Post by Rosomak »

Wstępnie

Gracja - byliśmy, więc może inne miejsce.
Bułgaria - byłem. Plaża ładna, woda ciepła. Nawet Sofię udało mi się obejrzeć (tyle o ile) mimo, że byłem tam 22 godziny (przesiadka na samolot). Więc dla mnie na ostatnim miejscu.

Więc na szybko: Włochy albo Cypr.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Multiworld All-Inclusive 2022 ??

Post by Chimeria »

Dzięki za info Mat! Dodałam to do tabelki, w której można wpisywać swoje potencjalne zainteresowanie :)
Zapraszam do wpisywania się:

>>> TABELKA <<<
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Multiworld All-Inclusive 2022 ??

Post by USAGI »

Gratulacje szybkiego rozmnożenia :)

Te "+/-8 dni" co jest wpisane w tabelce, to znaczy się, że miedzy 30 maja a 20 czerwca zjazd, czy jak?
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
c914
Posts: 595
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Multiworld All-Inclusive 2022 ??

Post by c914 »

Te "+/-8 dni" co jest wpisane w tabelce, to znaczy się, że miedzy 30 maja a 20 czerwca zjazd, czy jak?

8 dni to zakładana długość wyjazdu, a termin planujemy na 6-12.VI.2022
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Multiworld All-Inclusive 2022 ??

Post by USAGI »

OK, sorry za mój nieogar, zmyliło mnie to @_@

@Mat co do Twojego komentarza w szicie - w poniedziałek ustalę ze zmienniczką z pracy w które 2 tygodnie czerwca jedzie na urlop (nie możemy się nakładać a wiem, że Ona jedzie w czerwcu, tylko nie wiem kiedy) i jak jedzie w innym terminie, czyli będę mogła jechać na zjazd, to możemy być razem w pokoju jeżeli nie przeszkadzało Tobie moje pochrapywanie w sylwestra ;pppp
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Multiworld All-Inclusive 2022 ??

Post by Rosomak »

USAGI wrote:OK, sorry za mój nieogar, zmyliło mnie to @_@

@Mat co do Twojego komentarza w szicie - w poniedziałek ustalę ze zmienniczką z pracy w które 2 tygodnie czerwca jedzie na urlop (nie możemy się nakładać a wiem, że Ona jedzie w czerwcu, tylko nie wiem kiedy) i jak jedzie w innym terminie, czyli będę mogła jechać na zjazd, to możemy być razem w pokoju jeżeli nie przeszkadzało Tobie moje pochrapywanie w sylwestra ;pppp
O, to super.
To Ty chrapałaś?
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Multiworld All-Inclusive 2022 ??

Post by USAGI »

Ja czasem jak mam katar (a mam cały rok -_-') to sobie chrapnę :P Ale nie wiem która z nas (ja czy Xell :P) chrapała głośniej w sylwestra... Wiem, że jak już z nami nie spałeś, to mnie chrapanie Xell obudziło ostatniej nocy xD
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Multiworld All-Inclusive 2022 ??

Post by USAGI »

To ja póki co się piszę, jeżeli wylot będzie rzeczywiście 6tego, bo do 5 tego jestem na innym wyjeździe ;V Później ogarnę tabelkę :)
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Multiworld All-Inclusive 2022 ??

Post by Crow »

Aktualizacja: Wolne pokoje są tylko w Kalabrii (Włochy) i na Thasos (Grecja). Aria zrobiła wstępną rezerwację do środy, ale będziemy pewnie już dziś wybierać miejsce z tych dwóch.
Post Reply