Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Crow »

Do Laguny pisała już Noire i tam nie ma miejsc.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

Laguna juz byla u Noire, umknęło mi sorki :(
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Chimeria »

Ja chcę łódki :D Są w zasięgu cenowym naszego budżetu, hotel w zamku jest super, ale jest 4 razy droższy z tego co widziałam, więc mój mąż się nie zgodzi (:
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Noire »

Przy lodkach trzeba wziac pod uwage delikatne bujanie - o ile to jest ok jak siedzimy pare godzin w Barze Pomorza, tak caly tydzien moze nie wygladac rozowo.
Dlatego choc wygladem dla mnie lodki sa na 'nie' przy okazji moich obecnych klopotow. Ponadto nie mają chyba kuchn (jest info jedynie o kuchence, grillu wiec pewnie stand alone).
Conquered, we conquer.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by USAGI »

Czosnek wrote:... czy jest jakieś wolne miejsce w jakimś namiocie i co powinienem (nie) brać? To będzie mój pierwszy raz z nocowanymi kajakami (choć nie z kajakami w ogóle) ^^"
Chi nie dała znać co z tym miejscem w namiocie, takoż wezmę mój i się razem zmieścimy. Eeeee znaczy się nie pamiętam ile namiot miał na dłuższym boku ale raczej się zmieścisz wzrostem ;P
Wyślę do Ciebie listę w excelu rzeczy które zazwyczaj biorę na kajaki, to będziesz miał jakiś pogląd co zabrać i napiszę czego nie brać :P
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Mazoku »

Ja pohejtuję party-łodzie:

1. Party-łódź może być śmieszna, żeby sobie nią popływać w koło jeziora. Ale moim zdaniem to rozrywka dobra na weekend, nie na tydzień.

2. 6 osób na łódź - może być ciasno.

3. Nie wiadomo jak wygląda infrastruktura - czy są sprawdzone miejsca do cumowania na dziko, czy trzeba będzie płacić ekstra za cumowanie w ośrodkach albo wracać każdego wieczoru do bazy (co chyba trochę mija się z celem posiadania łodzi).

4. Nie wiadomo jak wygląda kwestia parkowania aut - czy będzie można je bezpiecznie zostawić w porcie party-łodzi.

5. Jeśli będzie zła pogoda - będziemy się źle bawić. Jeśli przyjdzie letnia burza/wichura - będziemy się bardzo źle bawić.

6. Jeśli będziemy chcieli coś zwiedzić w okolicy - być może konieczne będzie pozostawienie osób do pilnowania party-łodzi.

7. Party-łodzie nie są takie party, bo w regulaminie jest zakaz spożywania alkoholu na pokładzie. Pewnie "hehe, no wiecie, zakaz ;)", ale zawsze - zbyt hardo się nie pobaluje.
Your favourite fearless hero.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Chimeria »

Imho o party łodziach nie ma co nawet dyskutować, bo wg serwisu bookującego wszystkie sloty są zajęte. :] Wychodzi więc na to, że wszystkie miejscówki odpadły, szukamy dalej!
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Noire »

Guys, nic nie chce mowic, ale jak dalej bedziemy w limbo szukania, to sprzątną nam sprzed nosa rowniez te domki z LubSolu :(
Postuluje, zeby przynajmniej nie zamieszczac ofert na forum bez uprzedniego sprawdzenia czy mają wolne sloty.

Generalnie, w tym roku ze wzgledu na zaistniala sytuacje ludzie raczej szukają osobnych domkow niz hoteli aby izolowac sie od innych i wszystko co ma wysoki standard/jest rozsądne cenowo będzie dawno pozajmowane.
Conquered, we conquer.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

Noire ma rację, rezerwujmy lubsol...
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by USAGI »

LubSol wrote:Cennik ważny od 01.09.2015
* Ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują opłaty miejscowej ustalanej przez Radę Miejską w Lubniewicach.
Powyższy cennik jest cennikiem podstawowym - informacja szczegółowa w recepcji ośrodka.
Dla grup zorganizowanych atrakcyjne rabaty - prosimy o kontakt telefoniczny.
Proponuję zapytać czy ceny na stronie są aktualne oraz ile wynosi ten podatek naliczany przez Rade Miejską o_O
Jak i najpierw zapytać od ilu osób jest grupa zorganizowana i jaki jest rabat i jak już będzie wiadomo czy się łapiemy czy nie to wtedy wspomnieć ile nas jest :)
Zakładam, że bierzemy domki 6 osobowe, tak?
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
Post Reply