Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Raflik »

Satsuki wrote:Nie wiem jakie jest zainteresowanie ale sluchajcie, ja zabieram narty.
Image



( ͡~ ͜ʖ ͡°)
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Satsuki »

Wole zabrać i mieć na wszelki wypadek niż nie zabrać i nie mieć jak będą potrzebne <3
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by USAGI »

Ja tajniaków obie wersje zabieram :)
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Crow »

Hej. Mały update przedzjazdowy po rozmowie z Panem Waldemarem.

1) Doba hotelowa zaczyna się od 16. Co prawda Pan Waldemar powiedział, że o której przyjedziemy tak nas przyjmie, ale jednocześnie ze względu na kwestie zdrowotne wolałby spotkać się tylko ze mną. TL;DR; - jeśli nie musicie, to nie przyjeżdżajcie przed 16.

2) Co do zasady nikt nie ma uprawnień do kontroli, ale max 30% obłożenia obiektu może być przez osoby niezaszczepione. Jeśli możecie, to zabierzcie proszę certyfikaty szczepień.
User avatar
ch4os
Posts: 37
Joined: Sat Aug 07, 2010 8:11 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by ch4os »

+
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Noire »

Zaczęłyśmy już powoli wrzucać grafiki z kalendarza (kolejne będą przybywać), są w tym samym folderze co reszta:

https://www.deviantart.com/multiworld/g ... 2/calendar
Conquered, we conquer.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Crow »

Rozliczenie Zjazdowe - https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Nr do przelewu bez zmian od lat: 75 1440 1387 0000 0000 1176 3828

Dziękuję wszystkim za udaną zabawę zjazdową. Chciałbym jednak poruszyć kwestię organizacyjno-frekwencyjną. Mieliśmy zawsze dżentelmeńską umowę, gdzie jeśli to nie było konieczne nie pobieraliśmy zaliczek, ani nie robiliśmy zbytnich problemów z wypisaniem się lub dopisaniem się na późniejszym etapie organizacji. W tym roku jednak umowa ta została nadużyta i 7 osób, czyli 1/4 składu, zrezygnowała na pojedyncze dni przed zjazdem (o nieobecności niektórych dowiedziałem się dopiero drugiego dnia zjazdu...).

Już sam fakt, że oznacza to niespodziewany wzrost kosztu dla pozostałych uczestników nie jest fajny. Natomiast to, że dopłaciliśmy 600 złotych za dostawki, podczas gdy w ostatecznym rozrachunku mieliśmy wolne łóżka, to już po prostu wyrzucanie pieniędzy. Co dla mnie najgorsze to to, że mieliśmy osoby, które mogliśmy jeszcze zaprosić na Sylwestra, ale tego nie zrobiliśmy ze względu na brak miejsca. Ciężko też powiedzieć, ile osób zrezygnowało z pojawienia się 'bo brakuje łóżek'.

W związku z powyższym chciałbym poprosić osoby, które zrezygnowały ze zjazdu tuż przed jego rozpoczęciem dorzuciły się chociaż po 90 zł do zaliczki za domek (zgodnie z rozliczeniem powyżej. Oznacza to osoby które były wpisane w skoroszycie Kenjiego, minus siostry Nu, które wypisały i zgłosiły brak udziału odpowiednio wcześnie).

PS. Organizacja tego zjazdu trwała dwa lata. Przejrzałem jeszcze konto bankowe i wydaje mi się, że nikt nie robił żadnych przedpłat, ale jeśli jakaś mi umknęła, proszę o kontakt.
User avatar
Yoru
Posts: 11
Joined: Sun Aug 23, 2020 9:01 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Yoru »

Poszedł przelew.

Dzięki wszystkim za wspaniały początek nowego roku. Szczególne podziękowania należą się osobom zaangażowanym w organizację zjazdu oraz eventów, czapki z głów dla naszych graficzek za przepiękne kalendarze z HOT OC Wieloświata :D
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by USAGI »

Super, że udało się zrobić sylwestrowe tańcowanie :D! Oby częściej ^_^ Ostatni niestrudzeni uczestnicy zeszli z parkietu przed 5 rano jeśli dobrze pamiętam :D Bardzo udany event \^__^/

Popieram Crowa co do osób które odpadły. Na przyszłość trzeba to jakoś rozwiązać. Temat był już kilka razy dyskutowany z różnych skutkiem. O ile wcześniej nie wiązało się to z płaceniem za puste łóżka i marnowaniem szekli, tylko ze wzrostem składki na głowę, o tyle tym razem było to wyrzucanie pieniędzy i puste łóżka a w szczególności właśnie niefajna sytuacja w której ktoś nie pojechał ze względu na brak miejsca, a później okazuje się, że łóżka stoją puste, bo ludzie na dzień przed rezygnują.... Albo już w trakcie...

Zdjęcia z sylwestra wrzucę jak Mazoki podzielą się zdjęciami ze zjazdu wakacyjnego :) Na M4dzię podziałało, to może i tutaj zadziała >]

Sat mówiła żeby wysłać jej na FB, ale wrzucam tutaj, bo ktoś mnie podczas sylwestra prosił żeby wrzucić na forum a nie pamiętam kto O: Żeby też mieć daty ur osób których nie ma na kalendarzu i są do uzupełnienia + przy okazji błędy do poprawki:

- Paula 4 stycznia,
- Tilk 21 luty,
- Alexia 25 luty,
- Zelot 4 marca,
- Tereska 19 marca,
- Edgar 28 marca,
- Jagoda 25 kwietnia
- Bambosh Rider 5 maj,
- Doris 12 Maja,
- Kot (Simia?) 19 maja,
- Lockwood 20 czerwiec,
- Nergal 27 czerwiec,
- Darki 28 czerwiec,
- Scuffle 3 lipca,
- Akaryuu 17 lipca,
- Terpsychora 25 lipca,
- Zuzka 30 lipca,
- USAGI 18 sierpnia,
- Geralt 21 październik,
- Agnetha (Monika Siwik) 31 października,
- Golas 11 grudnia,
- Tsuneki 11 grudnia.

Bardzo się cieszę, że mogłam Was wszystkich zobaczyć :) Oby więcej miłych okazji do spotkań i w jeszcze szerszym gronie :D
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Satsuki »

Dzieki Usa!

Obawiam sie, ze czesci z tych nikow w ogle nie kojarze ^^"
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply