Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Taii »

Satsuki wrote: [...]
- czy Waldemar będzie dla nas robil sniadania?
- czy przygotowałeś listę potencjalnych lokacji obiadowych, które będą do nas dowozić/ do których łatwo dojechać?
[...]
kilka lat człowieka nie ma na zjazdach i widzę standardy rosną logarytmicznie ^o^
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Rosomak »

Taii wrote:
Satsuki wrote: [...]
- czy Waldemar będzie dla nas robil sniadania?
- czy przygotowałeś listę potencjalnych lokacji obiadowych, które będą do nas dowozić/ do których łatwo dojechać?
[...]
kilka lat człowieka nie ma na zjazdach i widzę standardy rosną logarytmicznie ^o^
Na następny zjazd/sylwester to będą wynajęte pielęgniarki przeszkolone w zakresie udzielania pierwszej pomocy w przypadku ataku serca czy udaru. Już szukamy gdzie można tanio kupić dużą ilość chodzików i wózków inwalidzkich. A głównym kryterium przy wyborze lokalizacji na wyjazd będzie czy są udogodnienia dla seniorów i czy lokalne restauracje mają w menu dania niewymagające zbyt intensywnego przeżuwania.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by KptKenji »

Rosomak wrote:
Taii wrote:
Satsuki wrote: [...]
- czy Waldemar będzie dla nas robil sniadania?
- czy przygotowałeś listę potencjalnych lokacji obiadowych, które będą do nas dowozić/ do których łatwo dojechać?
[...]
kilka lat człowieka nie ma na zjazdach i widzę standardy rosną logarytmicznie ^o^
Na następny zjazd/sylwester to będą wynajęte pielęgniarki przeszkolone w zakresie udzielania pierwszej pomocy w przypadku ataku serca czy udaru. Już szukamy gdzie można tanio kupić dużą ilość chodzików i wózków inwalidzkich. A głównym kryterium przy wyborze lokalizacji na wyjazd będzie czy są udogodnienia dla seniorów i czy lokalne restauracje mają w menu dania niewymagające zbyt intensywnego przeżuwania.
Albo pielęgniarki przeszkolone w udzielaniu doraźniej pomocy na bul dupy.

Na wszystkie palące pytania, postaram się odpowiedzieć w weekend.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by USAGI »

Rosomak wrote:Na następny zjazd/sylwester to będą wynajęte pielęgniarki przeszkolone w zakresie udzielania pierwszej pomocy w przypadku ataku serca czy udaru. Już szukamy gdzie można tanio kupić dużą ilość chodzików i wózków inwalidzkich. A głównym kryterium przy wyborze lokalizacji na wyjazd będzie czy są udogodnienia dla seniorów i czy lokalne restauracje mają w menu dania niewymagające zbyt intensywnego przeżuwania.
Będziemy sobie chować sztuczne szczęki i dla jaj podmieniać tabletki :P
Albo grać w rosyjską ruletkę, tylko zamiast kulek będą różne tabletki o niewiadomym efekcie działania na nasze choroby xD
Ciekawe jak będą wyglądać cosplaye xD
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Satsuki »

Taii wrote:
Satsuki wrote: [...]
- czy Waldemar będzie dla nas robil sniadania?
- czy przygotowałeś listę potencjalnych lokacji obiadowych, które będą do nas dowozić/ do których łatwo dojechać?
[...]
kilka lat człowieka nie ma na zjazdach i widzę standardy rosną logarytmicznie ^o^
Ja tylko ucze się zadawać idiotyczne i upierdliwe pytania od mojej nowej rodziny, nie zwracaj uwagi ;)

To co z tymi śniadaniami Kenji? Jeśli nie Waldemar to może Ty będziesz dla wszystkich przygotowywał?
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by KptKenji »

Satsuki wrote:
Ja tylko ucze się zadawać idiotyczne i upierdliwe pytania od mojej nowej rodziny, nie zwracaj uwagi ;)

To co z tymi śniadaniami Kenji? Jeśli nie Waldemar to może Ty będziesz dla wszystkich przygotowywał?
Mogłabyś tyle innych pożytecznych rzeczy się nauczyć... A wybrałaś najłatwiejsze skille z najniższego tiera ;)

Jokes aside, następuję Sylwestrowy Apdejt.

1) Rezerwacja na dzień dzisiejszy zaczyna się 28/12. Jest tak jak i Chimeria pisze i Pan Waldemar wyczekuje ekipy na święta.

2) Dostawki nie są możliwe. Nasza rezerwacja jest na 20 osób i każda dodatkowa osoba musi zapłacić połowę stawki osobowej. (8400/20/2 = 210 PLN) - proponuje żeby byli to najmłodsi z najmłodszych, którzy dorośli już do zajmowania indywidualnych łóżek.

2.5) Pana Waldemara nie będzie na miejscu, więc dostawki nieoficjalne tj. na podłodze powinny być możliwe.

3) Pokój 3 ze studia numer 2 okazał się być p*******ną komnatą tajemnic i istnieć tylko w moim gugielszicie - stąd przetasowania na spodzie tabelki. Poszkodowany został poinformowany.

4) Pan Waldemar nie będzie robił śniadań (patrz punkt 2.5).

5) Ja też nie będę.

6) Pan Waldemar osobiście polecił dwa lokale na wyjścia:
- Swojska Chata, przy drodze na Polanicę
- Tajemniczy Ogród, przy innej drodze

7) Co do lokali, które dowożą, na miejscu będą ulotki od wszystkich polecanych przez Pana Waldemara

8) Jest 7-8 miejsc parkingowych. Biorąc pod uwagę, że część uczestników jeździ sporymi samochodami, proponowałbym planować na 7.

9) Ręczniki należy przywieźć swoje. Pan Waldemar sugeruje to "szczególnie niewiastom, które jak wiadomo, powinny bardziej dbać o higienę intymną." (cytuję słowo w słowo)

10) To samo dotyczy się klapek, kapci i kroksów.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Satsuki »

Dzieki Kenji za taka rozbudowaną wypowiedź. Powiedz mi jeszcze proszę:

1. Czy zjazd kończy się w końcu 2 czy 3? (ja na pewno nie zostaję do 3 though)
2. Skoro nie robisz śniadań to może chociaż obiadki dla rodziny?
3. O której rozpoczyna się doba hotelowa?
4. Ile lodówek na alkohol będzie udostępnionych na party?
5. Czy dodasz w 1 poście działający link do Markowego Wzgórza
6. Dlaczego Pan Waldemar nie ma na imię Marek?

Dodatkowo boli mnie serduszko, że mamy tyle ludzi podłóg i chociaż nie chcę oddać swojego łóżka to widzę potencjalną opcję odzyskania jednego miejsca:
Jeżeli swapniemy pokojami osoby w studio #2.1 i #2.2 pakując do jednego łóżka małżeńskiego Usę + Kajkę albo Usę + Cyfera (Pamiętam, że Usa zawsze deklaruje możliwość spania z kimś). To odblokowuje nam się jedno łóżko. Może akurat na miłościwie nam panującego organizatora. Oczywiście zapewne wszyscy ze studia #2 musieliby się na tę propozycję zgodzić...
Do przemyślenia.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by Rosomak »

Satsuki wrote:
Dodatkowo boli mnie serduszko, że mamy tyle ludzi podłóg i chociaż nie chcę oddać swojego łóżka to widzę potencjalną opcję odzyskania jednego miejsca:
Jeżeli swapniemy pokojami osoby w studio #2.1 i #2.2 pakując do jednego łóżka małżeńskiego Usę + Kajkę albo Usę + Cyfera (Pamiętam, że Usa zawsze deklaruje możliwość spania z kimś). To odblokowuje nam się jedno łóżko. Może akurat na miłościwie nam panującego organizatora. Oczywiście zapewne wszyscy ze studia #2 musieliby się na tę propozycję zgodzić...
Do przemyślenia.
Ja się zgadzam z jednym ale. Nie dam rady spać przy chrapaniu Kenji'ego, więc nas w osobnych pokojach umieśćcie.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by KptKenji »

Satsuki, dzięki za troskę, ale nie proponował bym by od razu regulować innym z kim mają spać, żeby zwiększyć ilość dostępnych łóżek.
Proponuję, žeby temat dodatkowego noclegu poruszyć w ten piątek na callu MW, jeśli ma on się odbyć.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacy

Post by USAGI »

Mnie w piątek niestety nie będzie na JC, bo oglądam LEGO O_o Ale mogę spać i z Kajką i z Cyfkiem w razie czego.
Acz nie wiem czy spełniam kryteria termiczne Cyfa, bo chyba dalej grzeję w nocy i będzie mu ze mną za gorąco :PP
Choć w sumie będziemy spać w osobnych śpiworach, to może da radę, bo izolacja termiczna będzie...
Tylko czasem pochrapię mu od serca do uszka :3

Dopisałam w szicie do dostawek osoby z końca listy żeby było widać mniej więcej ile chętnych na ile miejsc jest poza ( :
Pytanie czy starczy podłogi xD Na zdjęciach widać, że w niektórych pokojach jest dość mało przestrzeni.
Spanie na kanapie w salonie póki co wolne :D

Strona dla Sat ( :
http://www.markowewzgorze.pl/
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
Post Reply