Postawimy Valhallę - Komentarze

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Chimeria »

Noire wrote:
Chimeria wrote: Czyli w skrócie: świat działa w sposób X, ale tu nam pasowało więc zadziałało w sposób Y i tylko w tym wypadku może, więc sio sio sio. :P
1. Transcendencja to nie magia
2. Swiat nalezy do Disa i on ustala jego zasady. Wolą naszego papy było aby list+agent był dostarczony i pilar wykonał jego polecenie. Noire ani nikt inny z Agendy nie jest w stanie tego zrobić.
Disu przedstawił kiedyś swoją sytuację jako zegarmistrza, który puścił mechanizm w ruch i nie wtrąca się do niego. Takoż transcendując istnieje sobie obok multiuniwersum, będąc zbyt dużym przepakiem na to podwórko. Więc robi to czy nie robi? To dość ważne pytanie. :P Wystarczy odpowiedź i pasuję, bo będę wiedziała co robić.

I cannot control him
Jak to nie? Kontrolujesz AGENDE! :P Wszyscy muszą się Ciebie słuchać!
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Distant »

Czuję się wywołany do tablicy, bo jakiś narcyz coś tam pod nosem się odzywa. Jak Windukind nauczy się czytać ze zrozumieniem, a może jak i nauczy się pisać, to Agenda będzie podchodzić z pewną dozą rezerwy. Naprawdę byłem zadowolony z faktu, że o Agendzie zapomniano jak o Zegarmistrzu czy Dziku. Parę osób jeszcze chciało pisać w questach, więc spoko - temu służyło wyjaśnienie aktualnego pionu dowodzenia, żeby nie dochodziło do katastrof jak Sat vs Aria. Tymczasem ktoś zamiast pisać w questach ma ambicję kopać nieobecnych w lokacjach. Sorry, niektórzy z nas dorośli nie chcą już się bawić pełną gębą. Jeśli wasz narcyzm i pycha nie pozwala tego zrozumieć to nie mówcie potem, że boli.
Nothing is impossible
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Distant wrote: Sorry, niektórzy z nas dorośli nie chcą już się bawić pełną gębą. Jeśli wasz narcyzm i pycha nie pozwala tego zrozumieć to nie mówcie potem, że boli.
Dude, what? To...smutne.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Windukind »

+1 Caibre

Gra to gra czy ktos jest czy go nie ma. Gra jest o rywalizacjach i intryga miedzy organizacjami. Jesli Ci to przeszkadza mozesz wycofac Agende. Albo napisac, ze nie bierzecie udzialu.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Windukind wrote:+1 Caibre

Gra to gra czy ktos jest czy go nie ma. Gra jest o rywalizacjach i intryga miedzy organizacjami. Jesli Ci to przeszkadza mozesz wycofac Agende. Albo napisac, ze nie bierzecie udzialu.
więc nie masz mi za złe ostatniej akcji? Prawda? ^^
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Windukind »

Preferuję realizm nad surrealizmem. Ale nie żebyś mnie zaskoczył.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Naprawdę chcesz wdać się w dyskusję o realistycznych zachowaniach socjo-ekonomicznych w preindustrialnych społeczeństwach? Moja fizyka zachowuje poziom Twoich zagrań dyplomatycznych.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Windukind »

Well. Zamieniłem jednego z wrogów na tymczasowego sojusznika. Rezultaty mówią same za siebie.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Windukind wrote:Well. Zamieniłem jednego z wrogów na tymczasowego sojusznika. Rezultaty mówią same za siebie.
Upolowałem szefa konkurencji i wysłałem go do kurortu wypoczynkowego. Rezultaty mówią same za siebie.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Windukind »

Nawet nie wiem do czego dążysz z Tą dyskusją... Ale chyba polowanie było trudne, skoro szef sam przyszedł i zapukał do drzwi. Nawet nie wziął ze sobą żadnej armii.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply