Postawimy Valhallę - Komentarze

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Noire »

Dlaczego i jak ta teleportacja doszła do skutku jest szczegółowo opisane, wystarczy chcieć przeczytać :)
Conquered, we conquer.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Crow »

Ja byłem zawsze przekonany, że poza Świat Wrót osoby z poza Agendy w ogóle nie mają wstępu...
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Windukind wrote:Sorki, a co zrobi Caibre z Ignis?

Czytałem też coś o teleportowaniu przez Noire agenta do Maza odległo o długość uniwersum.
Który skończył jako hiperkompetentna ośmiornica. Taaa.

Also, nie tyle dogadaliśmy się co skorzystałem z fabularnej opcji: Pilar jest inteligentny, a osoby korzystające z jego usług są dokładnie lustrowane pod kątem intencji i zamiarów. Wola Wielkiego Smerfa do niego podpięta też nie pozostała bez znaczenia.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Chimeria
Posts: 825
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Chimeria »

Hm, hm, hm... to chyba pierwsza drama w tym queście. Nie opowiadam się po żadnej ze stron bo jeszcze nie przeczytałam wnikliwie opisu lokacji Agendy.
Ale. Pierwszy quest od którego zatrzęsła się cała Agenda, wtf. :D Mając jedno, jedyne info, że CA i PL sobie gadają o jakimś sojuszu, nie wiadomo gdzie, z czym, o czym, a Agenda się bunkruje jak na atak jądrowy, zamykają pilary, zbierają konserwy i szykują racje żywnościowe. Nawet Korm zaklepał kolejkę, to dopiero przełom.
Just lol. :D Emocje, emocje!

Co do teleportowania agenta, imo - nie seems legit. Przełamanie podstawowych zasad działania świata. Nawet jeśli to ośmiornica - spełnia swoje zadanie.

Cai, jeśli pilar byłby inteligentny NIGDY nie wpuściłby Twojej postaci nigdzie. :D Albo zamknąłby w pudełku ze stabilium i schował na strychu!
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Noire »

Ale. Pierwszy quest od którego zatrzęsła się cała Agenda, wtf. :D Mając jedno, jedyne info, że CA i PL sobie gadają o jakimś sojuszu, nie wiadomo gdzie, z czym, o czym, a Agenda się bunkruje jak na atak jądrowy, zamykają pilary, zbierają konserwy i szykują racje żywnościowe.
Agenda zamknęła się ze względu na restrukturyzację wewnętrzną i w momencie zamykania Pilaru Noire nie wiedziala ze Chimeria się uklada z Windu :) Wiedziała tylko ze są na tej samej planecie.


List był nadany od Distanta i jest pewną formą transcendencji co w połączeniu z Pilarem było w stanie przeniesc go na tak wielką odległość.
W tym specyficznym wypadku było wymagane by list zostal dostarczony razem z agentem, inaczej po prostu świstek magicznie pojawiłby się przed nosem Mazoka.
Nie wiem czemu zresztą Mazok miałby być niezadowolony z faktu dodatkowych rąk do pomocy, w końcu pokazaliśmy solidarność o której we wcześniejszych questach nam brakło.


+ W Górnym ryleh teleportacja technologiczna jest jak najbardziej możliwa (czyli zadne prawa swiata nie zostaly złamane), nie działa magia o czym było we wstępie mojego posta w Valhalli
Conquered, we conquer.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Windukind »

Ok. rozumiem, że Korm albo ktoś następny opiszę drugą stronę tego cyrku.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Noire »

Czekam tylko aż napiszesz, że to Twój klon lub inna forma duplikatu :)
Conquered, we conquer.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Pojęcia nie mam, ja tu tylko sprzątam.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Chimeria
Posts: 825
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Chimeria »

Noire wrote: Agenda zamknęła się ze względu na restrukturyzację wewnętrzną i w momencie zamykania Pilaru Noire nie wiedziala ze Chimeria się uklada z Windu :) Wiedziała tylko ze są na tej samej planecie.
Wow no to tym bardziej... Sounds silly as hell!
List był nadany od Distanta i jest pewną formą transcendencji co w połączeniu z Pilarem było w stanie przeniesc go na tak wielką odległość.
W tym specyficznym wypadku było wymagane by list zostal dostarczony razem z agentem, inaczej po prostu świstek magicznie pojawiłby się przed nosem Mazoka.
Nie wiem czemu zresztą Mazok miałby być niezadowolony z faktu dodatkowych rąk do pomocy, w końcu pokazaliśmy solidarność o której we wcześniejszych questach nam brakło.
+ W Górnym ryleh teleportacja technologiczna jest jak najbardziej możliwa (czyli zadne prawa swiata nie zostaly złamane), nie działa magia o czym było we wstępie mojego posta w Valhalli
Jestem przekonana, że Mazowi się to bardzo podobało! :D
Czyli w skrócie: świat działa w sposób X, ale tu nam pasowało więc zadziałało w sposób Y i tylko w tym wypadku może, więc sio sio sio. :P


PS. żywię głęboką nadzieję, że post Korma będzie bardziej sensowny niż jego opis postaci.
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Noire »

Chimeria wrote:
Czyli w skrócie: świat działa w sposób X, ale tu nam pasowało więc zadziałało w sposób Y i tylko w tym wypadku może, więc sio sio sio. :P
1. Transcendencja to nie magia
2. Swiat nalezy do Disa i on ustala jego zasady. Wolą naszego papy było aby list+agent był dostarczony i pilar wykonał jego polecenie. Noire ani nikt inny z Agendy nie jest w stanie tego zrobić.
Chimeria wrote: PS. żywię głęboką nadzieję, że post Korma będzie bardziej sensowny niż jego opis postaci.
I cannot control him
Conquered, we conquer.
Post Reply