Project R1 [Tree of Savior]

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Crow »

Ja zgodnie z sugestią Nu wbiłem się na Gabjię. Exp idzie dużo szybciej, niż w poprzedniej becie. W icb1 na drugi circle wbiłem się gdzieś w połowie Crystal Mine. Teraz c2 miałem zanim doszedłem do wioski górników.

Problemu z zablokowaniem się na mapie nie miałem, ale jest na liście known issues - https://forum.treeofsavior.com/t/known- ... 2015/85609
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Raflik »

Wczoraj wieczór po kilkunastu próbach wbicia się na serwer, w końcu udało się nam (Chi + ja) wbić na Zemynę, ale exp rate jest tak duży (w porównaniu z betą1) że bez problemu da się w 1-2 godzinki przejść na 2 circle (tak jak pisał Crow).
Dziś rano dosyć swobodnie mogłem wybierać serwery (testowane tylko logowanie się przed wyjściem do pracy), więc albo problem rozwiązali, albo większość odpuściło, więc można powoli ustalić serwer i sposób komunikacji (jakiś kanał Team-Speak'a) aby wesoło grać razem.

Co do kwesti "czuję że nie mam potrzeby na party" - Tak samo było przy pierwszej becie - mniejwięcej do Crystal Mine F2. Potem nagle mobki zaczeły zjadać HP już wyraźnie, i nagle pojawiła się potrzeba nabicia paru lvl-ów grindem przed podjęciem kolejnych questów, więc myślę że w teraz klasy "hurr-durr mam mega DPS" poradzą sobie solo do 50-60 lvl'u ale potem przyda się jednak ten kleryk w party.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Crow »

Cały czas funkcjonuje Multiworldowy serwer Ventrillo (http://forum.multiworld.pl/viewtopic.php?f=2&t=86) z hasłem blue_haven.
vent50.light-speed.com
port: 12734

Jestem rzecz jasna otwarty na alternatywy.
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Noire »

Ja jestem obecnie za Tenet Garden, quest z gonieniem Demon Queen. Nadal jade na samych questach, ale to pewnie wina wyższych rate'ów.

Error znowu jest (:D), ale tym razem się wysilili i zamiast szlaczków jest info po angielsku.
Nasze poranne godziny, to jest moment kiedy USA ma późny wieczór, a SEA dopiero wstaje, więc pewnie jest po prostu najmniej ludzi na serwerach.
Conquered, we conquer.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Satsuki »

QQQQQQQQQQQQqqqqqqqq CHCE POGRAC T_T
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Caerth »

Satsuki wrote:QQQQQQQQQQQQqqqqqqqq CHCE POGRAC T_T
Image

Come to us. We have lolis.
And milfs.


Aaaand some random tunnel rat.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Crow »

Na levelu 50 jest pierwszy 5-osobowy dun. Mam na razie level 40, ale może jak wbijemy w porównywalnym czasie 50 (na Gabji) to umówimy się na jakiś wspólny run? Teraz święta to ciężko - chciałbym powiedzieć na niedzielny wieczór, ale nie wiem, czy sam wbije 50 do tego czasu...
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Raflik »

Niestety Gabija dla mnie to serwer retardów i BR-ów. Gra wygląda mniejwięcej tak - gadam z quest NPC-tem, czekam kilkanaście sekund az zaliczy mi to że wziąłem questa - wykonuję questa - gadam z npc-tem aby go oddać - czekam kilkanascie sekund az zaskoczy.

Z zmianą map i warpami to samo, kilkanaście sekund nim zaskoczy.

Oddalam serwer Gabija
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Noire »

Cai mial to samo z warpami, czyli jednak to nie byl tylko jego bug :D

Z tych trzech serwerów na Laimie jest najmniej BRów (na forum ToSa widzialam nawet topic 'REMOVE BR' i gdzie isc, zeby ich ominac :'D)
Niby ten serwer jest najbardziej oblegany, ale z jakiegos powodu chodzi mi najlepiej, nie wiem jak wam.

W kazdym badz razie zadnych dziwnych bugow z warpami i NPCe szybko zaskakują.
Conquered, we conquer.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Caerth »

Raflik wrote:Niestety Gabija dla mnie to serwer retardów i BR-ów. Gra wygląda mniejwięcej tak - gadam z quest NPC-tem, czekam kilkanaście sekund az zaliczy mi to że wziąłem questa - wykonuję questa - gadam z npc-tem aby go oddać - czekam kilkanascie sekund az zaskoczy.

Z zmianą map i warpami to samo, kilkanaście sekund nim zaskoczy.

Oddalam serwer Gabija
W nocy wrzucili kolejnego patcha który niestety uniemożliwia sensowną grę z racji na opóźnienia. Nie wyrabiają warpy, nie wyrabia serwer map i częściowo chara.
Na plus zaliczam optymalizację kodu, wczoraj w kopalni wyciągałem nędzne 12 FPS, dziś jest stabilne 24.

Bardzo proszę o ustalenie gdzie będziemy się męczyć, inwestycja czasu zaczyna być odczuwalna IRL--'

Szybkie wrażenia z gry - ewidentnie będę mainować Reitera/Corsaira - drzewko Archera wygrywa mobilnością i najfajniejszym obłożeniem sterowania na padzie. Wizi wszelkiej maści również są klasami arcade'owymi, ale już celowanie aoe z gałki jest mało precyzyjne i w ferworze walki niekoniecznie efektywne.
Zaskakująco, Archer dla mnie jest maszynką do farmienia kasy.
Swordie dla mnie ssie. Nie jako klasa, tu zastrzeżeń nie mam. Coś nie gra w sterowaniu, niezależnie której opcji używam. Czy to przełączanie celów czy precyzyjny ruch/unik/blok, brakuje tu precyzji koniecznej tak od trzydziestego poziomu do przeżycia. Pyro pojedzie po mobach brute strength , Archer po prostu circle strafe wszystko czego najdalej trzema strzałami nie zakatrupi a swordie stoi w tym tłumie i tankuje. I tankuje. I wpada ktoś z AOE i zgarnia fanty.




Edit: oczywiście, powyższe jest bez znaczenia gdy wszystkie serwery postanowiły odrzucić Twoje połączenia...
My soul is still the same
But it has many names
Post Reply