Teoria Wzrostu - Komentarze

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Windukind »

___________________^___________________
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Caerth »

Mniej więcej. Nie bardziej niż wasze radosne twórczości ekonomiczno-rage'owe ^^
Ale przepraszam. Wena mi sie spiła i leży w akacjach.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Aria »

Chimeria wrote:(...). Raflik dostał koronę z kryształów, chlał wino, macał cycki i miał wszystkich w dupie.

Image
dla mnie prawdziwym zwycięzcą zostaje Raflik. Czego byście nie zrobili -Raflik krórem.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Satsuki »

Aria wrote:
Chimeria wrote:(...). Raflik dostał koronę z kryształów, chlał wino, macał cycki i miał wszystkich w dupie.

Image
dla mnie prawdziwym zwycięzcą zostaje Raflik. Czego byście nie zrobili -Raflik krórem.
Nagroda dla Raflika!
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Windukind »

Ja myślę, że nagrodę dla Sat.

Za to, że jest pierwszą osobą, która chce dać nagrodę komuś innemu za posiadanie jej w dupie. : D
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Satsuki »

Cokolwiek bylebys Ty nie wygral <3
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Satsuki wrote:
Aria wrote:
Chimeria wrote:(...). Raflik dostał koronę z kryształów, chlał wino, macał cycki i miał wszystkich w dupie.

Image
dla mnie prawdziwym zwycięzcą zostaje Raflik. Czego byście nie zrobili -Raflik krórem.
Nagroda dla Raflika!
Jestem za! Raflik wygrywa:D

Satsuki wrote:Cokolwiek bylebys Ty nie wygral <3
Satuski, ale pomyśl jakie to musi być wspaniałe uczucie 'wygrać', kiedy reszta zawodników w wyścigu stanęła i stwierdziła, że ma gdzieś grę z nim^^
W Disneyowych Autach 1, był taki ten zielony z wąsami. Bardzo analogiczne moim zdaniem<3
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Crow »

A Ty Xellas pomyśl, jakie to wspaniałe uczucie przemyśleć questa, przygotować, użerać się z uczestnikami, zagwarantować nagrodę, a koniec końców tylko jedna organizacja chce grać zgodnie z zasadami, a reszta ma organizatora gdzieś...
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Oh, Crow powiedziałabym, że mi Cię żal, ale nie lubię kłamać.

Poza tym obrażasz innych uczestników, wszyscy grali zgodnie z zasadami. Zapewne masz na myśli, że tylko jedni chcieli wygrać - czyli gać zgodnie z założeniami, ale o ile mnie pamięć nie myli Satsuki też jest oficjalnie przedstawicielem organizacji i też zdobyła kryształ i wpływy. Raflik również jest przedstawicielem, zdobył kryształ, zdobył wpływy. Więc to już są trzy organizacje <wyciąga chusteczkę ocierając łzy> Czemuż więc o Nich nie pamiętasz, czyż nie są ważni?
Zdaje się, że sztuczny tłum robiłam ja, oficjalnie Taii i Lucjan (nie wiadomo co było nieoficjalnie) i diabli wiedzą co chciał robić Cai.
Osoby, które jako jedyne są przez Ciebie określone jako 'chcące grać z zasadami' nie sprowadziły też nowych graczy, czego nie można powiedzieć o mnie, Caiu (szt.2) i Taiiu, więc nie wiem komu bardziej zależało i kto chciał rozwijać grę z Monopoly na cokolwiek ciekawszego.
Powiedziałabym również, że przykro mi, że nie każdy połasił się na nagrodę, ale cóż wcale nie jest mi przykro z tego powodu - podobno pisze się dla przyjemności.
Howgh!
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Satsuki »

muszę się tu po części zgodzić z Xellas Crow, mimo tego, że nie podoba mi się jej forma przedstawienia.

Chciałam brać udział w quescie oraz trzymałam się jego zasad, ale mam trochę dosyć czytania kłótni Xellas i Windu, utrzymujących poziom Konronu. Nie wydaje mi się, żebym miała Cie gdzieś...
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply