Ragnarok II: Legend of the Second

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Crow »

W środę na serwerach koreańskich dodano WoE. Tutuaj trochę informacji, jak działa: http://forums.warpportal.com/index.php? ... try1336276
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Maczer »

Ma ktoś z was jakiś link do fajnej bazy kart? Chodzi o coś takiego: http://www.roguard.net/en/database/iRO/cards/ tyle, że z dodatkowym opisem z czego się je łączy x_x
Z góry dzięki
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Crow »

System kart został gdzieś po drodze uproszczony. Wrzucając do cart mastera pięć kart masz szanse, że któraś z nich zamieni się na wersję +, z trochę lepszymi statsami. Same karty nie zmieniają jednak typu.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Maczer »

Weird. Ja na pewno dostałem inną (neibieską) kartę niż +1
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Satsuki »

raflik tez dostal z jakiś randomow penomena card
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Crow »

Wygląda na to, że rzeczywiście niektóre karty mają szansę na 'special evolve' w niebieską kartę. Baza danych z potencjalnymi ewolucjami znajduje się tu:

http://asgardianslibrary.com/item.php?t ... type_med=1

Z tego co rozumiem system:

-> 50% na powodzenie ewolucji
-> Ewoluuje karta o najniższym levelu (lub losowo wybrana z pośród posiadających najniższy level)
-> Zazwyczaj ewolucja w kartę (+), ale ???% szansy na special evolve.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Maczer »

Jakaś Koreanka na swoim blogu pisze mniej więcej jak to działa ale przyznam szczerze, że mimo iż pisze po angielsku nie specjalnie rozumiem tych kluczowych partii

http://icesabel.wordpress.com/2013/01/2 ... combining/

Może wam się coś uda wyciągnąć z tego więcej.

Czy motyw z poziomami o którym piszesz Crow jest potwierdzoną informacja?
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Chimeria »

Ludki, mam propozycję chodzenia razem na coloseum, zawsze łatwiej dojść do finału, zgankować resztę i wygrać. :D A przynajmniej nie zabijać siebie nawzajem. Można ustaweczki robić.
Jest duża szansa na wejście razem jeśli klikamy na raz "enter", mamy to z Raflem przetestowane. Możliwe oczywiście, że nie wszyscy się załapią bo konkretna arena jest już zajęta, ale myślę że warto spróbować. Na vencie ktoś mógłby odliczać i wspólnie targetować w późniejszych etapach rozgrywki.
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Distant »

Szansa nie jest duża. Instancji koloseum mamy liczone w tysiącach. Znaczy to tyle, że w koloseum uczestniczą dziesiątki tysięcy graczy. Jest też spora szansa, że Gravity zabezpieczyło przed udziałem w tym samym kolo ludzi z tej samej gildii.
Oraz imiona/gildie są zamienione na znaki zapytania. Jedyny sposób na oznaczanie swój/nieprzyjaciel to wspólne stroje albo spamowanie emotek jeśli się da. Na przykład wszyscy biegający w strojach od profesji i spamują /kiss.
Nothing is impossible
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Ragnarok II: Legend of the Second

Post by Chimeria »

Ja z Raflem to tylko dwie osoby - true, ale zawsze się nam udaje, czemu by nie spróbować?
Kwestia ciuchów też nie jest trudna - konkretne haty czy okazjonalne stroje. Jak się nie uda to nie będziemy robić. Przydałoby się dowiedzieć o której godzinie jest spadek wejść aby mieć większą szansę, ale chyba ciężko o takie statystyki...
To co, jutro o 22:30? :3
Post Reply