Yellow Line - Komentarze v2

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
Post Reply
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

I nowy status update:

1) Wells
2) Satsuki
3) Maczer
4-5) Tarieth - Raflik
6) Caibre

Panowie - 72 godziny, czas odliczamy.

State of play:

- Pierwszy portal na szczycie góry, opis OS tutaj: viewtopic.php?p=16801#p16801
- Portal otoczony jest robotami - pułapkami, powoli 'wgryzającymi' się w strukturę pojazdu. Odkryli je na razie tylko Maczer i Wells.
- Wells: Samochód rozkładany na czynniki pierwsze przez w/w roboty
- Satsuki: Status OK. Jest super blisko pułapek lub już na nie wjechała.
- Maczer: Status OK. Szykuje się do skoku.
- Tarieth: Zaatakowany przez Satsuki, spada na niego Raflik.
- Raflik: Status OK (spada na Tarietha)
- Caibre: Status OK.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Caerth »

Dziękuję za współpracę Rafliku. Liczę iż w przyszłości nasze stosunki będą się układać z podobnymi sukcesami.
Wspólnie, ku zwycięstwu!
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Maczer »

Napiszę jeszcze w komentarzach, bo dwie próby zamieszczenia tej treści fabularnie widać nie powiodły się =] Psia Liga nie jest hostem tej imprezy. Początkowo była nią 'niezależna' Gildia Kupców (istnieją bowiem krainy gdzie nie rządzi się żelazną ręką a wprowadza wolny rynek =] ) mająca swoją siedzibę na Shiroue. Gildia ta jednak odsprzedała prawa do organizacji Akademii
http://forum.multiworld.pl/viewtopic.php?p=16657#p16657

Tak więc wszelkie sugestie na temat domniemanej biedoty Psiej Ligii w kontekście organizacji wyścigu są mocno chybione.
Pozdro
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Noire »

Cóż, my też prosimy już od czterech postów o drobną korektę co do przedstawicielstwa (a raczej jego braku) Agendy w wyścigu :)
Ale w porządku, w najbliższym czasie zostanie to wyprostowane
Conquered, we conquer.
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Aria »

Dobrze Maczer, już nie będziemy was przezywać :(.
Pozdro
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Maczer »

Ej, z mojej strony to nic osobistego, nie mogłem spać bo ktoś się mylił w internecie :o Ale skoro mówisz, że to były wymierzone działania na naszą szkodę to rozwarzę chyba strzelenie focha :<
Nie wiem tylko czy na dzień czy na dwa
Jo jo jo
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Noire »

Nie, to nie było celowe :D'

*
Chciałam tylko powyższym zdaniem pokazać, ze zachowujemy sie jak dorośli, rozsądni ludzie(tm) i nie włączamy gimnazjum mode żeby napisać 'EJ TO NIE FAIR WCALE TAK NIE BYŁO NIE JESTEŚMY BIEDNI'. Ba, nawet nas oskarżono o to, że w Agendzie jest jakaś wojna o stołki, a przecież wszyscy wiedzą, że Trójca Święta nigdy się nie kłóci i zawsze sie zgadza. U nas nie ma takiego bezsensownego systemu jak demokracja. Mimo oczywistej próby dezinformacji postanowiliśmy pozwolić wybawić się niedoświadczonej młodzieży i nie wytykać tego błędu.
Pozdro
*

*Cały fragment od gwiazdki do gwiazdki jest naszpikowany sarkazmem i nie ma na celu obrażenie nikogo jak coś :D
Conquered, we conquer.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Kwestia 'reprezentacji' Agendy jest jednym z wątków fabularnych tego questa i postaci podejmują świadome decyzje wyrażając swoje opinie na ten temat. Maczer zwrócił uwagę na niespójność fabularną w wewnętrznych przemyśleniach Jamesa, który jako członek Agendy na pewno jest bardzo dobrze poinformowany, kto jest właścicielem obiektu.

---------------------------

nowy status update:

1) Wells
2) Satsuki
3) Maczer
4-5) Tarieth - Raflik
6) Caibre

State of play:

- Pierwszy portal na szczycie góry, opis OS tutaj: viewtopic.php?p=16801#p16801
- Portal otoczony jest robotami - pułapkami, powoli 'wgryzającymi' się w strukturę pojazdu. Odkryli je na razie tylko Maczer, Wells i Caibre.
- Wells: Samochód rozkładany na czynniki pierwsze przez w/w roboty. W polu rażenia Caibra.
- Satsuki: Status OK. Jest super blisko pułapek lub już na nie wjechała. W polu rażenia Caibra.
- Maczer: Status OK. Szykuje się do skoku (w wyniku którego znajdzie się w polu rażenia Caibra).
- Tarieth: Zaatakowany przez Satsuki, spada na niego Raflik, drobne uszkodzenia dachu, w polu rażenia Caibra.
- Raflik: Spada na Tarietha, namierzony przez pocisk Caibra.
- Caibre: Status OK.

(Posta Caibra momentami trudno zinterpretować więc proszę mnie poprawić, jeśli gdzieś się mylę).
Od wszystkich postów w wyścigu minęły już 72 godziny, więc można opisywać wywołane przez siebie zniszczenia.
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Noire »

Pierwotnie nie było zamierzonym wątkiem fabularnym tylko równiez próbą skorygowania błędu (podobnie jak Maczu, który zawarł w poscie info o Gildii Kupców), ale potem zdecydowałam się przestać z tym walczyć i pociągnąć to w taki a nie inny sposób :)

Ja przyznaje, ze niektóre pierwsze posty przejrzałam pobieżnie i potraktowałam jako tl;dr i nigdzie nie rzuciła mi sie w oczy Gildia Kupców, ale jak juz mowilam rowniez bedzie to naprawione fabularnie.
Conquered, we conquer.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Caerth »

Czuje się klęską żywiołową czy czymś.
(Posta Caibra momentami trudno zinterpretować więc proszę mnie poprawić, jeśli gdzieś się mylę).
Brak liniowej chronologii i ogólnie upierdliwy tryb pisania?
My soul is still the same
But it has many names
Post Reply