Yellow Line - Komentarze v2

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Wydaje mi się, że Maczer pisząc swojego posta miał na myśli to, że już jesteście przy tym portalu ... ale nie wynika to jednoznacznie z tego co napisał. Może w takim razie opis Maczera pozostaje aktualny, ale dotyczy portalu znajdującego się za odcinkiem opisanym przez Taia ?
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Maczer »

Windu wrote:Maczer odczuł silne uderzenie przy lądowaniu. Trafił na krętą, górską drogę, ciągnącą się szlakiem naturnalnyh mostów i jaskiń.
Z tego natomiast wynika, że wszyscy jesteśmy już za portalem, stąd moja konsternacja

Ale i tak najbardziej epickie jest to:
Raflik wrote:Wtem naprzeciw linii startu pojawił się niewielki portal, z którego na wprost uczestników wyskoczyło kilkumetrowe "coś" z wystającymi rurami, kopcące niczym parowóz, każdym kołem innym, i z dużą prędkością zbliżało się na czołowo z uczetsnikami wyścigu.
Drugie miejsce zajmuje Raflik który jedzie w kierunku przeciwnym do mety :D
Like a Boss~!
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Ad 1. Jak dla mnie, zgodnie z opisem Windu, Maczer wylądował na górskiej ścieżce nadal na Shiroue. Zdewastowany kadłub z Twojego posta znajduje się w dużej odległości od portalu otoczonego minami i kolcami.

Ad 2. Portal z którego wyłonił się Raflik jest portalem z bazy CA a nie częścią trasy. Zakładam, że skoro nikt nie napisał inaczej, to po przelaniu pierwszej krwi Raflik zawrócił i ruszył zgodnie z kierunkiem ruchu. Jeśli nie - rzeczywiście znajduje się na ostatnim miejscu.

Proponuję, żeby wyraźnie zaznaczać, jeśli ktoś opisuje Odcinek Specjalny za portalem. Każdy z zawodników musi pokonać każdy OS więc opis powinien być trochę szerszy niż 'spadł na górską ścieżkę', zwłaszcza że OSy mogą być bardzo różnorodne (pole średniowiecznej bitwy, fabryka mechów, prehistoryczna dżungla czy jak opowiadały casterki - jakiś sztucznie utworzony kieszonkowy wymiar).

Ja ze swojej strony będę raz na jakiś czas opis OS wrzucał, w zależności od potrzeb.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Windukind »

W moim założeniu opisywałem odcinek trasy za portalem. Trasa prowadzi przez góry na Shiroue (połączyłem portale Maczera i Sat). Sorki, jeśli za dużo namotałem, uczciwie nie miałem czasu przeczytać w pełni wszystkich postów wcześniej : (.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Portal Sat również był portalem z jej bazy na trasę wyścigu. Nie wiem czemu tylu uczestników zamiast napisać normalnie, że uczestniczyli w wyścigu od początku decyduje się opisać swoje spóźnienie się na start i pojawienie się poprzez portal, ale so be it.

Jeśli trasa prowadzi przez góry na Shiroue proponuję, żebyśmy byli nadal przed pierwszym OS.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Mi się zdawało, że pierwszy os dopiero przed nami :)

Wyglad os-u wymyśla ierwszy z graczy jaki na niego wjedzie, czy masz już jakieś ustalone Crow?
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

ten portal przeciez majaczy gdzies za horyzontem a my do niego dojezdzamy :D

Jestem za pomyslem Taiia: pierwszy dojezdzajacy opisuje co jest za portalem.

Za to mysle, ze szanowny pan GM (Crow) powinien podawac nam informacje za ile postow pierwsza osoba może do tego portalu dojechac :D Bedzie fajne utrudnienie, co wy na to?
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Jestem za :)
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Raflik »

Drugie miejsce zajmuje Raflik który jedzie w kierunku przeciwnym do mety :D
Nom, dla mnie od początku naturalne było iż musiałem jeszcze nawrócić, więc logicznie spadam raczej na koniec stawki, z tego powodu tymbardziej "Like a Boss~" jest miejsce Sat, która startując "długo" po mnie jest raczej w pierwszej połówce uczestników, bez jakiejkolwiek mojej ingerencji (a uważam iż takowa na pewno miała by miejsce).

No i dałem się wyprzedzić Caiowi bo nie lubie jak ON jest z tyłu =D
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Windukind »

Rafli.... ta z tyłu na pewno będzie więcej radości, niż z przodu.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply