Yellow Line - Komentarze v2

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

Nabralam odleglosci kiedy wyscie sie miedzy soba tlukli :D A bylam juz sporo przed wami (nie musialam do pitstopu stawac w przeciwienstwie do Taiia) Zreszta teraz stoje w miejscu i sie nie ruszam zeby mnie ten potwor nie zmiotl z powierzchni gorki, wiec mozecie mnie podgonic.

Co do potwora: nie wiem co to ale jest wielkie i jak siedzialo to przypominalo czesc pagorka, na ktory wjechalam. Jak wstalo pewnie jest troche wyzsze. Ksztalt humanoidalny i wiemy o jednym oku. Moze ma dwa ;3
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Sat, ale cała nasza interakcja polegała na tym, że Maczer wpadł na mój pojazd, później ja wystrzeliłem w niego z wszystkiego co mam, walnęły go rakiety i zjechał, żeby mnie przepuścić, cała akcja trwała maksymalnie 30s-1min :P
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

Ale ja bylam chwile przed wami, moglam zdazyc wjechac na glupi pagorek..
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

W poście Sat nie widać, żeby miała jakąś wielką przewagę. Jechała 'niemolestowana' przez kilkadziesiąt sekund, co zgodne jest z szacunkiem podanym przez Taiia. Dodatkowo napisała już dwa posty temu, że zaczyna zostawiać Was w tyle. Po trzecie - jak najbardziej wskazane jest w obrębie jednego posta rozsądne zmienianie na swoją korzyść odległości między uczestnikami wyścigu. Myślę więc, że nie ma dużej przewagi, ale tak jak napisała - jest na szczycie pagórka, na który Wy zaczynacie wjeżdżać (czyli - odległość do nadrobienia w jednym poście)
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Ze względu na środowy termin zamknięcia questa musiałem zastosować sudden death mode, żeby dać nam jakiekolwiek szanse na wyłonienie zwycięzcy na czas. Gdyby było więcej czasu, to za przekroczenie czasu rezerwacji (teraz skróconego) można by stracić kilka pozycji, ale teraz musi to oznaczać utratę szansy na zwycięstwo. Wiem, że taki nagły koniec jest antyklimatyczny, ale w kolejnym queście będzie więcej czasu na rozstrzygnięcie czysto fabularne.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Maczer »

Boy, that escalated quickly. Taii ma przewagę nade mną. Nagłe wyeliminowanie nie wywołuje poczucia sprawiedliwości
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Fak... no życie, zapiłem mordę i nie dałem rady wrzucić posta na czas :( (a jest już napisany ;P)
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Wiem, że eskalowało się szybko, ale jak mówiłem - mamy dwa dni na wyłonienie zwycięzcy. Jeśli w trójkę macie lepszy pomysł na 'sprawiedliwe' rozstrzygnięcie wyścigu w tym terminie, to zawsze może okazać się, że zniszczenia od miny nie są tak duże jak wydawało się Kelly i Len. Jeśli nie - eliminacja przez naruszenie zasady rezerwacji jest nieciekawa fabularnie, ale sprawiedliwa.

Mam nadzieję, że Upadły Anioł, zawiedziony takim antyklimatycznym rozstrzygnięciem, zaproponuje rewanż w przyszłości.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Jest to sprawiedliwe, dałem dupy nie pisząc w terminie, zasady to zasady.
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

Crow ma troche racji. Mowil od poczatku, ze bedzie wdupial w klopoty ludzi, ktorzy nie napisza posta w terminie swojej rezerwacji, z racji tego, ze i tak już koniec, klopot jest ogromny. Ale zawsze Taii mozesz zrobic sobie z czesci pojazdu hulajnoge. Może nie bedziesz na 1 miejscu ale za to zakonczysz wyscig, w przeciwienstwie do NIEKTORYCH :D

Jeśli o mnie chodzi: Tłukliscie się między sobą przez cztery posty, nie zwracając na moją osobę żadnej uwagi. Nie dziwcie się, ze w tym czasie trochę sobie odjechałam! :D

@Macz: idzie na Ciebie potwór.

@all: w wielkiej kałuży błota rozwaliłam sobie do końca moją dymną osłonę.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply