Yellow Line - Komentarze v2

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
Post Reply
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Usunąłem posta z rezerwacją Windu. Taii jak przypostujesz (za Windu) usuń proszę też swoją rezerwację.

Caii - ciężko się momentami zorientować kogo próbujesz zabić, a komu pomóc ;p.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Caerth »

Wszystkich. I wszystkim!
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Raflik »

Ok... chcę coś napisać, ale już straciłem orientację, więc niech ktoś mnie poprawi ale sytuacja przedstawia się tak:

Jestem na sekundy przed zderzeniem się z rakietą:
Myślę, że Caibre nie chybi. Sekundy dzielą Raflika od skorzystania z pomocnej dłoni płomiennego demona.
Jednak najpierw wylądowałem w zasłonie dymnej na oleju Sat
Raflik leciał w chmurę dymu prosto na masę rozlaną przez Sat.

bo Windu wypuścił zasłonę dymną ze 100 metrów w górę gdyż
Tak czy siak ten drugi nie ma teraz zielonego pojęcia, w co leci i kiedy uderzy w ziemię.
natomiasy przy plamnie jest Cai
Zadowolony rudzielec wyciągnął miotłe i niespesznie ruszył w kierunku plamy oleju naszpikowanej gwoździami.
który myślał iż mój skok skonczy się dopiero na portalu
Fakt iż wypadkowa wektorów improwizowanego pocisku i ostatniej rakiety kończył się idealnie w portal sprawiał mu wyjątkową satysfakcję
tak?
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Imho - Jesteś na sekundy przed trafieniem rakietą. Jednocześnie zaraz wlecisz, lub już wleciałeś, w zasłonę dymną Windu która pozbawiła Cię widoczności ziemi, plamy Sat, bolidu Tarietha (który zjechał z drogi i gwałtownie wytracił prędkość) i w ogóle wszystkiego w promieniu działania. Tymczasem Caibre niespiesznie zmierza w stronę plamy oleju, przekonany, że Cię trafi.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Caerth »

Mój błąd z lokalizacją plamy oleju. As Crow said.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Jako mały bonus na pobudzenie wyobraźni: Maczer, Satsuki i Caibre jadą w samochodach inspirowanych mniej lub bardziej prawdziwymi pojazdami.

Satsuki:
Image

Caibre:
Image

Maczer:
Image

Nie wiem neistety, jak z kolorami. Wells jak rozumiem jedzie w sześciokołowym wozie wielkości sporego vana. Samochód Raflika to Chaoticowa składanka, z każdym kołem innej wielkości, ale rozmiarami przypominająca pojazdy Macza i reszty. Największy problem mam z wyobrażeniem sobie wozu Tarietha, ale rozumiem, że to też coś standardowego.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Wygląd Raptora przypomina bardzo, nowy batmobile, z tym, że ma z tyłu dodatkową parę kół i jest tak jak Crow napisał wielkosci vana.

Image
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Windukind »

Pojazd Tarietha jest wzorowany na, oczywiście z modyfikacjami:

Image


Tarieth jest człowiekiem, nie jest prawą ręka Windu. Co do zasłony dymnej to poszła bardziej na pojazd i w przód niż w górę.

A tu jak wyobrażam sobie pojazd Sat:
http://www.flickr.com/photos/michaelhol ... /lightbox/
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Hym, pamiętałem, że Tarieth był elfem, ale chyba nie było to nigdzie powiedziane. Opis tego NPCa jest tutaj: http://multiworld.pl/forum/viewtopic.php?p=14085#p14085 .
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Windukind »

W Ośmiu Pieczęciach i pewnie na Shiroue. Wydaje mi się, że mylicie go z Ilveanem (przynajmniej na pewno Maczer : P ).
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply