Yellow Line - Komentarze v2

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Caerth »

Monitoruję ten temat *__*
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Caerth wrote:Monitoruję ten temat *__*
Postuj!
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

Crow wrote:
Caerth wrote:Monitoruję ten temat *__*
Postuj!
Popieram!!!

ps. zrobilam update mojego pojazdu, podobno moje opisy nie były zbyt zrozumiale ;/
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Caerth »

To Viper, na bogów >]

Wieczorem na spokojnie przeczytam całość i dam sobie psychicznego kopa na rozruch.

Edit: And done.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Taii - kim, lub czym, jest Behemot? Z opisu postaci w Drugim Świcie rozumiałem, że jest to co prawda gadający, ale wciąż szczur. W Yellow Line robi jednak całkiem zaskakujące rzeczy - od nawigacji po operowanie działkiem pokładowym...
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Musze w końcu wrzucić jego opis :D ano to jest taki mądrzejszy szczur, w bolidzie obsługuje jedno działko w którym system spustowo-kontrolny został pod niego przystosowany :) Jest również pilotem Wellsa i jego najlepszym przyjacielem. Na tygodniu wrzucę pelny opis z historią, tylko muszę znaleźć chwilę, żeby go napisać :)
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Maczer »

Nie jestem wielkim fanem zewnętrznego nadzoru przebiegu tego questa ale moglibyśmy ustalić ktow której części trasy się znajduje? :D Chyba za mało odnosimy się do postów pozostałych osób i wychodzi, że każdy jedzie swoją - zupełnie inną trasą. Przyznaję, że nie jestem tu bez winy x_x Ale dobrze by było chyba jednak uścliślić te najbardziej kluczowe sprawy.
Kolejność jeśli się nie mylę jest:

Taii
Raflik
Windu
Sat
Maczer
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

Tez mi sie wydaje, ze tak to wlasnie wyglada
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Dokładna kolejność zależy od rozstrzygnięcia 'trójkącika' Sat-Maczer-Windu. Minęły 72 godziny od momentu w którym Sat napisała, że Tarieth wyjechał z dymu prosto na ścianę. Dużo zależy od następnego postującego, ale mi wydaje się, że naturalnym rozwiązaniem byłoby wyjechanie Maczera przed Sat i Tarietha - ten ostatni zaatakował Sat tuż po wyprzedzeniu Maczera, więc skoro Sat wypadła z toru, a Tarieth (najprawdopodobniej) wjechał w ścianę, to Maczer powinien bez problemu wyprzedzić oboje zawodników. Kolejnośc powinna być więc Taii - Raflik - Maczer - Sat - Tarieth - Caibre. Ale oficjalna kolejność teraz to:

Taii
Raflik
Nie rozstrzygnięte: Sat-Maczer-Tarieth
Caibre.

W kwestii trasy wyobrażenie mamy chyba w miarę zgodne. Z opisów wynika, iż zawodnicy jadą w terenie górzystym, momentami w nieco szerszych dolinach, momentami w wąskich przesmykach. Jadący na cele stawki Taii jedzie odcinkiem opisanym w następujący sposób:
Slalomy miedzy skałami, wąskie ścieżki na których z jednej strony pilnowała go ściana góry, A z drugiej czekała go przepaść.


Możemy się umówić, że ta wąska, kręta ścieżka prowadzi na szczyt góry, na którym znajduje się portal do pierwszego OS.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

Portal na szczycie gory wyglada slabo, tym bardziej, ze chyba Maczer w swoim poscie pisal, ze portal jest caly otoczony przez jakies zelastwo i zrobiono rampe z resztek jakiegos statku kosmicznego. Ale mozemy sie umowic, ze bedziemy wjezdzac na szczyt gory :D

I tak, argumentacja Crowa co do kolejnosci do mnie przemawia. O ile Maczer zdazy napisac, ze nas wyprzedzil zanim ja/ windu napiszemy cos innego :)
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply