Yellow Line - Komentarze v2

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Ja już pracuje nad postem więc do rana powinien być, jesli ktoś (bez ingerowania w akcję na moście) chce pisać, śmiało :)
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Cieszę się, że pojawiło się 'editing' posta Taiia. Metoda 'prześcignięcie Posejdona' jest bardzo antyklimatyczna. Zwłaszcza, że jak już pisaliśmy ma szczególną niechęć do Wellsa za puszczanie Rock and Rolla w jego dominium. Chciałem już postować, że mechanicy orientują się, iż chwilę przed portalem Posejdon zalał bolid Wellsa falą wody, momentalnie schładzając rozgrzane do czerwoności turbo, w wyniku czego jest FUBAR odkształcone i do końca wyścigu nie da się używać TRB. Ale zobaczmy jaki edit się pojawi:D
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Windukind »

Skąd się wzięło to?:


"Maczer: Pojazd Tarietha na dachu".

Bo nie mogę znaleźć : (.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Maczer »

Sat wrote:Satsuki do końca OSa jechała nie niepokojona przez nikogo. Gdy już prawie przejeżdzała przez portal, w jej głowie coś w końcu zatrybiło. Wykonała tak dobrze wszystkim znanego facepalma.

- Ten Pożal-Się-Boże-Posejdon wyglądał jak KORM!
Tak na pobudzenie wyobraźni:

Image
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Dlaczego muzę trafiać na takie rzeczy w trakcie kolacji... spagetti ciężko się zmywa z monitora :/

Zajebiste ^^
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Caerth »

Wypisuję się z zabawy.
Have fun.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Uwaga! Uczestnicy Wyścigu.

Zwycięzca wyścigu musi zostać wyłoniony szybciej, niż zakładaliśmy - w środę, 19.XI, czyli za tydzień. Daje nam to niestety jedynie tydzień postowania. W związku z tym nie zamieszczam opisu drugiego OS a jutro w okolicach południa zamieszczę posta z Time-Wrapem do ostatniego odcinka wyścigu. Zakładam, że osoby, które do tego czasu nie przejadą pierwszego OS zostały gdzieś w trakcie wyścigu z tyłu i nie będą się liczyć w walce o tytuł. Kolejność po time-wrapie będzie zgodna z tą przed nim, czyli na chwilę obecną Satsuki, za nią w pewnej odległości Wells (stracił trochę czasu na pit-stopie) a niewiele dalej z tyłu Maczer.

Osoby za pierwszym OSem mogą się dalej ścigać (na odcinku po Shiroue przed drugim portalem), ale proszę nie zostawcie jakiegoś cliff-hangera który będzie musiał być przed moim postem rozwiązany.

Tak czy inaczej - jeśli ktoś chce domknąć jakiś wątek przed skokiem to ma na to około 24 godzin.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Kolejne ogłoszenie

Ze względu na konieczność wyłonienia zwycięzcy podkręcamy tempo. 24 godziny na reakcję, zamiast 72 i 8 godzin maksymalnego czasu rezerwacji kolejnego posta. Jeśli któryś z uczestników chce negocjować te wartości, to dyskusja jest otwarta, ale w przeciwnym razie zmiany wchodzą w życie od teraz.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Miałem wrzucić więcej fillerów, ale muszę nad nimi jeszcze popracować, stąd to opóźnienie...
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Maczer »

Whoa, Nie wiem kiedy Sat nabrałaś takiej ogromnej przewagi x_x Myślałem do tej pory, że jesteśmy w tym samym punkcie wyścigu. Anyway, rozumiem, że ten potwór to po prostu jakiś gigantyczny żywiołak?
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
Post Reply