Guild Wars 2

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Guild Wars 2

Post by korm »

Sorry Roe, ale obecnie (jak jestem juz max anty-wow przez pandy) L2 jest bardziej kanciaste od wowa. Ten drugi z kazdym dodatkiem mial silne upgrade silnika.
give her the dick
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: Guild Wars 2

Post by roevean »

mówię tylko, że NCSoft się niezbyt postarał z grafą w GW2 (porównując do free L2 albo przygotowywanego L3), a to jaki jest teraz WoW, to mi to ti to.
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Guild Wars 2

Post by Aria »

korm wrote:Sorry Roe, ale obecnie (jak jestem juz max anty-wow przez pandy) L2 jest bardziej kanciaste od wowa.
Korm, prosze....

Image
Image
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Guild Wars 2

Post by Distant »

Aria wrote:
korm wrote:Sorry Roe, ale obecnie (jak jestem juz max anty-wow przez pandy) L2 jest bardziej kanciaste od wowa.
Korm, prosze....
Low detail wow porównywany z medium detail z l2. Nie wpominając już, że tymi screenshotami sugerujesz, że liczy się tylko szczegółowość samych modeli. ;]]
Nothing is impossible
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Guild Wars 2

Post by korm »

eee... Aria postowanie screenow z czasow TBC jest troszke niewspolmierne bo to 5 czy 6 lat temu bylo (ie takiej grafiki juz nie spotkasz w grze, nawet na moim 6 letnim laptopie jest lepsza). Lepiej zapostowac pandy z specjalna dedykacja dla Disa:

Image
Image
Image

L2

Image
Image
give her the dick
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Guild Wars 2

Post by Aria »

Wybaczcie, ale wow jest nowy a L2 ma ze 100 lat :D. Próba ich porównania, żeby wykazać że wow sobie lepiej radzi jest super zabawna.
screen tym... czyms, chyba tygrysem, wybrałam z pierwszego lepszego google image, tak samo jak z l2.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Guild Wars 2

Post by Crow »

Wow jest młodszy od L2 tylko o rok (2003 vs 2004). Cataclysm jest o rok starszy od Goddes of Destruction (koniec 2010 vs koniec 2011).
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Guild Wars 2

Post by Aria »

A to najmocniej przepraszam. Jednak dalej l2 mi się bardziej podoba, może przez sentyment <3
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Guild Wars 2

Post by korm »

Ten tygrys to gnol z czasow tbc, obecnie ta miejscowka nawet juz nie istnieje. Pamietam ja bo przechodzilem tak kiedys traume z lvl 60 rogalem w krzakach co tylko czekal na mnie i Veliusa.
give her the dick
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Guild Wars 2

Post by Crow »

L2 to Koreańskie MMO, jak RO, podczas gdy WoW jest bardziej Amerykański.
Post Reply