Diablo 3 słabe?

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Windukind »

Distant wrote:
Rosomak wrote:Poziom trudności jest porostu śmiechu wart. A konsekwencje śmierci - szkoda słów. Pomimo sentymentu do tytułu - odechciało mi się grać jak mi zaśpiewało po przejściu Nightmare (fakt, że w co-op z Bartem), że w Piekielny mogę grać dopiero gdy osiągnę 50 lvl.
Zaciśnij zęby dobij 60 lvl i idź na Inferno. Potem narzekaj na poziom trudności. Ja teraz zdeczko utknąłem przed Krullem na Inferno.
Mat zaciśnij zęby i graj. Przecież nie o to chodzi, abyś miał z tego przyjemność : D
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Distant »

Windukind wrote:
Distant wrote:
Rosomak wrote:Poziom trudności jest porostu śmiechu wart. A konsekwencje śmierci - szkoda słów. Pomimo sentymentu do tytułu - odechciało mi się grać jak mi zaśpiewało po przejściu Nightmare (fakt, że w co-op z Bartem), że w Piekielny mogę grać dopiero gdy osiągnę 50 lvl.
Zaciśnij zęby dobij 60 lvl i idź na Inferno. Potem narzekaj na poziom trudności. Ja teraz zdeczko utknąłem przed Krullem na Inferno.
Mat zaciśnij zęby i graj. Przecież nie o to chodzi, abyś miał z tego przyjemność : D
Przyjemnością jest satysfakcja z ukończenia takiej gierki. Chcesz powiedzieć Windu, że jeśli gra stanowi pewne wyzwanie to za dużo dla Ciebie? :>
Nothing is impossible
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Crow »

Odgrywanie nudy na sesjach Windu też było wyzwaniem. I od tego czasu nie dajemy mu GMować.

System skilli akurat sprawdza się całkiem nieźle, a na max levelu nie można tak jak wcześniej zmieniać skilli co potworka... ale ponownie - czemu muszę 'zaciskać zęby' i przechodzić grę trzy razy, żeby dotrzeć do 'prawdziwej' gry dopiero za czwartym? Jasne, przejście gry trzy razy na easy jest pewnym wyzwaniem - takim jak w pierwszym akapicie.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Rosomak »

Distant wrote:Przyjemnością jest satysfakcja z ukończenia takiej gierki. Chcesz powiedzieć Windu, że jeśli gra stanowi pewne wyzwanie to za dużo dla Ciebie? :>
Ja ukończyłem grę. A dalsza gra po to by w końcu odblokować satysfakcjonujący poziom trudności ,to dla mnie jest jakby w restauracji zapchać się jakimś mdłym daniem, a jak się jest już pełnym to dopiero zamówić pożądane i smaczne danie. Nie ważne jak dobre będzie i tak go nie zjesz, bo zwyczajnie już masz dość.
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by korm »

>Przyjemnością jest satysfakcja z ukończenia takiej gierki.

>blizzard
>satysfakcja
>grind w single player
>przyjemnosc


Image


to tak jakby kafka w ffVI czy seph byli zablokowani i nie mozna bylo ukonczyc gry bez 99 lvl. Enjoy grind. Tworzenie sytuacji typu "ha ha nie chcesz koka w paszcze? To kok ci w dupala" jest poprostu smieszne. Jesli istniala by niewidzialna bariera typu "o cholera moby za silne, do grindu panowie" to ok, lecz jesli gra ci mowi FUCK YOU, cze.

Image
give her the dick
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Aria »

Panowie nie grałam w to, ale po tym co czytam to zdaje się, że nowe Pokemony stanowią większe wyzwanie. Poszliśmy z Zizą na ostatnich bossów na 50 lvl żeby było więcej zabawy. Jak D3 nie daje takiej możliwości jaką dają Pokemony to wielki smutek.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Windukind »

Nie cierpię wyzwań w grach, nie pozwala mi się skupić na ciężkim klikaniu na potworki : ( Wy tego nigdy nie zrozumiecie, bo gracie w WOWa i nie macie pojęcia o klikaniu.
Crow wrote:Odgrywanie nudy na sesjach Windu też było wyzwaniem. I od tego czasu nie dajemy mu GMować.
Błędy się zdarzają : (. A dalsze moje GMowanie, spytaj ludzi, którzy przychodzą na sesje.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Crow »

korm wrote: to tak jakby kafka w ffVI czy seph byli zablokowani i nie mozna bylo ukonczyc gry bez 99 lvl.
Raczej jakbyś pokonywał ich w drugiej godzinie gry na 10 levelu, ale gra Ci mówiła - to nie koniec teraz oferujemy Ci możliwość powtórzenia jeszcze raz całej gry tylko będziesz miał 20 level.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Crow »

South Korean players who were unhappy with the stability problems during the Diablo III launch will be able to apply for a refund! This was prompted in part by the Korea Fair Trade Commission investigation into denied refunds, which resulted in a raid on their office. South Korean Law allows a customer to receive a refund within seven days of purchasing something if the problems with the product are not caused by the consumer.
Źródło: http://www.mmo-champion.com/content/281 ... MMO-Report
User avatar
Namakku
Posts: 331
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Namakku »

moje trzy grosze:

Od momentu wyjścia gry, bl$zzard przemielił już z kilkadziesiąt (kilkaset? nie liczyłem dokładnie) hotfixów i innego typu paczy, łatek i plasterków. Po to wydałem kase żeby w pierdolonej kontynuacji bety brać udział? O wydanym goldzie na gear, który okazywał się kilka dni później bezwartościowy bo wesoła załoga z północy pozmieniała działenie lub całkowicie przepisała bonusy zjakiegoś skilla nie będę się rozwodził... Fuck bl$zzard, Fuck d3. Tyle.
Św. Adolf Onanista - patron niespełnionych malarzy
Post Reply