Sylwester MW 11/12

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Sylwester MW 11/12

Post by Psychoo »

Z braku kasy i sensownego urlopu muszę odpuścić sobie tegorocznego sylwka. Życzę udanego chlańska i całej otoczki.

Edit: Leniwa kota kradnąca piwo czyt. Morgana też nie zjawi się na sylwku.

Edit ^2: Wychodzi na to, że Morgi jednak pojedzie na sylwka razem drużyną pierścienia z Breslau. Ktoś przecież musi za Saurona robić.
Last edited by Psychoo on Sat Dec 24, 2011 9:45 am, edited 1 time in total.
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Sylwester MW 11/12

Post by Saovine »

Wtf? Is this some sort of a joke? oO

Edit.

No my będziemy i mam takie pytanko: czy kogoś interesuje pokój małżeński? Wiem, że my będziemy dopiero w piątek, ale chętnie byśmy się nim zaopiekowali x)

Zabieramy 51st state, neuroshimę hex, prawo dżungli.

Czy brać matę?
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Sylwester MW 11/12

Post by Distant »

Lista obecności na dziś.

1. Distant
2. GvS
3. Korm
4. Mazoku
5. Satsuki
6. Crow
7. Aria
8. Ziza
9. Vanille
10. Raflik
11. Chimeria
12. Maczer
13. Ch4os
14. Ch4os+1
15. Roevean
16. USAGI
17. Saovine (30.12)
18. REnler (30.12)
19. Ryuzoku (30.12)

Nie
----
Mat
c914-2711 (dzień lub dwa)
Bokler
Ada
Norrdec
Windu
Jian
Bart
AlexBB
Gumowy
Noire
Vertis
Morgana
Psychoo
Nothing is impossible
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwester MW 11/12

Post by USAGI »

Mate brać, brać Żoneczko :* Też wezmę, tylko ne wiem czy moja działa D: i czy Ch4os będzie pamiętał żeby ją zabrać...

Drużyna pierścienia w składnie:
Gimli, choć bez toporków, gdyż jeden złamał a drugi zgubił. (Caibre)
Legolas, choć z łukiem automatycznym, bez deski surfingowej i z trochę ciemniejszą karnacją. (Roe)
Boromir, choć bardziej uśmiechnięty i wydający z siebie co jakiś czas okrzyk "Heeeeejoooo~" (Ch4os)
Arwena, choć trochę bardziej jak tleniona, gościnnie. (Usa)
spotka się wieczora dnia 28 grudni, aby przy okrągłym, kamiennym stole ustalić wszelkie szczegóły taktyczne dotyczące misji "Pierścień". Ostatecznie ustali, iż wyruszy dnia 29 grudnia skoro świt w odlegle sprecyzowanym, randomowym kierunku. Dnia 29 ostatniego miesiąca roku dotrze do tajnej bazy w lesie, gdzie wrzuci pierścień do gara i zrobi z niego jagodziankę na kościach. Po przybyciu "Czerwona cegła" odda dwa ostrzegawcze strzały w powietrze po czym odleci w stronę Tanukowa machając radośnie mackami (po czym wróci po resztę drużyny w drugi dzień Nowego Roku, celem wyruszenia w powrotną drogę bez powrotu). Dnia 31 nastąpi huczna uroczystość podczas której zostanie odśpiewana pieśń "Bilbo szkoda, że nie wyruszyłeś z nami na wyprawę, ale dzięki za pierścień! I tak jest zajebiście".

Ogłoszenie parafialne.
Zabieram ze sobą 50 distantów O: W sensie, że zupek (o dużej rozpiętości smakowej ;)) Od ogórkowej, poprzez rosół do pieczarkowej O: Takoż jak kto chciał brać zupki to ja z chęcią oddam za uśmiech :D
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Sylwester MW 11/12

Post by Maczer »

Takie pytanie, czy ktoś zabiera ze sobą jakieś głośniki? Zawsze można było w tej kwestii polegać na złym domku numer 4 ale widzę, że jest w mocno okrojonym składzie tym razem.

Mogę zabrać osadników z dodatkiem dla 6 graczy, munchkina chthulhu, mag blast-a i czarne historie 2 (których jeszcze nie próbowałem nawet) jeśli ktoś wyrazi chęć zagrania w którąś z powyższych. Choć nie jestem jeszcze pewny, że pomieszczę co większe gdyż dzięki przeogromnej uprzejmości Windukinda będę miał ze sobą drugą edycję Gry o tron :D
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwester MW 11/12

Post by USAGI »

Osadników ma chyba jeszcze Sao, jeżeli Żonka się zgodzi zabrać to będziesz miał więcej miejsca w torbie na inne gry :D

Kurcze, obudziłam się dziś rano i pierwsze o czym pomyślałam to głośniki Oo Bo przeca nadwornego głośnikarza ne będzie ;< Postaram się zabrać głośniki siostry ;D
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Sylwester MW 11/12

Post by GvS »

Chętnie zagram w munchkina cthulhu i czarne historie. Dzięki za gre o tron Windu <3

Ja biorę la resistance, hattari, nowe melty blood, stare melty blood, wormsy, ulstrastara, stepmanię oraz porcję filmów i anime. Jak zwykle dodatkowe klawiatury, maty, mikrofony i głośniki mile widziane. Pokera tym razem nie biorę, bo mało osób i jest ciężki, chyba że bardzo chcecie i będzie pełny skład chociaż na jedną grę.
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester MW 11/12

Post by Chimeria »

Może nie ma co wyskakiwać przy tak znamienitych pozycjach gier, ale wezmę gobliny, (monopolu chyba nie ma co przy takiej ilości gier), mogę zapakować Horror w Arkham lub Cheez Geeka.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Sylwester MW 11/12

Post by Crow »

Ja dla odmiany napiszę czego nie zabieram - nawiał mi Bart zanim pożyczyłem od niego Wygibajtusa :<
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwester MW 11/12

Post by USAGI »

Mam błogosławieństwo od siostry w postaci głośników ;D Więc muza będzie ^^ Tylko niech ktoś weźmie tą muzę p; Bo może się okazać, że tej złej jednak ne będzie.
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
Post Reply