Sylwetster 2k10/11 eventy

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Debart »

Daje osobny topic, by lepiej to było ogarnąć. Ode mnie 2 propozycje:

a) Czyja to kurna kwestia?! - czyli Whoose line is it anyway MW edycja 2.

Ci co byli na majówce wiedzą o co kaman i że to się sprawdziło, dla tych co nie wiedzą:

http://www.google.es/search?q=whose+lin ... =firefox-a

A więc tak, ja na pewno coś przygotuję tutaj (5-6 konkurencji), by było równie ciekawie i równie zakręcenie jak ostatnio - postaram się przygotować nowe gry.

Tu prośba dla Crowa - proszę przygotuj grę dla mnie, którą zagram ze zwycięscą całego eventu. Ostatni finał w postaci moich solówek średnio wyszedł.

b) Sylwester z Trupami - ogólnie max. 4-5 godzin, 2 bohaterów (ja i Maczer) i pełen spontan kręcenia filmiku.

Cel bohaterów: przeżyć i zabić widzów śmiechem. Jakby każdy wymyślił choć jeden gag to byłoby super i sklecimy to wszystko w jedną całość. Roe, podejmiesz się pomocy w montażu? Jesteś w tym świetny?

Jakieś pomysły na larpa? Windu, jak twój planowany pojedynek fechtunkowy?
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by roevean »

Yup.
Jestem w tym świetny. W tamtym też.
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Windukind »

Tak tak LARP, tak turniej szermierki, jeśli będzie pogoda, tak tak allegro event. L4d2 musi być, będziemy grali tak długo, aż resta forum nie będzie się budziła w nocy z krzykiem "boomer".


Ale przede wszystkim chyba czas zrobić MISS MULTIWORLD 2010. Taki tap madl, zgłosimy dziewczyny i chyba jeszcze Vertis się deklarował, aby wystąpić. Oczywiście jury będą tak dobrane, że Aria od razu nie wygra.

Co do larpa, chciecie w tym roku kryminał z flashbakami? Tak dla odmiany.

Więcej info w okolicach świąt. Propozycje poniżej.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Vertis
Posts: 33
Joined: Wed Aug 11, 2010 4:40 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Vertis »

Windukind wrote:Ale przede wszystkim chyba czas zrobić MISS MULTIWORLD 2010. Taki tap madl, zgłosimy dziewczyny i chyba jeszcze Vertis się deklarował, aby wystąpić. Oczywiście jury będą tak dobrane, że Aria od razu nie wygra.
Maciek, nie tylko nie zadeklarowałem swojego udziału, co Ci wprost powiedziałem, że nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Tak więc uprzedzam, że będę wysoce niekooperatywny do granic przemocy fizycznej, a przy wsparciu Pana Jamesona wyzbyty z troski o bezpieczeństwo moich ewentualnych uprzykrzaczy Sylwestrowego nastroju.

Tako rzekłem, tako uczyniem. =) Peace
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Windukind »

Przecież się pytałem, czy chcesz być Tap Madl. Mam nawet potwierdzenie na smsie : P. Cały czas do wglądu.P Poza tym Aria musi mieć realną konkurencję : P.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Vertis
Posts: 33
Joined: Wed Aug 11, 2010 4:40 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Vertis »

Napisałeś mi, że mogę nawet tap madl, a ja nie wiedząc o co chodzi napisałem coś w stylu, yeah whatever. W każdym razie już wiem, o co chodzi i count me out =)
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by USAGI »

Spoko Vert, zrobimy wybory Mastera żebyś mógł też sobie wygrać =D
Tylko trzeba będzie jeszcze kogoś Ci tam dokoptować, co byś miał niby jakąłś konkurencję x]
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
Vertis
Posts: 33
Joined: Wed Aug 11, 2010 4:40 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Vertis »

Czego w słowie "NIE" nie rozumiecie? XD
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Windukind »

Vertis czy boisz się odkryć prawdziwą siebie?
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Distant »

Taki wyczesany chłopak a nie chce? :<
Nothing is impossible
Post Reply