Sylwetster 2k10/11 eventy

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Saovine »

Usa - Mistera, jak już :]

Pomysł z tap madl uważam za nietrafiony - Aria i tak wygra, a Sat będzie przykro. Chcecie tego?

A tak na poważnie, to...nah ,to jest nietrafione oO

**

Zgłaszam event muzyczny, ale na koniec- jak starczy czasu.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Aria »

Dla mnie pomysł z tap madl jest zabawny i fajny :D
Windukind wrote: Ale przede wszystkim chyba czas zrobić MISS MULTIWORLD 2010. Taki tap madl, zgłosimy dziewczyny i chyba jeszcze Vertis się deklarował, aby wystąpić. Oczywiście jury będą tak dobrane, że Aria od razu nie wygra.
Proponuje, żebym była w jury jako była miss poszukująca następczyni. Mogę nawet zrobić koronę, którą przekaże młodej miss. No ale wtedy trzeba tak ustawić żeby Vertis od razu nie wygrał.

A jak nie to może konkurs na najlepszy strój?
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Chimeria »

konkurs na najlepszy strój > tap szpadl, erm madl
Ja do madl sie nie pisze :P
a tak przynajmniej Ci co zrobią stroje będą docenieni, a reszta która zlewa w całości event - gtfo
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Maczer »

Girls, Girls, Girls. Przecież nie chodzi o konfrontowanie was ze sobą a odrobina dobrej zabawy z grą aktorską. Dokładnie tak jak był event "whose line is it anyway" z podczęścią randki w ciemno. Z tą tylko różnicą, że wszystkie uczestniczki mają tą samą rolę do odegrania - misskę. Nawet ja umiem wyjść przed ludzi, uśmiechnąć się i powiedzieć, że dochód z nagrody oddam głodującym dzieciom z Kambodży.

Gdyby chodziło nam o wyłonienie najlepszej dziewczyny na MW to zorganizowalibyśmy konkurs gotowania.
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Satsuki »

Ten pomysl jest fajny ale KAZDY powinien wziac w nim udzial. Tak tak, wlacznie z wami chlopcy. A jedna z wyzej punktowanych konkurencji byloby przebranie sylwestrowe.
Aria do jury bo jak wiadomo z nia sie nikt rownac nie moze. Poza tym Distant poniewaz on i allegro sponsoruja tegoroczny MW Sylwester. I jeszcze ktos.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Chimeria »

Gdyby chodziło nam o wyłonienie najlepszej dziewczyny na MW to zorganizowalibyśmy konkurs gotowania.
Oh, aejsom ;<
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Crow »

Można by zrobić konkurs na najlepsze ciasto, ale zdaje się, że w Kanii piekarnik nie działa ?
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Satsuki »

Nie dziala? Shic. Nie chcialam nic mowic wczesniej ale mialam w planach upiec wam ciasto -.-'
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Noire »

Na Tap Madl sie nie pisze, ale gotowanie czemu nie ;D

Jesli nie ma nic zorganizowanego na wieczor pierwszego stycznia, to w tym roku chcialabym polaczyc przyjemne z pozytecznym i zorganizowac mini-poczestunek urodzinowy (w zasadzie to nie zajmie mi duzo czasu - jakis wyrob ciastozastepczy, sto lat i wsjo)
Conquered, we conquer.
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Aria »

LOL żadna dziewczyna nie chce brać udziału w tap madl :D prócz mnie ale ja chce być w jury (liczy sie?).

Ale nie martwcie sie chłopaki, Dużo osób jedzie autem toteż zorganizujemy event Łap szpadl.
Post Reply