Multiworld 2.0

Poważne dyskusje nad sensem życia, polityką jak i wyborem nowej karty graficznej.

Moderator: Crow

User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Multiworld 2.0

Post by Windukind »

Cyf, łatwo powiedzieć, zostaliśmy zamknięci w jednym systemie rpg, ale czego ci brakuje, magicznych artefaktów, nanotechnologii, statków kosmicznych? Jedynie ras jest znacznie mniej. Przestrzeń została zmniejszona do jednej planety, abyśmy mieli więcej interakcji między graczami. Obecnie alternatywy nie ma, jednakże wszystko da się wynegocjować : ). Mimo wszystko liczę, że spróbujesz chociaż posmakować nowej części fabularnej, wątpię czy się zawiedziesz.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Multiworld 2.0

Post by Xellas »

Pierwsza myśl: o zmienili styl.
Druga: o reset, w sumie dobrze, może coś się ruszy
Trzecia po spojrzeniu w fabularne: o kur...

I tak mniej-więcej nadal to wygląda, z jednej strony uważam, że tak jest lepiej, ale czemu moje serce bije tak szybko jak w stanie zagrożenia?
Nie żebym pisała w ostatnich czasach (aczkolwiek starałam się kilka razy coś wyprodukować!), jednak dla siebie miejsca teraz nie widzę w ogóle, to nie moje klimaty. Tak, wysiliłam się, żeby przeczytać opis i podrzucone linki i nie, nie znalazłam nic dla siebie, a nie potrafię prowadzić czegoś z czym się nie identyfikuję.

Moim skromnym zdaniem do obudzenia ludzi są trolle potrzebne nie zasady, bo nic tak nie łączy ludzi jak wspólny wróg, ale o takie metody raczej ciężko.
Także chyba do zobaczenia we flamach zjazdowych.
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Multiworld 2.0

Post by Mazoku »

Na starym forum nie pisałem od dawna z powodu między innymi stagnacji, więc chyba wypadałoby mi podpisać się oboma mackami pod tym pomysłem. Może ten orzeźwiający, niczym miętówki o smaku rwącego wodospadu, reset wniesie wreszcie trochę życia.

Cóż, zobaczymy po pierwszym queście w nowej rzeczywistości. Bo dalej twierdzę, że to, czego wszystkim nam potrzeba, to dobry quest ^^
Your favourite fearless hero.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Multiworld 2.0

Post by c914 »

Mazoku dobry quest i osób chętnych w nim pisać z naciskiem na osoby.
Mimo wszystko liczę, że spróbujesz chociaż posmakować nowej części fabularnej, wątpię czy się zawiedziesz.
Żeby coś skrytykować trzeba tego czegoś skosztować. Nie sadzę żeby to nastąpiło szybko bo moce twórcze wkładam w przygotowanie projektu na innym forum... ale kto wie.
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Namakku
Posts: 331
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm

Re: Multiworld 2.0

Post by Namakku »

Hah, dość radykalne posunięcie, jednak MW 2.0 naliczyło już więcej postów w ciągu tych 2 - 3 dni (?) niż wersja poprzednia w ciągu ostatnich 2 - 3 miesięcy. Lets see how long it`ll last :]
Św. Adolf Onanista - patron niespełnionych malarzy
User avatar
ARek
Posts: 216
Joined: Sun Jan 04, 2009 8:22 pm

Re: Multiworld 2.0

Post by ARek »

The hell, ja mam nadzieję, że wytrwa toto znacznie dłużej; nadzieja i entuzjazm jaki czuje na myśl o nowej formie forum są tak potężne, że wyrażenie ich będzie zbyt trudne dla mojego intelektu i zaowocuje samospłonięciem.
Screw you guys, I'm going home!
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Multiworld 2.0

Post by Crow »

Otworzę butelkę szampana, gdy pojawi się pierwszy nowy użytkownik i napisze 10 postów...
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Multiworld 2.0

Post by Windukind »

Otworzę stację benzynową, gdy pojawi się 100 nowy użytkownik i wykasuje 10 postów....
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Multiworld 2.0

Post by c914 »

Otworze kramik z pamiątkami gdy pojawi się MW 3.0...
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
ARek
Posts: 216
Joined: Sun Jan 04, 2009 8:22 pm

Re: Multiworld 2.0

Post by ARek »

Otworzę dom spokojnej starości dla userów gdy c914 otworzy swój kramik.
Screw you guys, I'm going home!
Post Reply