Teoria Wzrostu - Komentarze

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Caerth »

Pytanie miało na celu ustalenie czy ktoś nie ma jakiegoś pomysłu na to. Och well, I'll go with the otter milking idea then.
ps w będę w sobotę, proszę o łagodne w miarę traktowanie do tego czasu awatarów^^"
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

<staje na rogu ringu i klepie Caibra w rękę>

W związku z piękną pogodą ostatnich dni(sic!==) udało mi się rozchorować solidnie i wymaga to ode mnie jednak w większości spania, a nie tylko leżenia pod kołdrą z lapem na kolanach :<
Czyli macie jakąś chwilę do działania, bo reakcje będę mieć opóźnione.


Mam nadzieję, że wyrównanie czasu jest wystarczające na razie. Nasz czas określam na noc z 22 na 23. Nie żeby się, aż tyle działo...
Wydarzeniom Khartum nie podaję dokładnego czasu, aby nie kopać do przodu za dużo i można było dopasować dla innych.


ShenHou, mam nadzieję, że nie popsułam Ci szyków za nadto, ale trzeba było kopnąć.

---


Maczer, owszem jeśli chodzi o działania handlowe, uważam, że każda rzecz powinna zostać opisana. Tylko patrzeć, aż w którymś momencie będzie sytuacja 'kupuję starannie wyselekcjonowany grunt i stawiam sobie knajpkę ' 'a to się dobrze składa bo tydzień temu kupiliśmy ją z całym miastem'.
Mogę być odosobniona w tym poczuciu, ale lubię wiedzieć jakie kroki są robione,zwłaszcza, że wypada dać innym graczom szanse na reakcje, a nie, że po dwóch minutach zbierania drewna, nagle wyrasta kamienna fortece. Bo niby skąd?
Maczer wrote:Stąd tylko krok do wyliczania kto ile zjadł w czasie questa a to może odbić się na niektórych mocno nieszczęśliwie.
Jestem ZA! Jako jedyna bardzo uparcie piszę o pożywianiu się od początku questa, mogę paluszkiem pokazać, kto nie pisał nic i powinien paść z głodu >D

Oczywiście sarkazm zrozumiany. Mimo to, działania typu wykupiłem, sprzedałem, budowałem i hugon wie co jeszcze powinny być opisywane szczegółowo.
I widać to idealnie właśnie w tej chwili, nie było mowy o wykupywaniu, czy nawet wynajmie restauracji, była mowa o dostarczaniu mięsa, skąd się nagle wzięły wynajęte restauracje? Oburzasz się w queście, że obrażam działanie PL, ale nigdzie nie napisaliście nic na ten temat. Jak to Windu powiedział "chyba nie będziesz się kłócić z faktami"?

Zwłaszcza, że te Wasze działania są obliczone na brak wtrącania się 'bo to nasza specjalność' i pseudobiznesowe. I nie żebym się czepiała, ale tak jak CA mogło zostawić 'niedobitków' (a ponoć umiejętność prowadzenia działań wojennych jest naszą specjalnością) to PL może popełniać błędy.
Na razie, ja się bawię, ale coraz bardziej widzę, że bierzesz to strasznie do siebie - jako Psioligowcowo w każdym razie - i usiłujesz zrobić mnie urazić - tak, tak osobowe zwroty nie pozostają niezauważone. Nie ładnie.

Przy okazji sama sumienie mam czyste, bo chociaż pisze o bzdetach, to przynajmniej opisuje swoje kroki po kolei, więc do wytykania czuje się jak najbardziej upoważniona.
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Satsuki »

mam nadzieje, ze do przyszlego weekendu mnie nie zabijecie - dopiero wtedy bede mogla spojrzec na questa D:
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Crow »

Post Up. Wyszedł długi wall of text, ale chciałem 'zajrzeć' do prawie wszystkich postaci. Poprawcie mnie proszę, jeśli w jakimś wątku się pogubiłem. Zakładam, że po moim poście wszyscy są w dniu 25. Jeśli coś ważnego miało się wydarzyć jeszcze przed tym terminem, proponuję, żeby zawrzeć to w obrębie jednego posta.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Crow Domina ma napisane od tygodnia przynajmniej, tylko nie znajduje czasu wrzucić. Kopnę ją żeby się ruszyła <laska wiem, że to czytasz więc się nie szczerz, tylko wrzucaj>

Poza tym nie ma opcji, że oni tam siedzieli 2 dni, przyjechali 24 wieczorem, nie ma miejsca na nocleg, oczywiście nie bronię im spać w wozach, ale następnego dnia, albo jeszcze wieczora miał się martwić "uprowadzonym" Kurtem, co już w postach jest napisane.

Będzie dziś wieczorem jak wróci z pracy==
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Crow »

Nie tyle dwa dni, co 'drugi dzień'. Przyjechali wieczorem, zamienili kilka uprzejmości po czym kontakt się urwał. Górnicy ich przenocowali (może być w jakichś wozach). Bazą DeMuslim zarządzał drogą radiową - wydarzenia z Kurtem nie wymagały osobistej obecności Demuslima w bazie.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Crow »

Po konsultacjach ze stronami zmieniłem paragraf dotyczący pobytu DeMuslima w kopalni Dominy.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Caerth »

Po konsultacjach z gremlinami post up.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Windukind »

Ciężko skompresować dialogi. Sorki za długość posta. Musiałem odpowiedzieć na xxxxxxxxx ataków. Maczer jest świetnym supportem, ale nie umie tankować obrażeń.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Windukind wrote: Przeczytałem za to post Crowa, który pokazał mi, że różnimy się na tyle sposobem myślenia, że pozostaje mi po gentelmeńsku odejść z questa. HF Macz dbaj o Arrain, właściwie mogę na koniec wrzucić mojej jej wyobrażenie:http://data.whicdn.com/images/17866439/ ... _large.jpg
Nie ma dżentelmenów wśród Psiej Ligi :<


Mógłbyś przeczytać posta Dominy więcej nie chce mi się nawet pisać.
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
Post Reply