Teoria Wzrostu - Komentarze

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Caerth »

<kopie questa w zadek> mhy.

Uprzedzając wątpliwości - James nie korzystał z samolotu by przemknąć do Orkadis w tak nieludzkim tempie. Ekranoplany to naprawdę fajna technologia, nie uważacie? A jaka prymitywna!
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Crow »

ShenHou - witamy w queście, enjoy your stay.

Xellas - Myślę, że skierowanie świateł do wewnątrz nie jest nierozsądne. Nawet jeśli właściwej akcji nie widać, to sprawdza się, czy przypadkiem z podziemi ktoś nie wybiega.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Crow »

Nie udało mi się skontaktować z Caibrem przed wrzuceniem posta. Jeśli będzie taka konieczność, to zmodyfikuję efekt strzału Kuki. Nie wiem, jakimi mocami dysponuje BorygoCaibre. Z fabularnego punktu widzenia strzał powinien z jednej strony znacząco obniżać zdolność bojową demona, ale z drugiej nie jest moim celem trwałe okaleczenie awatara. Czekam więc na komentarz w ej kwestii.

PS:
Dla części pozostałych bohaterów mam też coś w fabularnym zanadrzu, ale chciałem najpierw dokończyć linię fabularną twierdzy. Z tego co rozumiem lagów nie mają (tj. są w dniu 24):

Hebi + co, James, Koranona, Crow, Psioligowi NPCe, baza ZCMu (tam ostatnie wydarzenia 21 dnia, ale nie musi się przecież dziać coś codziennie).

Drobny lag (są w dniu 22-23): Satsuki, Ryghart i Lucjan

Giga lag (dzień 19): Caibre, Raflik, Xellas, ShenHou, Maczer

Ponownie zaginął na przestrzeni dziejów: Mat
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Caerth »

Oh you.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Xellcia jest skopana przez real, mam mega doła na zmianę z furią, więc lepiej, żebym nie pisała na razie. Przepraszam.
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Crow »

Rezerwacja Caibre'a usunięta, rozwinięcie fabularne pozostawiam kolejnemu postującemu.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Xellas »

Maczer,
Ta, tak sobie właśnie pomyślałam, że błyskawiczna reakcja będzie tylko jeśli napiszę coś o finansach, bo tak, żeby postać swoją ruszyć to po co nie?
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Caerth »

And I'm afk for a week.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Crow »

Ciesze sie, ze odchodzimy od faila w jaki zostal zamieniony watek Borygomosa. Wielkie wybuchy, smoki bijące z AoE całe gangi i napalm zamiast krwi to wszystko od czego chcieliśmy w tym queście ucieć...

Post o sytuacji PL dość niebezpieczny. Abstrahując od tego, że Khartum to w większości 'elity', które stać na zbytki to spodziewam się, że z zatruciami może zadziałać ten sam mechanizm, co z wzbudzaniem zamieszek przez Psioligowców w Orkadis. W organizacji, której kartą atutową jest staranność i sumienność wykonywania operacji biznesowych, dochodzi do zatruć żywnością. Jest pewne, że sama organizacja starannie sprawdziła, żeby na rynek mięso zepsute 'ot tak po prostu' nie trafiło. Co więc musiało się wydarzyć? Ktoś musiał je zatruć. Kto jest podejrzany? Oczywiście organizacja reprezentowana przez autora posta.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Teoria Wzrostu - Komentarze

Post by Maczer »

Done. Przykro mi, że znów muszę pisać długiego nudnego posta. Mam nadzieję, że to się zmieni niebawem. Byłoby mi na pewno łatwiej gdybyśmy ustalili, że jeśli ktoś na przykład napisze o postaci, że jest wysoka, chuda i ma brązowe oczy, to nie napisze ktoś po kilkunastu stronach, że jednak jest niskim grubym blondynem.

A w ogóle to moglibyście zacząć kopać w swoich ogródkach zamiast sadzić chwasty w cudzych.

Ps.
Xellas wrote:Żyjący dla zemsty, żyją krótko.
Rozumiem, że to kawałek poświęcony Kuce nie o Ven Dettcie? ^^;
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
Post Reply