Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Kiedy zjazd?

Maj
2
7%
Czerwiec
3
10%
Lipiec
3
10%
Sierpień
8
28%
Wrzesień
8
28%
Październik
3
10%
Listopad
2
7%
 
Total votes: 29

User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

Przepraszam, miało być zabawnie a wyszlo jak zwykle :(
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Chimeria »

W sumie wyszło, pamiętajcie dziewczyny by przed zakupem biletów zrobić sobie test! ;P
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by GvS »

W przypadku losowych wpadek zapraszamy do nas na bifora!
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by KptKenji »

Mnie proszę liczyć raczej opcjonalnie z doskoku, ciężko mi teraz się zadeklarować, ze względu na to, że nie wiem do końca gdzie będę mieszkał i pracował za pół roku. Dalej UK/Niemcy/Austria/Polska/Norwegia/JU-ES-of-EJ takie opcję się wstępnie pojawiają na stole - i ten rozrzut geograficzny nie ułatwia planowania :/

Jak już będę cokolwiek wiedział to się potwierdzę.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Rosomak »

Lotnisko docelowe to Madera Funchal czy Madera Porto Santo?

Edit.

Czy ci co już szukają biletów mogą podać czym i kiedy lecą/wracają by ewentualnie się większa grupa zorganizować?


Edit2
- snorkeling (organizacja: MAT)
Nie. Tego Mat nie organizuje. Snorkeling to nurkowanie z fajką i maską. Mi chodzi o nurkowanie akwalungiem (butla z tlenem, płetwy, pianka i reszta sprzętu). Mogę (spróbować) podjąć się organizacji tylko muszę wiedzieć ilu będzie chętnych i gdzie będziemy dokładnie nocować (logistyka by było blisko).


Edit3

Jakiś befor/after ktoś planuje?
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

Satsuki wrote:Summer Summit 2019 odbędzie się w terminie 7-15 WRZEŚNIA (od soboty do niedzieli)
na wyspie wiecznej wiosny czyli na ZIELONEJ MADERZE.


Ponadto planowane jest BEFORE PARTY w Lizbonie między 2 a 6 września. Before party jest NIEobowiązkowe i organizowane jest głównie po to, aby można było kupić tańsze bilety lotnicze.
Lotnisko docelowe to Madera Funchal czy Madera Porto Santo?
Madera Funchal
Czy ci co już szukają biletów mogą podać czym i kiedy lecą/wracają by ewentualnie się większa grupa zorganizować
Koniecznie! Jak już ktoś będzie miał bilet - niech da znać! Dopiszę z datami do topicu. Jeśli ktoś ma ochotę na organizację Before to zapraszam, jak nie to pewnie mnie to czeka...

O potencjalnej lokacji pisałam gdzieś powyżej, miasto Canico, na wschód od Funchal.
Wszystko jednak zależy od tego gdzie znajdziemy noclegi na tyle osób.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Rosomak »

Tu loty tam i z powrotem w mniej więcej interesującym nas terminie
https://drive.google.com/open?id=1WMsbr ... rnyDqgYq27

Lot tam i z powrotem z beforem w Lizbonie (cena trochę duża)

https://drive.google.com/open?id=1NmtrH ... PS0Mb2Sbfj

Before 1 dzień wcześniej i bilet tańszy około 150 zł

https://drive.google.com/open?id=1TV2Wy ... oS6DrMURKu
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

W sumie fajny lot. Jesteś dzień wcześniej na Mądrze ale bardzo późno więc może się opłacać.

Ja celuje w kupno biletów w przyszłym tygodniu, profilaktycznie dobrze zrobić test ciazowy!
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Raflik »

Po wstępnym sprawdzeniu lotów można stwierdzić iż Madera to taka wyspa która chętnie przyjmuje (loty Lizbona-Madera za 173 zł), ale już niechętnie wypuszcza (300 zł).
Do Lizbony w miarę tanio jest się dostać w praktycznie każdy dzień września (z wyjątkiem weekendów). niemniej powrót jest znacznie droższy.

W wielu wyszukiwarkach (w tym w screenie Mata) dosyć duża obniżka jest na powrotny lot w środę (18 września), więc postulowałbym bardziej za Afterkiem w Lizbonie/innym miejscu przelotowym niż biforkiem,

BTW. Nie za bardzo ogarniam bo się tym nie zajmuję, ale czy nie czasem lot czarterowy nie oznaczałoby wynajęcia samolotu dla grupki osób i cena nie oscylowałaby w granicach 1100 ale EURO? Czy Sat możesz podać mi przykład takiego rejsu czarterowego w tych okolicach 1100 zł ?
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

Weszłam na tui i tam pojedyncze loty dało się kupić za 1100zl. Nie podejmuje się wynajęcia całego samolotu.
Jeśli chodzi o before/after to możemy zrobic trochę Before i trochę after ale nie wszystkim pasuje branie urlopu na połówki tygodnia. Po to ten termin jest płynny żeby każdy kupił takie loty, na które go stać. Ja chyba poczekam w takim razie z biletami aż będzie wiadomo kto w jakim terminie chce jechać...
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply