D3-Day

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Re: D3-Day

Post by Debart »

To co? Odezwię się ktoś do mnie na b-necie by pograc razem:P? Albo podawajcie swoje b-netowe emaile tutaj:)
User avatar
Lockwood
Posts: 22
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:57 pm

Re: D3-Day

Post by Lockwood »

masz tu moje battletagełe ;) Lockwood#2205

Dopiero download in progress ale dzisiaj wieczorem już coś będzie można pocisnąć ;)
User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Re: D3-Day

Post by Debart »

Guys... Z Vertisem przypadkowo odkryliśmy, że D3 pozwala grać 3 osobom na raz na jednym koncie:< Jest tylko małe "ALE" - każdy musi grać na innym serwerze (EU/AMERYKA/ASIA), co można na dzieńdobry w opjach ustawić. A że ja niechcący wyladowałem na serwerze amerykańskim (gra sama mi się tak ustawiła o_0 Widocznie pamiątka po plikach po becie... ) to miłej gry z Vertisem, bo mi się już nie chce zaczynać od początku;) Jakby ktoś chciał pograć na moim koncie na azjatyckim serwerze niech da znać:D

Ach, oczywiście wadą takiego rozwiązania, że gracze międzyserwerowo się nie widzą:<
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: D3-Day

Post by Rosomak »

To zapodaj Bart. Bo właśnie się za zastanawiam czy kupić a czytając wasze wypowiedzi mam dylemat.
User avatar
Lockwood
Posts: 22
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:57 pm

Re: D3-Day

Post by Lockwood »

Po zagraniu paru ładnych godzinek z Roem, Ch4osem i Vertisem stwierdzam, że jest moc. Może nie ten rodzaj mocy, na który napalali się hardcore'owi gracze sprzed lat, ale mimo wszystko gra urzeka.

Dbałość o drobiazgi, fajna dynamika akcji i solidna dawka siania zagłady sprawia, że zabawa jest przednia. A to dopiero normal - jeszcze kilka poziomów trudności, inne klasy - masa zabawy.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: D3-Day

Post by USAGI »

korm wrote:Ciekawe, czy juz ktos z powodzeniem odpalil d3 na netbooku?
Panie K, oni chyba ne kumią o co Panu c'man P: Ja u mnie ne testowałam [; Cainbre ma jeszcze bardziej mini netbooka, ciekawe czy u niego ruszyło by :D
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
ryuzok
Posts: 470
Joined: Sun Jan 04, 2009 10:37 am

Re: D3-Day

Post by ryuzok »

na moim netshicie SC2 rypało, ale działało, to też d3 da rade :)
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: D3-Day

Post by roevean »

ok, widzę, że teraz usa i korm ... fajnie, że troll jest wspomagany przez spamera ... dajecie!
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: D3-Day

Post by GvS »

Debart wrote:Guys... Z Vertisem przypadkowo odkryliśmy, że D3 pozwala grać 3 osobom na raz na jednym koncie:< Jest tylko małe "ALE" - każdy musi grać na innym serwerze (EU/AMERYKA/ASIA), co można na dzieńdobry w opjach ustawić. A że ja niechcący wyladowałem na serwerze amerykańskim (gra sama mi się tak ustawiła o_0 Widocznie pamiątka po plikach po becie... ) to miłej gry z Vertisem, bo mi się już nie chce zaczynać od początku;) Jakby ktoś chciał pograć na moim koncie na azjatyckim serwerze niech da znać:D
Chętnie z Tobą zagram na amerykańskim (lub z Matem na azjatyckim) jeśli znajdzie się ktoś chętny do podzielenia się kontem.
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
Lockwood
Posts: 22
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:57 pm

Re: D3-Day

Post by Lockwood »

Ja tylko, oczywiście nie siejąc defetyzmu, jestem zaniepokojony czy przypadkiem Blizz w pewnym momencie nie upomni się o "swoje" i nie zacznie banować kont battle.net za dzielenie się i granie jednocześnie. No bo przecież wyczajenie, że ludzie logują się na dwóch serwerach w tym samym czasie jest prostsze niż konstrukcja cepa.
Post Reply