Summer Summit MW 2016

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

28.VIII - 3.IX, Półwysep Lipa Y/N

Poll ended at Mon Jun 06, 2016 4:44 pm

Yes
10
77%
No
3
23%
 
Total votes: 13

User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Chimeria »

Do topiku statystycznego:

Mat - zrobić 30 pompek na pięściach
Norrdek - odbić piłkę 20 razy
Cyf - zrobić słowiański przykuc
Marianna - opowiedzieć dobre story z historii zjazdów MW
kpt Kenji - nakarmić dobrze Kenjiego
Raflik - panie miały zatańczyć taniec brzucha z odsłoniętymi brzuszkami, panowie taniec samuraja z nagą klatą. Btw te karty rozeszły się najszybciej ;D Zainkasowały je 4 panie i 2 panów. I mamy to nagrane.
Bart - też coś tam z pompkami, chyba 20 zwykłych
Ania - barter alkoholowy/słodyczowy

Ku pamięci link do skończonego węża:
Image

Nie mam fajnego zdjęcia Złotej Wrony, byłoby fajnie jakbyś dodał ją do topica :D Dodam, że była ona wykonana na hand-made drukarce REna!
Profesjonalny wygląd Cards Against Multiworld zawdzięczamy drukarni Psycha.

Adventure Day to był Extreme Day ;D


Chciałabym zapomnieć o Bizonach... ;_;
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Summer Summit MW 2016

Post by USAGI »

Łoo ale zacny wąż! :D To była nagroda w jakimś evencie, czy taka o fajna pamiątka MW : ) ?
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Crow »

Dzięki za poprawki, zostały naniesione.

@Chi - What has been heard ... Ale na pocieszenie mogę Ci opowiedzieć dowcip o okuliście, chcesz?

@Usagi - To wąż dla Evy. Ref. 'Secret event' w topicku statystycznym.
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Chimeria »

To był event, w którym każdy (no prawie, 3 osoby się wyłamały :P) doszywał naszywkę, z którą się utożsamiał, albo przedstawiała nick, do węża, którego zrobiliśmy jako pamiątka narodzin pure breeda MW - Ewy Lagherty, pierwszej tego imienia, córki Saovine i Renlera. Wąż znajduje się już w Pilawie i ogrzewa swoim ciałem nowego młodą istotę.

edit. OMG CROW przepadnij!!!
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Crow »

Co do zdjęć Złotej Wrony - robiła je Xellas.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Rosomak »

Chimeria wrote:Do topiku statystycznego:

Mat - zrobić 30 pompek na pięściach
Bart - też coś tam z pompkami, chyba 20 zwykłych
Ja maiłem 20 pompek na pięściach, a Bart 30 zwykłych.

Edit
Jednym z pierwszych haseł było tak dziwne tłumaczenie na polski angielskiego ‘entertainer’, że już zdążyłem je zapomnieć.
To słowo to "prestidigitator"
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Crow »

Dzięki, uzupełnione.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Satsuki »

a wiele miesięcy przed tym, gdy Pokemon Go opanował świat,
Nie no, to chyba 2 miesiące raptem były ;p
Ponadto Vertis miał mały event na zrobienie animacji poklatkowej i chyba nawet AdA+1 zdobył za to swoją karteczkę :)

Mam nadzieję, że event na zebranie ich wszystkich wszystkim się podobał i jeśli będą zaineresowani to możemy zrobić w przyszłości kolejny event tego typu, w przypadku gdy np. będzie kolejny kubek ze wszystkimi zjazdowiczami <3
Secret Event
jest nawet video na fejsbuku <3
Extreme Day
Moim osobistym MVP eventu Paintballowego został Maczer, który jako jedyny zdobył headhsota wykorzystując do tego rękę. To nie była śmierć z godnością ._.
Kalambury
prestidigitator
Obawiam się, że prestidigitator jest polskim słowem, używa się go nawet w jednym z polskich łamańców językowych:
Wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu przeintelektualizowanych prestidigitatorów, który czytał/oklaskiwał przekarykaturalizowaną i przeliteraturalizowaną literaturę.
Smutno mi trochę, bo kalambur Mata było w tym roku zdecydowanie za mało.

Na sam koniec chciałabym podziękować wszystkim twórcom tegorocznych eventów. Bawiłam się świetnie nawet na Evencie Muzycznym (a do tej pory jedyny, w którym cokolwiek udało mi się zgadnąć to event muzyczny serialowy) i mam nadzieję, że wszystkie tegoroczne eventy powtórzą się w przyszłości.

Event AdY: Bardzo podobały mi się punkty za daty, nawet jak kompletnie nie mieliśmy pomysłu to mogliśmy zgadywać a Datowym MvPnaszej druzyny był chyba Taii "to musiał być 94, byłem wtedy w kinie na królu Lwie". Well, ja też byłam, i w życiu bym nie pamiętała, że wydarzyło się to gdy miałam 6 lat....
Event Mata: ja zawsze cieszę się z Twoich kalambur, im bardziej abstrakcyjne hasła tym lepiej <3
Event Kenjiego: mam nadzieję, że w przyszłości wskoczą tematy, o których trochę więcej wiem (ten kubek wygrałam chyba przez największą ilość czasu robienia z siebie publicznie kretynki ;D Dzięki Vertis za docenienie <3333). Zastanawiam się nad zgłoszeniem swojej kandydatury do zostania asesorem.
Event Crowa: bawiłam się na nim świetnie i mam ogromną nadzieję, że event pojawi się w przyszłości. Improwizowany larp udający pisanie postów w topicach questowych? Tak tak tak!!!!!!!111 Mam tylko dwie uwagi: miałam pewne problemy z ogarnianiem o co kaman z surowcami i amunicją (bo Chimeria i tak nakurwiała fireballami na YOLO, jak prawdziwy członek CA) oraz kompletnie nie rozumiałam mapy. Cały czas zastanawiałam się też jakim cudem naci dzielni bohaterowie wiedzą w którą stronę mają latać bo ja zaczęłam się gubić w kierunkach już na drugiej platformie. Zastanawiam się czy nie byłoby fajnie pokazać dużej mapy dla wszystkich tylko bez informacji do kogo (ludzie, gnomoorkotrolle, demony) dana mapa należy?

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za tegoroczny zjazd. Był zdecydowanie za krótki ale fajnie było się z wami spotkać nawet na tak krótko. Mam nadzieję, że nie będziecie mi zbyt długo wypominać "mam urlop", chociaż z tegorocznych zdjęć obawiam się, że będzie wręcz przeciwnie....
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Rosomak »

Satsuki wrote:
Kalambury
prestidigitator
Obawiam się, że prestidigitator jest polskim słowem, używa się go nawet w jednym z polskich łamańców językowych:
Wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu przeintelektualizowanych prestidigitatorów, który czytał/oklaskiwał przekarykaturalizowaną i przeliteraturalizowaną literaturę.
Image

Prestidigitator (z francuskiego prestidigitateur, preste - szybki, doigt - palec) - artysta estradowy, który dzięki zręczności rąk i umiejętnościom aktorskim wywołuje efekty iluzjonistyczne sprzeczne pozornie z prawami fizyki. Poprzez zastosowanie zręcznych manipulacji zakłóca logikę w myśleniu widzów, w konsekwencji czego czują się oni zaskoczeni efektem pracy artysty. Widzowie nie doznają złudzeń optycznych. Źródło
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Satsuki »

Rosomak wrote: Image

Prestidigitator (z francuskiego prestidigitateur, preste - szybki, doigt - palec) - artysta estradowy, który dzięki zręczności rąk i umiejętnościom aktorskim wywołuje efekty iluzjonistyczne sprzeczne pozornie z prawami fizyki. Poprzez zastosowanie zręcznych manipulacji zakłóca logikę w myśleniu widzów, w konsekwencji czego czują się oni zaskoczeni efektem pracy artysty. Widzowie nie doznają złudzeń optycznych. Źródło
Znaczy polskie słowo ale pochodzenia francuskiego. Jak dla mnie wszystko się zgadza.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply