Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Czy wybierzesz się na Sylwestra MW - Zimowe Szaleństwo

Tak!
13
57%
Nie, żadnych gór zimą
2
9%
Nie wiem
4
17%
Chuj mnie to, i tak nie jadę
1
4%
I desp na góry ale i tak pojadę
3
13%
 
Total votes: 23

User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Raflik »

Skoro sylwester w północnych stronach z nartami został olany ciepłym moczem, w takim razie niech będą południowe strony.

Nie znam się zbytnio na zimowych mekkach turystycznych, ale Szczyrk to nie jedyna miejscowość Beskidu Śląskiego.

Z pobliskich miast w miarę górskich mamy:
Ustroń
Wisła
Istebna.

Wisła brzmi jak mekka większa od Szczyrku, ale za to znajduje się tam Hotel Gołębiewski wywalony na pół góry. No i jest to ostatni przystanek PKP.

Ustroń jest nieco bardziej zurbanizowany, ale to ciągle góry, ewentualnie ciągle blisko gór. Na nartach nie jeżdzę, ale pamiętam raz jak zdobywałem Czantorię zimą i było awesome.

Istebna - taki wypizdówek a'la MW. A może noclegi w domku restauracji Leśniczówka? ;>, (kto był chyba pamięta standardy) Tutaj obowiązkowo połowa teamu musi być zmotoryzowana i najpewniej z łańcuchami.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Satsuki »

Raflik wrote:Skoro sylwester w północnych stronach z nartami został olany ciepłym moczem, w takim razie niech będą południowe strony.
Nie został olany ciepłym moczem tylko Twoja propozycja została potraktowana jako troll. Jeśli jednak mówiłeś poważnie to pragnę Cie poinformować, że
NA.
MAZURACH.
NIE.
MA.
GÓR.

Jeśli chodzi o Twoje trzy miejscówki to sprawdzę jak wyglądają pod względem infrastruktury narciarskiej ale raczej cienko. Jeśli zamkniecie się w wynajętym domku na cały tydzień to nie będziecie musieli mieć żadnego kontaktu z cywilizacją i turystami. Po to właśnie szukam wam domku a nie pokoi hotelowych!
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Mazoku »

Ja popieram górskiego sylwestra. Lokalizacja jest mi właściwie obojętna, byle tylko dojazd był w miarę sensowny.

Jeśli chodzi o Zakopane, to nie skreślałbym go od razu, jak wiele osób proponuje. Wiadomo, że sam Zakopiec jest passe i tłumy ludzi, ale już miejscówka w okolicy Zakopanego - np. w Bukowinie czy Białce - moim zdaniem też jest warta rozważenia.
Your favourite fearless hero.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Satsuki »

Ten domek - za 8000 zł łącznie, wynajem tygodniowy. Optymalnie mieści się tam 16 osób, ale nie była to bezwzględna maksymalna liczba osób do domku.

Właścicielka mówi, że są już jacyś chętni, którzy prosili o zaczekanie do środy z rezerwacją więc możliwe, że nam miejscówkę ukradną. Jeśli pojedzie nas rzeczywiście 16 osób to płacimy 500 zł za wynajem od osoby. Chętni?
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by c914 »

Mógłby być trochę dalej od miasta, ale że żadnej innej lokalizacji nie szukałem to tylko tak sobie pisze :P

Ja jestem za i Bieda blisko.
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Crow »

Wygląda super, popieram.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Xellas »

Nie lubię gór. Nart nie lubię jeszcze bardziej, gips za udo i jeżdżenia na wózku przez pół roku, a później kolejne miesiące z kulami to moje wspomnienie ze Szczyrku i nauki jazdy na nartach na tych jego łagodnych stokach. Byłam tam kilka razy i zawsze odnosiłam wrażenie, że wszędzie jest daleko i zawsze pod górę, także jeśli taka impreza to ja odpuszczam. Nie mówiąc o długości trasy z drugiego końca Polski. Zawsze była mowa, że zjazdy są raz na północy, raz na południu, a Sylwester sprawiedliwie po środku.

Do Kani mam stosunek jak Chimeriia i podpisuję się pod tym co napisała. Tak, jedna zimna łazienka bez ciepłej wody i fanaberyjnie działająca druga ma swoje wady, ale sentyment pozostaje.

Wolę góry Mazurskie :)
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Chimeria »

Jasne, jasne Xellas, mówisz tak bo masz blisko. ;P


Anyway domek wygląda fajnie, cena dość normalna, warto brać.
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Raflik »

Sat pisze o 16-to osobowym....
Na "fejsbuniu" informacja o 14-to osobowym...

Średnia liczba osób na 4 ostatnich sylwkach MW (z topików Statystycznych*): 26

Niestety Adowe
Byłoby miło, gdybyśmy w tym roku w końcu załapali się na zjeździe sylwestrowym na spanie na łóżku.
może nie być do końca spełnione.
Kto jeszcze nie jest za stary na spanie na karimatach, rąsia do góry :>




-----------
* - Tak, wiem że w TS są wymienione także osoby które pojawiły się na 1-noc/nie nocowały, niemniej mimo wszystko spodziewam się frekwencji 20++
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Crow »

Zgodnie z deklaracjami, obawiam się, że frekwencja w tym roku będzie nieco niższa (choć liczę jednak, że dopisze !). Ja spokojnie mogę na karimacie spać.
Post Reply